Перейти до вмісту

Корсар


Veldreg

Recommended Posts

  • Відповіді 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

А что хренового? Я непонял?

Как по мне все красиво! Можно пошпаклевать и покрасить или тканью обклеить,а потом кожзамом обтянуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да, я чёт тоже не пойму что не так в той накладке? Вроди норм.

P.S. А еще одну сделать сможешь? Мну тоже нада под ВАЗо КПП. pleasantry.gifah.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Шановне Паньство ! можна тке питаня до вас !? ви знаєте що знаходжуся в Західній Україні в м.Тернопіль, ви робите постійно зустрічі а мені до вас далеко їхати! тому я б хотіла спитати ввас чи можна якось отримати цей Прапор синій чи який там з емблемою москвич .нет. Яб могла шось тут збирати трохи людей в Тернопільскій області якщо можна з вашого дозволу?! може я немаю права таке робити без головного Адміністратора цього сайту? тому питаюсь дозволу всіх тих хто тут головний? відпишіть будьласка мені, реально можна мені таке робити на площах міста а той парках !? чи такий прапор дорого коштує ? реально є в місті власний офіс моя мама колись ним користувалась там була перукарня зараз просте приміщеня зі столами та мяка частина .

Під сигналізацією під охороною площа 80кв/м. телефон факс інтернет всьо удобство !можу використати його як авто клуб !

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

на ЗИЛовскую похожа комбинация доп датчиков) :D

так это она и есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...