Перейти до вмісту

Анекдоты


Ndrey

Recommended Posts

- Кать, а тобі скільки років?

- У дівчини вік питати непристойно!

- Добре. Задамо питання по-іншому. Якщо ми з тобою переспимо, мене не посадять?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 597
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Дуріють кури у польоті,

Білизна сушиться на дроті,

Махає в полі хтось косою,

Сусід виходить із запою,

Там дівку шпарать на копиці,

У клубі б'ють усім по пиці,

Під плотом дзюрить десь чувак,

Село - тут романтично так!

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Смайлы...

(_!_) - жопа обыкновенная. (__!__) - жирная жопа. (_._) - жопа плоская. (!) - тощая жопа. {_!_} - шикарная жопа. (_*_) - геморройная жопа. (_zzz_) - жопа усталая. (_?_) - жопа безмозглая. (_о_) - жопа пользованная. (_0_) - много раз пользованная. (_$_) - новорусская жопа. (_х_) - поцелуй меня в жопу! (_Х_) - оставь мою жопу в покое! ->(_!_) пошёл в жопу. (_!_)-> как из жопы. ->(_!_)-> через жопу (делать что-либо). (_=_) какая, в жопу, разница? (_!_)!!! Слава Жопе!

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Реальний випадок у театрі. Вистава для дітей. Момент, де ось-ось має з'явитися головний лиходій - світло вимкнено, оркестр насторожено так дзижчить. В залі тиша. І тут такий тоненький дитячий голосок: "Йоб твою мать! Страшно-то як!"

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"Феррари" сменила всю команду обслуживания болидов в боксах.

Такое решение было принято, после того, как стали известны результаты работы группы молодых безработных поляков из Берлина. Команда "Феррари" приняла решение о приёме на работу этой группы молодых механиков, после того как они продемонстрировали свои способности открутить все колёса у болида в течении 4 секунд, при этом не имея никаких специальных инструментов. Этот мастерский результат убедил руководство "Феррари" в правильности решения, поскольку в современной "Формуле - 1" скорость обслуживания на пит-стопах имеет решающее значение в победе или поражении команды в гонке. Увы, этот столь многообещающий проект пришлось быстро свернуть, когда оказалось что группа молодых автомехаников из Польши в течении 4 секунд не только сменила все колёса у болида "Феррари", но ещё и перекрасила его, перебила номера двигателя и продала болид команде "Макларен"

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я не особливо здивувався, коли дізнався, як по-китайськи буде «погано» - «бу хао». - «Боляче мені!», - Сказало серце,

- «Нудно мені!», - Додала душа.

- «Заткнулися всі!», - Втрутився розум, і настала тиша...

- «Всі за мною!», - Сказала жопа і рушила назустріч пригодам...

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Есть вещи, о которых мужчины могут разговаривать очень долго... . Это машины и женщины. Причем есть фразы, которые звучат и о тех и о других примерно так:

— Классная! Только жрет много. .

— И все-таки хорошо, когда ты у нее первый. .

— Чувак! Видел бы ты что я на ней вчера вытворял...

— Ты заглохнешь или нет?!

— Да все в ней нормально, вот год выпуска помоложе бы. .

— Новую надо, запарился я с ней.

***

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

- Милий, у мене дві смужки!

- Ти вагітна?

- Ні, блін, я молодший сержант! Їдуть два наркомани в тролейбусі. Один питає водія:

- Я доїду на цьому тролейбусі до вокзалу?

- Ні.

Другий наркоман:

- А я?

Змінено користувачем Swat_81
  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

про (младшого) сержанта:

Разгневанный сержант вбегает в казарму и орет:

- Какая сволочь 5 минут назад сказала моей девушке на проходной, что каждая нашивка обозначает ребенка???

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Коли в дитинстві мама застібала мені куртку, у мене мурашки по шкірі бігали і думки в голові "зараз обов'язково підборіддя прищемить".

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Коли в дитинстві мама застібала мені куртку, у мене мурашки по шкірі бігали і думки в голові "зараз обов'язково підборіддя прищемить".

і в мене таке було :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Шукаю витривалого товариша по чарці для спільного подолання депресивного стану на грунті повного дебілізму деяких індивідів.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Може вже й було, але напишу-

Дівчино, ви така красива, чому заміж не виходите?

- Не знаю, всі пробують і хвалять, а заміж ніхто не бере.

-Коханий, візьми мене.

- Люба, ми нікуди не їдемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Покупает себе байкер новенький харлей.

