Перейти до вмісту

Объединённая тема о качестве и распознании поршнывых групп узам


dimka

Recommended Posts

По моєму не схожі вони на дефорс. Питання не в ціні пересилки, а у факті виробництва італійською фірмою поршнів для москвича. Якщо вони є в США, то може і десь бижче є. 

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вот были у меня в прошлом году поршневой набор 1.7 уфимские

на поршне-надпись Узам

 

 

 

 

 

VestNICK

По моєму не схожі вони на дефорс. Питання не в ціні пересилки, а у факті виробництва італійською фірмою поршнів для москвича. Якщо вони є в США, то може і десь бижче є. 

 

нужно связаться с продавцом и выяснить когда и где он их купил???!!

post-12357-0-70595900-1408902820_thumb.jpg

post-12357-0-35284400-1408902833_thumb.jpg

post-12357-0-07535500-1408902848_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну і як ви собі це уявляєте? Пишу я якомусь Джонні у Каліфорнію, він же нічого не зрозуміє по нашому)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а сколько пересылка будет стоить? этих поршней походу они 82.5 размера и как бы по 80 бенз похожи 

Ну там же написано 58 баксов доставка!

 

 

Ну і як ви собі це уявляєте? Пишу я якомусь Джонні у Каліфорнію, він же нічого не зрозуміє по нашому)))

Да ваще без проблем. Кто покупал тот знает как это делать!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

подскажи,пожалуста,какова сегодня реальная цена на советскую поршневую: стандарт 82 мм, под 93 бензин,все комплектующие с зеленой меткой,изготовлены в 88 году.Буду благодарен за ответ.

обе гильзы неизвестные. на родных было клеймо при литье, как бы втисненное. 

если есть трилистник - значит, конотопские 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А поршневые пальцы и покрытие поршня в каком состоянии? если не сьела коррозия - 400-800 с кольцами

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А поршневые пальцы и покрытие поршня в каком состоянии? если не сьела коррозия - 400-800 с кольцами

гильзы в солидоле,следов рыжей болезни нет,поршня - цвет олыва не потеряли,кольца идеал,как с конвеера,пальцы еще в промасленой бумаге,вкладиш на палец,под шатун - потемнел,стопорные кольца - идеал.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

тогда да 

создавай тему, добавляй фото - желающие найдутся

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

тогда да 

создавай тему, добавляй фото - желающие найдутся

спасибо,за информацию будем делать фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В магазині є дві поршневі групи, одна Харківського заводу, друга Воронежського....яку б порадили взяти? Коштує і та, і та 800 грн + вони туда дають кільця...якісь німецькі...NTK...чи як, забув. Корочє абревіатуро з трьох букв...хто щось знає про ті кільця? Вони типу 200 грн в них коштують. Може ті кільця не брати, взяти саму поршневу і Гетце кільця... 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

кольця нпр, хороші, хороша якысть

бери воронеж - на харьков жалуються

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Спасибі. То я думаю воронежська поршнева + NPR кільця - 800 грн нормальна ціна!? І ризику менше, бо в мене шось душа не лежить замовляти по неті. На харківських типу напилення якесь круте графітове...то воно вже стерлось в них  :) . Я взагалі кільця Гетце хотів, але вони зараз виходить коштують 420 грн приблизно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

нпр кольца самые лучшие что есть... на воронеже почти все ездят, норм ходит вроде...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ще одне питаннячко: якщо я візьму це - "поршнева есть,размер 82,под 93 бензин,в комплекте: 4 гильзы,4 поршня,комплект колец,комплект пальцев,комплект стопорных колец ,под пальци,комплект втулок шатунных под пальци ,все с зеленой меткой,производство СССР,1988 год." , то варта ше за 200 грн купляти NPR кільця? І які шанси попасти на сирий метал...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

сырой метал колец или поршней?

npr ідуть в оригинальной коропочке с двома кодами під відривний  клапан - побачиш-зрозумієш.

якщо цпг  дійсно  гарна, той кільця бери гарні

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Будьте добрі...

 

post-14213-0-15549900-1412340050_thumb.jpgpost-14213-0-55654400-1412340050_thumb.jpgpost-14213-0-16529200-1412340051_thumb.jpg

 


+ я в знайомого в гаражі поршня надибав плоскі, шо то за такі? Заготовки?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

то з газ-52 можуть бути, вони на 412 під 76 бенз ставили, або під 76 для 1,8

а вцій коробці, головне - маркування на внутрінніх  боках поршнів.

попередньо - це пістони під 76 бенз, бо дно не дуже випукле.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Питання не дуже не в тему: киньте будьте добрі посилання де замовити оригінальні NPR кільця, може хтось брав десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

кажется мне сюда.

есть три комплекта поршней, кажись с 408-го мотора. хотелось бы узнать, они чего нибудь стоят или в металл?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

кажется мне сюда.

есть три комплекта поршней, кажись с 408-го мотора. хотелось бы узнать, они чего нибудь стоят или в металл?

 

они то стоят вот, только востребованы ли они

http://moskvichavtozapchast.com.ua/products/74/1/?brand=13

в любом случае надо пустить в продажу, гляди и покупатель найдётся  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

кажется мне сюда.

есть три комплекта поршней, кажись с 408-го мотора. хотелось бы узнать, они чего нибудь стоят или в металл?

 

attachicon.gif2014-10-03_11-46-40_530.jpg attachicon.gif2014-10-03_11-46-58_183.jpg attachicon.gif2014-10-03_11-47-13_803.jpg attachicon.gif2014-10-03_11-48-32_79.jpg attachicon.gif2014-10-03_11-48-44_921.jpg attachicon.gif2014-10-03_11-48-58_399.jpg attachicon.gif2014-10-03_11-49-04_452.jpg

Хай полежать років 10-ть  ;)

 

 брал здесь! 

https://detali.zp.ua..._820_m/?c=53068

 

Дякую за посилання. Були оріджінал, справжні? Це ціна за 4 комплекта? Бо Гетце мені обходяться 500 з чимось грн, нема таких грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...