Перейти до вмісту

Поршнева група порадьте


Вєталь_IF

Recommended Posts

Доброго вечора всім.

Застукав моторчик на 41.

:help: :help: :help:

В Франківську на даний момент не можу найти поршневу на 41,на moskvihavtozapchast.com.ua є поршнева мотордеталь-конотоп.

підкажіть варто її брати? чи шукати шось інше і якої фірми краще брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

на moskvihavtozapchast не только Конотоп, смотрите там есть и другой производитель :) вскройте свой мотор может там выработка минимум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

мотор вскритий гбц на шліфовці-переборі,КВ відшліфований.

поршневу сказали нову треба бо гільзи диформовані і поршня з вироботкою.

на moskvihavtozapchast поршнева в зборі тільки мотордеталь-конотоп. решта всьо окремо продається,а в підборі по частинах я не сильний.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Раджу користуватися пошуком по сайту.Є тема в якій обговорюється якість поршьових груп. http://moskvich.net/...аспознании-пор/ задайте це питання безпесередньо в цій темі

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Раджу користуватися пошуком по сайту.Є тема в якій обговорюється якість поршьових груп. http://moskvich.net/...аспознании-пор/ задайте це питання безпесередньо в цій темі

користувався пошуком толком нічого не найшов,тільки постройки 1.7-1.8 а про поршневі нічо.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если я не ошибаюсь, то в Конотопе делают только гильзы, а поршня в комплекты добавляют других производителей. А поршневую вроде как не плохо делают в Ростове, так же продается на сайте Москвичавтозапчасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Повторюю.Я дав тобі ссилку на тему про якості і розпізнання поршньових.Раджу задати твоє запитання там.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...