Перейти до вмісту

всі хто з франківська сюда!)))


Recommended Posts

Це шоб зєнки не запотівали? :good::D :D :D

Я попробую "звабити" ше одного клієнта :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

звабник :D:beer::claping:

давайте приєднуйтесь на drive2.ru там є івано-франківська спільнота.я би кинув ссилку,але , :claping: нажаль,не вмію

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

стосовно каністри спирту.....хепіпйоздей у дружини,як не дивно,затянувся на тиждень тому.....

post-567-1318777637,52_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

та де їм до нас....в нас же профільована канторка(як ти кажеш "кацапики") :bud: ,а в них спорткари 2106,07,09,12 іт.д :azlk: ,але здається нормальні адекватні товариші і мож з ними дружити... :hi::beer: :beer: :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

понятно :hi: так шо там з москаликом, якого ти собі уподобав?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

.я собі шукаю через авто.ріа . :azlk: дуже твердо настроївся купувати,але такого шоб я побачив і закохався  :beer: поки шо нема,та й ціни в 1000-2000 мертвих американських президентів мене якось не дуже заводять. :beer: а з тим закинутим я поміркував що його відновлення до прийнятного мною рівня+трабли з документами+аутизм власника,шоб не сказати гірше  :hi: разом в сумі відбили в мене бажання навіть думати про нього :beer: ,хоча процес роботи з ним був би мені дуже цікавим

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

запросто.людська жадібність безмежна :hi: при всій повазі до бренду,але за екземпляр з погнившими арками і прблемними доками не то шо дати,а навіть попросити це не розумно!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

це дурдом! я думав, що за 1000 долярів можна брати агрегат в суперовому стані  :hi: а я все жінці кажу, що більше 500 $ нам за мого коня не дадуть, навіть після того, як я його помию  :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ну якшо помиєш,то може і дадуть :beer: .особисто я більше пяти соток платити не збираюсь,на таку суму орієнтуюсь.час покаже,мож шось і надибаю.так шо там з здибанкою,може підлаштуєм десь під 14-е число.і повід є.як гадаєш? :hi:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а мені якось однаково чи то 14 чи нє,коханої крім машини не маю))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так что с встречей:что,где,когда???

толком з датою ше не визначилися :D

місце зустрічі (як я зрозумів і писав раніше)те саме якшо ніхто проти нічого немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

шось сьогодні трошки вітер степовий повіває-леееееегесенько так :) .добре було б зараз бути десь у відкритому полі,напевно знесло б нафік

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

шось сьогодні трошки вітер степовий повіває-леееееегесенько так :azlk:

:)) ,ага такий легесенький шо майже його не видно і не чути)але то "леееегесенько" я війне то я з роверчика майже падаю)

добре було б зараз бути десь у відкритому полі,напевно знесло б нафік

добре зараз сидіти в мому москалику і відчувати як тобі по мозгах вітер віє) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Роман, я б за радістю навіть півлітру поставив би, але жінці обіцяв романтичний вечір... А вдень на роботі... за руль точно не сідатиму в понеділок :)

Віталік, ти ще скло не вставив?

Про дату зустрічі визначаємось і я обов"язково буду! Хіба би дощ впав... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Віталік, ти ще скло не вставив?

ну як сказати,всунув скло з уплотнітєльом десь за 10хв))))але є 2 проблєма,я неможу тепер запхнути замок(резиновий шнур) в уплотнітєль,треба спеціальний якийсь інструментик або того хто це може зробити)

а без того замка небажано їхати бо ше вискочить скло)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Без замка ніззя... А ти замок гумовий і канавку рідким милом натри - так легше піде  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

і ше бажано промисловим феном трошки гуму підігріти,вона стає пластичнішою.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

хто?фен?думаю що ні, якщо будеш руками тримати,а якщо буде втікати ти його з розетки витягн і об асфальт :) :) :azlk:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...