Перейти до вмісту

иж бентли


koismich

Recommended Posts

вот в том и суть что места мало некуда разогнатся  :bye:

если родные нормальные,то на кой хрен их менять и перетягивать? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • Відповіді 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

можеш поподробние описать как фары ставил другие, я так понимаю что крылья и капот родной остался, с чего радиаторная решотка

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Решітка повністю саморобна,фартух 2140 , фари маз , поворотники таз 01 , кріплення фар простенькі але маханини хватило :azlk:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Много работы проделал, и не зря!  :D

Молодец! :D :D

у тебя стоит 40-го торпеда.... я себе "бардачек" примерно вдвое увеличил - удобно...

описание в моем "гараже" - заходи, гостм всегда рад... :claping:

немного "пугает" паутина проводов возле блока предохранителей....

можно нечаянно задеть и... да же не хочется думать о возможных последствиях....

обязательно нужно все хорошенько уложить и закрепить...

Удачи

:hi:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так дійсно з проводкою був напряг, я думав блок вище перемістити але мабуть він там і залишиться .Ще до датчика в баку не лазив а так всі прибори працюють .Поставив реле поворотів від гольфа хела на 4 контакти працює гуд.А з тими дротами я розбирусь .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Опачки дисочки прям как у меня :) . Давай рассказуй как сделаны и какая ширина :download: . Просто очень интересно - второй Комбик в клюбе на мегОошироких разварах :hi: .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Розварював диски один пацанчик з львівського тюнінг клубу , зробив все чітко ,на монтажі прозріли , рівненькі, розбаланс 10грам . Шир. 8 вставка 9 см  :good:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Диски классные :good: , Будут ли колёса задевать по кузову, если багажник загрузить? А так вид впечатляющий.

  Интересный прибор на бороде. Наверное он с авиации взят.

            Хорошо получается :good:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Пять раз пересмотрел фото с рессорами-мне показалось,или они трёхлистовые? Если да, дай подробности-с чего они и как ходят

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

На рахунок рессор,рессори від волги 24 , 3 листа .+си - мякша,більша вантажопідємність,перестає міст гуляти, втулки ходять в разів 5 довше бо вони теж волго. В мене перед тим був універсал стояло 4 листа бу , все ок , відїздив 3 роки і продав машину , по сьогодні їздить без  :good: проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ещё пару слов о наболевшем (рессоре)-как стаёт коренной-без проблем, или доработать лонжерон; ширина переднего кронштейна-соответствует?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ещё пару слов о наболевшем (рессоре)-как стаёт коренной-без проблем, или доработать лонжерон; ширина переднего кронштейна-соответствует?

Мне тоже интересно по поводу верхнего сообщения ^^^ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Щоб не доробляти лонжерон потрібно- Взяти два корня , нагріти автогеном перед самим вухом і газовим ключем вигнути так як рідна рессора ,тоді болгаркою спиляти під таку саму ширену , далі потрібно розширити площадки , ну і задні кріплення робляться дуже просто , точим дві трубки , і дві пластини які приварюем до них , тоді ці кріплення приварюєм поверху до лонжеронів , все просто і надійно , провірено не на одній машині і в самих різних умовах :good:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...