Бойан, причем довольно древний.

И в оригинале это класический английский анекдот про сэра Джонсона и сэра Джексона

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

- У пиві - сила, у горілці - мудрість, у вині - здоров'я!

- А у воді?

- А у воді - мікроби! Я ненавиджу, коли мені говорять, що в моїй кімнаті бардак. Це феншуй, блін...

Якщо людину кусає вампір, вона стає вампіром! Таке відчуття, що багатьох покусали козли...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Сват ты когда копируешь анектоды с других сайтов, ты хотябы удосужся между анекдотами пробелы поставить или каждый с новой строки чтоб начинался

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Часом закриваю очі і згадую знову.... Як мати вела в перший клас, як тато ніс з випускного.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

- Пам'ятаєш, я сьогодні вранці бігала по квартирі з радісним криком: "Ура! Я нарешті знайшла ключі!"?

- Ну так.

- Ти не бачив, куди я їх після цього поклала?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Студент здає екзамен:

- Беремо ось цю хуйню, натягуємо на цю поїбень, під*єднуємо до цієї піздюлюні. І получаємо ось таку хрєнотєнь.

Препод:

- Красава, хулі.

*****************************************

Стою я как - то в аэропорту Шереметьего, встречаю жену из Италии...

Самолет задерживается, по сообщениям, уже часа на 3, я тихо зверею....

Рядом звереет еще один мужчина интеллигентного вида: очки, шляпа , кейсик...

Подходит он ко мне, весь жмется и просит посторожить его кейс пару минут пока он в туалет сбегает. Я человек по натуре незлобный - согласился , и вот стою...

Полчаса.... час.... полтора.... Я уже не озверелый - я бешеный...

Наконец, подхожу к сержанту отдела аэропорта и обрисовываю ситуацию с кейсом.

Он просит меня пройти с ним. Приходим в опорный пункт, начинаем оформлять кейс, протокол, как положено, мои паспортные данные, описание ситуации...

Наконец, дошли до описи содержимого кейса.... Открываем... Мама моя родная! Чтоб я сдох! Кейс по самый верх набит крупными евро- банкнотами в банковских упаковках! Я чуть бороду свою единым глотком не сожрал от понимания того, что я себе не прикарманил! Сил даже ругаться на себя нету!

Гляжу, а протокольчик так тихонько смяли люди в форме и стыдливо так переглядываются между собой и кейсом....

Тут их как сорвало, кинулись они к нему и давай себе пачки эти пихать во все карманы, а я стою слюну глотаю...

Но сержант сжалился и говорит: - Че стоишь, кормилец ты наш!? Себе набирай, что ж мы, совсем уже?!

Кинулся я к кейсу , забыв, как меня звали, и начал тоже набирать себе бабки... набираю, набираю, набираю, набираю...

Просыпаюсь - все одеяло в трусы заправлено..

  • Upvote 4
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

- Мам, а почему мы машину в реку толкаем?

- Тихо, папу разбудишь!

**********************************************

Хитрая собака-поводырь из-за дождя два часа водила хозяина по квартире, имитируя звуки улицы.

******************************

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тато їсть цукерку, поруч крутиться маленький син.

Дружина:

- Що, тато не дає цукерочку?

Чоловік :

- Не дає у нас мама, а тато-не ділиться.***************Іноді думаєш, що все буде добре, а виходить якась херня, а іноді думаєш, шо вийде якась херня і як в воду дивився!****************Хочете, щоб ваші діти росли здоровими і слухняними? Педіатри рекомендують давати дітям «Ремнішку».

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мама каже Вовочці:

- Вовочка, ти знову кидав у дядю Мішу цеглою.

- Мам я більше не буду.

- А йому більше і не треба***********************Подружжя приїжджає на курорт. Поселяються в номері.

Дружина бачить мишу і починає волати: "Аааа!! Миша! Дзвони на ресепшн, у тебе з англійською краще, а я - повний нуль".

Чоловік набирає:

- Hello.

- Hello.

- Do you know "Tom and Jerry"?

- Yes, I do.

- Jerry is here.************************Міліція пов'язала групу шахраїв, що продають дипломи в метро. "Нам довелося їх відпустити", - заявив доктор економічних наук сержант Петренко.

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Девушка,а Вас можно...? — А Вы сумеете...? — Да уж, как-нибудь...! — КАК-НИБУДЬ жену дома..., а меня надо , КАК НАДО...!

  • Upvote 4
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...