Перейти до вмісту

Заміна рульової колонки Москвич на іномарочну


Recommended Posts

На вихідних міняв пильники на рульових тягах і замітив, одну не добре річ - сошка рульвої колонки має сильний люфт... Із другом спробували підтягнути рульову колонку (дві великі гайки) - ефекту ноль... Колеса стояли рівно, тому ніякого люфта не має бути... Попередній діагноз я думаю - черв"як знову пішов спати... У мене уже була пічальна історія: виїжджаю із гараж і руль раптово став вільно крутитися. Замінили рульову колонку, пройшло років 3 чи 4 і знову рульову колонку робити?

До чого веду... З якої інормарки можна придумати рульову рейку? Щоб і не сильно геморойно було її туда запхати і не було більше такої фігні із рульовою... Я тоді шукав два тиждні нормальну рульову не за космічні гроші, а зараз...

 

На вихідних міняв пильники на рульових тягах і замітив, одну не добре річ - сошка рульвої колонки має сильний люфт... Із другом спробували підтягнути рульову колонку (дві великі гайки) - ефекту ноль... Колеса стояли рівно, тому ніякого люфта не має бути... Попередній діагноз я думаю - черв"як знову пішов спати... У мене уже була пічальна історія: виїжджаю із гараж і руль раптово став вільно крутитися. Замінили рульову колонку, пройшло років 3 чи 4 і знову рульову колонку робити?

До чого веду... З якої інормарки можна придумати рульову рейку? Щоб і не сильно геморойно було її туда запхати і не було більше такої фігні із рульовою... Я тоді шукав два тиждні нормальну рульову не за космічні гроші, а зараз...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поставь рулевой редуктор с омеги.

Можно с ГУРом сразу.

З.Ы. А тема названа некорректно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поставь рулевой редуктор с омеги.

Можно с ГУРом сразу.

З.Ы. А тема названа некорректно.

А можна детальніше або ссилку де можна прочитати про таке?

п.с. сорі )) а така назва може бути? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я думаю у вас на разборке не проблема найти недорого весь комплект с омеги Б:

- рулевой редуктор

- маятник

- рулевая колонка с подрулевыми (себе не ставил, так как не хотел электрику переделывать, срастил родную с колонкой от 405го пыжа). Колонка вроде подходит хорошо от ланоса тоже

Самое сложное - это закрепить редуктор. Я это делал со снятым мотором и ВУ тормозов. Вырезал пластину толщиной 5 мм, ее приварил к лонжерону и потом еще болтами прикрутил. Естественно перед этим нашел оптимальное место для редуктора, чтобы рулевая колонка была по-старому и сошка нигде не упиралась. Потом закрепил маятник.

В сошках на редукторе и маятнике развернул отверстия под москвичевский палец.

Гемора много, но зато... Люфта нет, можно подвеску перенастроить нормально, ну и ГУР.

Вот ссылка на мой гараж

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ndrey 

Дуже дякую!!

Якраз із Опелями я дружу ))) Є знайомий по розборці Опелів

М-да... Цікаво, й дуже цікаво і ніби нічого тяжкого, але треба час щоб то зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Еще тонкость - желательно поставить укороченные сошки по Сингуринди, чтобы выворот остался.

И/или поискать опелевские сошки с межосевым 12,5 см - у меня такая на редукторе стояла, а маятник не нашел с такой.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Еще тонкость - желательно поставить укороченные сошки по Сингуринди, чтобы выворот остался.

И/или поискать опелевские сошки с межосевым 12,5 см - у меня такая на редукторе стояла, а маятник не нашел с такой.

Зрозуміло, дякую...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Бодя, узнай и для меня какая у вас цена на это все добро, буду благодарен.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Бодя, узнай и для меня какая у вас цена на это все добро, буду благодарен.

Без проблем ;) На днях узнаю - і наберу до тебе або напишу ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В одного і москвічевода на комбіку бачив рульову рейку від форда. Точно не помню від якого. Пальці підходять в рідні сошки. Кріпилася рейка через саморобні кронштейни до лонжеронів.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...