Перейти до вмісту

Recommended Posts

Якщо ти без мопедки декілька років спокійно прожив, нащо він тобі зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Якщо ти без мопедки декілька років спокійно прожив, нащо він тобі зараз?

бо мопед проворний і економічний!, кудись швидко проскочити, саме то, а в селі так взагалі самий кайф, не педалі маслати. та і швидко в місто кудись проскочити. якшо навідь не ремонтувати то він просто буде стояти. а так буде стояти відремнотований заводь і їдь.

не продаю бо не вигідно! оформляти спадщіну. потім переоформляти на себе.-а в такому стані продавати по ТП або вазагалі без ТП. буде коштувати стількиж або ще менше чим оформлення.

короче смислу нема продавати! і взагалі цеж такий самий траспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

тоді вигодніше розібрать, і чермет оддєльно, цвєтмєт оддєльно.

Думаю сторінок  максімум на 10 тєма набере , і далі "Те, кому нечего ждать, отправляются в путь, Те, кто спасён, те, кто спасён."

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

С каждым месяцем все больше убеждаюсь что мотоциклисты/байкеры/бабайкеры нередко эволюционируют/деградируют в москвичеводов. 

Я уж 8 лет как мотоциклизт и только год(почти) как москвичевод. 

Видел здесь на форуме знакомые по Мотку ник-нэймы. 

 

Мое мнение - мопедка - маст хэв. Действительно очень нужная весч в хозяйстве. Если нету возможности сейчас ремонтировать - в долгострой ее (но это лучше на зиму). Очень удешевляет передвижение по городу и в районе. Выручает особенно сильно когда какой-то запчасти нету, а в магазин не близко. Во как! 

 

Буду посматривать темку! ;)

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

продовжуєм, купив отаку хера-бору, щоб зняти магніт, а то перед тим мучався довго, а тут за 3 секунди зняв

InZLdDRAyNQ.jpg

 

 

6Mfnk2eKfOs.jpg

Ass3DySekfE.jpg

потім почав все відкручувати, монтіровкою сантиметрів так 30! бо все занятунто до всирачки, дажеб бог анцифер офигел))

LQ0EaCkKNvc.jpg

 

97LzyJmtOjc.jpg

тут прям мануал. як треба знімати варіатор. кличем болгарочку, і вона все робить! (бідні болгарки мабуть ікають всі хором)))

1JNlAempnvU.jpg

nzR0MMD6KyI.jpg

тут ми бачимо, як правильно виглядає інструмент для росколу двигуна, ну і обов’язково треба в туфлях) ібо роскол двигуна для меня всегда празнік))

iLSEDOLvZTI.jpg

v7SNj6VzwB0.jpg

EikWUczgxbQ.jpg

відкручую значить датчик холла!ну шось тріснуло! ну думаю різьбу зірвав))

eiPICi2Bm0Q.jpg

берем плючик пробуєм крутить! ламаєм шток! а нахлобучить туда монтіровочку  - не влазить головка

3k8P_sISKv8.jpg

тут думаю може як у музікбоя повісить токо коленвал))

GkFQjhNpF3Y.jpg

подведем ітогі:

стружки в движке дофіга. под замену тупо все!смету накидав примерно-дохрена.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

правильно робиш шо розбіраєш, так вигодніше якшо алюмінь оддєльно а жилізо оддєльно здавать будеш.

 

Той, мать то не датчик Холла, то мать індуктівний датчик, хотя для па...ів воно мать однаково)).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

правильно робиш шо розбіраєш, так вигодніше якшо алюмінь оддєльно а жилізо оддєльно здавать будеш.

 

Той, мать то не датчик Холла, то мать індуктівний датчик, хотя для па...ів воно мать однаково)).

да ти правий про датчик, то саме він, незнав як правильно, назвав так.

 

да уже по кучкам розложив. осталось вивезти

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

да уже по кучкам розложив. осталось вивезти

 

Це сарказм, чи мопедка всеж таки їде у мітол?

 

А щодо вартості ремонту/обслуговування двоколісної техніки, то мені плановий ремонт лісапедки нещодавно десь у дві тищі вийшов.

Мопедка всеж складніше лісапедки - ремонт може ще дороще обійтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вот так концы свои отдал,

Японский старенький мопед.

