Перейти до вмісту

Черкассы


vovancheg

Recommended Posts

  • 3 тижні потому...
  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

чей белый 412-й госномер 1010 ЧК с наклейкой москвич.нет на заднем стекле?

а белый 412-й на литье, стоит на Ильина-Добровольского, клубный, нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

чей белый 412-й госномер 1010 ЧК с наклейкой москвич.нет на заднем стекле?

а белый 412-й на литье, стоит на Ильина-Добровольского, клубный, нет?

не ну, если наклейка на нем Москвич. нет, то наверное же клубный  :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

412й с наклейкой этот http://moskvich.net/topic/2065-космич-412-иж-белый/page-6

а 412й на литье то чел насколько я знаю на форуме не зареген но на встречах раньше бывал.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

мужики, есть доступ к некоторому оборудованию, поэтому для Черкащан можете обращатся по следующим вопросам:

- есть сверлильные станки (просверлить, нарезать резьбу), 

- кромкогиб (сделать гиб метала толщиной до 4мм),

- гильотина (ровно отрубить метал до 4мм)

- персс (запресовать, выпресовать),

- есть возможность отдать детали на покрытие гальваникой, 

- изготовить кардан под ваз кпп,

ну и другие слесарные работы. Так что если чё обращайтесь, в личке обговорим.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Привіт всім, потрібна допомога. Хочу приїхати на концерт океану ельзи  3.10 на космічу, в самому місті буду вперше, в районі стадіону народу буде багато я так розумію і припаркуватись буде проблематично і щоб мені не блукати може хтось підкаже яку небудь стоянку чи парковку недалеко від стадіону де я міг би припаркуватись? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт всім, потрібна допомога. Хочу приїхати на концерт океану ельзи  3.10 на космічу, в самому місті буду вперше, в районі стадіону народу буде багато я так розумію і припаркуватись буде проблематично і щоб мені не блукати може хтось підкаже яку небудь стоянку чи парковку недалеко від стадіону де я міг би припаркуватись? 

запроста, їдеш по вулиці Ільїна на перехресті вулиці Дашкевича на світлофорі(  це майже вже біля центрального стадіону ) повертаєш направо  і з лівої сторони буде багато місця для стоянки, ось тільки чи буде там вільно не знаю, але там до самої митниці можна багато автівок поставить,все-таки народу збереться чимало, якщо й припаркуєшся де-небудь в авто не залишай цінні речі-навігатор, регістратор,а то жульйо не дрімає.

 

на карті 

http://maps.yandex.ua/?um=&ll=32.055598%2C49.437927&spn=0.009871%2C0.005541&z=16&l=map

 

якщо не розберешся, набирай мене підкажу

(нуль98) два один 86 1вісім 6

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт всім, потрібна допомога. Хочу приїхати на концерт океану ельзи  3.10 на космічу, в самому місті буду вперше, в районі стадіону народу буде багато я так розумію і припаркуватись буде проблематично і щоб мені не блукати може хтось підкаже яку небудь стоянку чи парковку недалеко від стадіону де я міг би припаркуватись? 

 

Привіт!!! Також іду на концерт... можу запропонувати безкоштовну стоянку в себе на роботі! Надумаеш - пиши!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

человек захотел чтоб его вентилируемые диски стали ещё и перфорироваными  :ph34r: ,

удовлетворили его желание.

правда третий ряд отверстий на данных дисках из-за рёбер жосткости  добавить было не реально.

позже планирую и себе посверлить диски на москвича, если кто надумает присоединяйтесь  :nunu:

b7e257f8103f.jpg
22b37f3126fc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...