Перейти до вмісту

заднє скло


Recommended Posts

купив б/у скло в хорошому стані.

ненадівалась блокада в уплотнітєль,по дєдовському способі розказав всі матюки шо зна і вуаля всьо сіло на свої місця))

а от скло з уплотнітєльом на кузов не сіло,получається так шо по висоті скло на 2см закоротке,по ширині десь на 1.5-2см задовге,і побоках недостає до кузова десь по 1см)))

я не поняв в чом прікол) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Кузов не поведен случаем, машина в ДТП не участвовала? Просто это первый признак что с геометрией кузова грабли. Ну и желательно фотки, потому что такие страхи написал, я себе представить не могу как  это такие зазоры у тебя получились, может уплотнитель неправильно одел? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

машина була бита в перед(під камаз залетіла)повело було стойку кузова передню непамятаю який бік,але її витягнуля гарно ,після аварії замінялись стьокла зпереді і ззаду всьо сіло без проблем іздить до тепер -роблю висновок шо з геометрією всьо норм,.уплотнітєль новенький,з трудом але гарно сів на скло,правда на пару см його підрізали бо був за довгий.і ясобі думаю шо отіпару см якраз малиб сісти на скло якшоб воно було стандартних розмірів.по формі воно москвічовське.

фото постараюсь вечором скинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Скорее всего с другой машины,притули его к старому и сфоткай пожалуйста

старе мені розбили того і міняю.завтра мали б привезти мені від 2140 порівняю з ним

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Якщо ще треба, то маю на продажу б/у як задне так і передне...

Живу біля Франківська, часто буваю і в місті.

мій моб 0956142964

Ссорі за рекламку))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...