Перейти до вмісту

Электроклапан газа на мультиклапане


Recommended Posts

На купленому мультиулапані Томасето немає ні котушки клапана, ні нутрощів клапана - сам корпус. От питання чи потрібно шукати цей клапан (до речі його знайти не так і легко) і ставити чи можна і без нього їздити? 

Зручно і безпечно було б думаю вимкнув запалення магістраль прекрилась.

Хто зтикався з такою проблемою? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

На обычных 50'тилитровых баллонах такого клапана нет, а его ставят в моторном отсеке.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Клапан отсечки на мультике это основа безопасности газовой аппаратуры!

...

Наш только установаны по нищебродски лепят самые примитивные мультики - и подставляют владельца тупо взорваться!

Скоростной клапан - что стоит в простом мультике - на малых расходах быстро не закроется и магистраль при разгерметизации оказывается под давлением!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Лучше конечно же поставить так как если вдруг что с магистралью случится то газ с баллона тупо будет сливаться пока ты не откроешь багажник и не перекроешь краник, а так выкл. зажигание баллон перекрыт и только остатки выйдут с магистрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, де можна купити, по городу у нас туговато. В інтернет магазинах щось теж не попадаеться на очі. 

Я так думаю можна буде і після установки всього ГБО лдоставить потім клапан, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, де можна купити, по городу у нас туговато. В інтернет магазинах щось теж не попадаеться на очі. 

Я так думаю можна буде і після установки всього ГБО лдоставить потім клапан, так?

помоему его можно поставить даже на задутом баллоне...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну теоретично ніби так. Закрити вентиль ручний витртатити газ із магістралі і ставити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну теоретично ніби так. Закрити вентиль ручний витртатити газ із магістралі і ставити. 

но утечку можна и не заметить и если машина стоит в гараже на яме то газ весь осядет в яме... я думаю понятно что может произойти потом... Искать его нужно либо по разборкам либо у ГБОшников.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

На купленому мультиулапані Томасето немає ні котушки клапана, ні нутрощів клапана - сам корпус. От питання чи потрібно шукати цей клапан (до речі його знайти не так і легко) і ставити чи можна і без нього їздити? 

Зручно і безпечно було б думаю вимкнув запалення магістраль прекрилась.

Хто зтикався з такою проблемою? 

Как говорят газовики, лучше поставить мульт с электроклапаном, но это в идеале, можно и без, большенство наших авто ездит без электроклапана.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Как говорят газовики, лучше поставить мульт с электроклапаном, но это в идеале, можно и без, большенство наших авто ездит без электроклапана.

согласен... но мне например лично стрёмно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Якщо конструкцієй передбачено чому б і не поставити). Буду ставити, але відкрите питання знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

согласен... но мне например лично стрёмно.

Я тоже планирую гбо и хочу поставить с электроклапаном.

Якщо конструкцієй передбачено чому б і не поставити). Буду ставити, але відкрите питання знайти.

Честно таких не встречал, знаю, что продаются либо с эл.клапаном или без!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Клапан отсечки на мультике это основа безопасности газовой аппаратуры!

...

 

Ты немного не понял:

 

1.  Речь идёт об электроклапане, который отсекает газовую магистраль при выключении зажигания. Этот клапан ставится в основном только на подвесных бубликах, на прочих баллонах его заменяет електроклапан магистрали в моторном отсеке, или же электроклапан газового редуктора первого поколения с электронным управлением.

 

2. Клапан отсечки  --  это клапан на заправочной части мультиклапана, отсекающий заправку при достижении 85%'ой заправленности баллона.

 

Я уже написал выше, что автору темы этот клапан нафиг не нужен, разве что если он втулил подвесной бублик под багажник.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

За умови відсутності цього клапана, правила користування ГБО передбачають, вентиль на мультиклапані який потрібно зперивати після того як загнав авто в гараж. В принципі масу вимикаю щоразу) а так і вентиль буду закручувать, бо бачу що знайти його буде проблемно і не дешево ))  

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

http://lpgtech.ua/serdechnik-elektromagnitnogo-klapana-v-reduktor-tomasetto-07-09-13-s-filtrom/

http://lpgtech.ua/katushka-dlya-elektroklapana-gaza-atiker/

Все є в продажі,  головне бажання знайти. Коли купляв собі б\у мультік, виявилось що самого сердечника в середині не було, пішов на базар і купив б\у за 20 грн, це мені зекономило 100 грн на установку фільтра з клапаном під капотом і до того ж перекривається магістраль повністю.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А клапан редуктора тотожній тому що в мультиклапані? (не міг знайти бо шукав в комплектуючих мультиклапана на цьому сайті).

Дякую за зсилки!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ты немного не понял:

 

1.  Речь идёт об электроклапане, который отсекает газовую магистраль при выключении зажигания. Этот клапан ставится в основном только на подвесных бубликах, на прочих баллонах его заменяет електроклапан магистрали в моторном отсеке, или же электроклапан газового редуктора первого поколения с электронным управлением.

 

2. Клапан отсечки  --  это клапан на заправочной части мультиклапана, отсекающий заправку при достижении 85%'ой заправленности баллона.

 

Я уже написал выше, что автору темы этот клапан нафиг не нужен, разве что если он втулил подвесной бублик под багажник.

НЕ правильно выразился -

я конечно имел ввиду электроклапан отсечки магистрали на мультике!

Мульт с электроклапаном и датчиком уровня стоит на всей б\у аппаратуре с Европы!

На разборках. Другого у них не ставили!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А клапан редуктора тотожній тому що в мультиклапані? (не міг знайти бо шукав в комплектуючих мультиклапана на цьому сайті).

Дякую за зсилки!

100 % що такий самий гарантію дати не можу, можу лише сказати що на мультиклапані і на редукторах і електроклапанах конструкція однакова, знаючи яку потрібно різьбу, я думаю що можна щось підібрати, а ще краще обдзвонити  продавців б\у гбо на тому ж олх, я думаю там можна знайти та ще й не дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...