Как и цитрон, пойдёт в металл,

Не оправдав своих надежд.

  • Upvote 4
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Це сарказм, чи мопедка всеж таки їде у мітол?

 

А щодо вартості ремонту/обслуговування двоколісної техніки, то мені плановий ремонт лісапедки нещодавно десь у дві тищі вийшов.

Мопедка всеж складніше лісапедки - ремонт може ще дороще обійтись.

смету на деталі накидав. зосталось бабоси накосить))

запчасті будуть китайский китай

у мене покишо дишевше виходить, чим купити двигло в зборі

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Случайно родился стих.

 

Мопед.

Мопед хорошей штукой был.

Бонжурну верно он служил.

Но, чуть мопед наш занемог.

Бонжурно взять болгарку смог.

И разболгарил агрегат.

И был, кажись, доволен, рад.

 

Мопедка в жизни наш страдал.

Но, вовсе не подозревал.

Что ждёт его. Тяжёлый рок?

Уж жизни его вышел срок?

Уйдёт в митол мопедка наш?

Иль будет ждать Бонжурно транш?

 

Да, Папуас копит бабло!

Чтобы собрать супер двигло.

Мопеду - жить! Ура! Ура!

Резвится всюду детвора.

Мопеду быть, мопеду жить!

Осталось денег намутить.

 

Все совпадения имен и событий совершенно случайны =)

  • Upvote 7
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

тут ми бачимо, як правильно виглядає інструмент для росколу двигуна, ну і обов’язково треба в туфлях) ібо роскол двигуна для меня всегда празнік))

 

для такого міроприятія туфлі треба було накремити, а штани повинні бути не засмальцьовані мазутою, а чистенькі  :))  :)) .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дострели его-продай мне. с таким подходом,монтировка,кувалда,он работать не будет-он японец,там такими инструментами не ремонтируют

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

може хіба помінять на москвич, 2140,желатєльно жовтий. Без калхоза.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дострели его-продай мне. с таким подходом,монтировка,кувалда,он работать не будет-он японец,там такими инструментами не ремонтируют

2000$ без двигателя! (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

-I-52P6rqhU.jpg

 да! ето так шо бомбонуло(с)

приташил дамой пол движка на помивку)

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тёма, глянь, твоей мопедке уже два стиха сочинили!!! Каких там 2000$?! Он уже пятерик стОит!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тёма, глянь, твоей мопедке уже два стиха сочинили!!! Каких там 2000$?! Он уже пятерик стОит!!! ;)

а если я соберу, заведу и даже покатаюсь))) тогда шо они споют? жду ганста репа)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Еще раз убедился, что лучьше ИЖ планета, чем японо-китаец.  Сопляки одни и цены космос.  А палит как ижак.Х)))  Так Ижак хоть еет нормально.


Еще раз убедился, что лучьше ИЖ планета, чем японо-китаец.  Сопляки одни и цены космос.  А палит как ижак.Х)))  Так Ижак хоть еет нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Еще раз убедился, что лучьше ИЖ планета, чем японо-китаец.  Сопляки одни и цены космос.  А палит как ижак.Х)))  Так Ижак хоть еет нормально.

Еще раз убедился, что лучьше ИЖ планета, чем японо-китаец.  Сопляки одни и цены космос.  А палит как ижак.Х)))  Так Ижак хоть еет нормально.

ну незнаю у друга Ява, шоб прсото похать по району. ето пол дня нада его шморгать, я настроил кушал 2.8литра на 100км.

я вопше непонимаю совкоциклов. да и не любитель я мотоциклов а от малокубаторные да. можна взять 4т мопед  тоже будет ехать нормально и кушать нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У меня планета 4 литра кушает по трассе, с коляской и 2 человека.  Сам удивился. НА 50 км, ушла 2 литровая бутылка. И сильно то и шаманить не нужно завел и поехал, причем по динамике как на жигулях. И рулится неплохо.

 

Хотя до нее мне не нравились ИЖИ вообще. 

 

Там запас прочности на 100 лет, все меняется и перебирается за копейки!!  А при желании водянка делается и вообще бомба!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 я настроил кушал 2.8литра на 100км.

 

если так то у меня на москвиче расход 4,3л тоже. )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...