Перейти до вмісту

AZLK 2140 Mister Green


Остап

Recommended Posts

Отже, після приїзду вирішив розібратись з тим шо сідає акумулятор, у звязку з тим я його постійно заряджаю як мобільний телефон. І от останньою краплею було те, що за ніч зарядження, ввечері коли я вже повертався з Золочева і зупинився заправитись на Shell в Чижках, то вже просив заправщика помогти мені машину штовхати. Їхав з включеними ближніми/дальніми + пічка інколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 196
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Приїхав до знайомого майстра, який має і тестер, і контрольку....я зняв торпеду, розібрав всю обшивку багажника. Виявилось коротили два дроти: габаритів і стопів. Це було визначено задопомогою контрольної лампочки, виявленої мною невеликої купи спагетті поплавлених дротів в багажнику, двох повністю сплавлених дротів (стопів і габаритів), які йшли в багажник, ну і під торпедою багато дротів між собою точково сплавлених, в тому числі звісно від кнопки включення габаритів (кнопку я перед тим замінив). Блоки де підєднується проводка, яка йде назад і передня проводка поплавлені....один був замінений контактною групою, в другому мені вдалось клему з фішкою витягнути і поставити на місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дроти габаритів і стопів які йшли в багажний відсік, замінив кабельом 3х 2,5 пвс (один запасний), ті повідрізав. Під торпедою і в багажнику все заізольовано. Вже коли мені прийшлось знімати торпеду і відключати приборку, то я вирішив заодно полюдськи вмонтувати спідометр джигульовсьий. Там, в приборці я і паяв,і заміняв лампочки, шкали, вирізав дирку побільшу під спідометр, сверлив... фото того процесу я скидувати не буду, бо всеодно зроблено це не так якби хотілось, та й підсвітка не рівномірна-тому я це буду переробляти.Тоді і скину фотозвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

post-14213-0-77633200-1382021752_thumb.jpg

post-14213-0-34832200-1382021753_thumb.jpg

post-14213-0-04336900-1382021877_thumb.jpgpost-14213-0-58873400-1382021877_thumb.jpg Це не остаточний вигляд, бо я після того її знову знімав і робив все як положено.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В двух словах, опис: з другої приборки відірвав латунну пластинку (її розломав на двоє), в приборці висверлив два отвори під лампочки (підсвітку) туди повідгинавши заклепав ті пластинки. Потім пластинки поприпаював до рідної пластини. Туда вставив патрони з купленими світодіодними лампочками. В спідометр окрема лампочка...я її підключив до плюса на іншій лампочці підсвітки, і до маси. Також зробив отвір для приводу тросика лічильника спідометра.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Після цього, вирішив заодно знову підключити магнітолу: купив дріт ПВС 2,5 , клеми контактні групи, пластмасові хомути....все підєднав, отвори під динаміки поки не вирізав- тимчасово лищив в підвішеному стані. 4 штатні динаміки з FORD Mondeo , магнітола Sony 35 х 4 ватт. Слухати мушу тихенько, бо динаміки розриваються, басів не витримують...оце в мене така проблемка...невелика звісно. Динаміки...2 точно по 20 Ватт, а два невідомо. В настройки лазив магнітоли-нічого не допомогло. Шкода.

Вигляд після установки спідометра і акустики.

post-14213-0-34897200-1382024890_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Далі....виникла здогадка шо стартер мій волговський бере на себе і тому сідає акумулятор, + один чолов"яга сказав шо рідний стартер краще постаити, бо він низько оборотистий, а волговський високооборотистий...отже я заніс майстру москвичовський стартер який в мене валявся в гаражі і завіз до майстра, той зробив капіталку (все замиінив на нове, відраяв його, все змастив...) Відвалив я за це 250 грн. Встановив я його - все добре, тільки коли крутиться чути стуки швидкі....незнаю шо це таке, і шо з тим робити. Походу виявилось шо генератор дає завелику напругу 15 ампер, замінив шоколадку- 14,3.

Також я поїхав до майстрів по акумуляторам, сказали шо мій акумулятор,який я рік назад купив вже ледве дихає через те шо я його часто не до кінця заряджав, + замикання і т.п. долили водички і я поїхав.

Також фото встановленого БСЗ відомого всім бренду ДК

post-14213-0-67246200-1382025745_thumb.jpg

post-14213-0-03181500-1382026185_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну ти молодець скільки роботи переробив, от якраз мені цікаво було подивитися на встановлення спідометра від 2106 в нашу приборку. А ззаду вирізаний отвір ти чим закрив?

А чим поганий високооборотистий стартер?

Якщо є ще фотки по вмонтуванню спідометра ВАЗ скинь будь-ласка, я хочу собі теж поставити, але не знаю як там все зробити красиво, головне, щоб ззаду не залишити отвори.ю а то пилюка буде набиватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну ти молодець скільки роботи переробив, от якраз мені цікаво було подивитися на встановлення спідометра від 2106 в нашу приборку. А ззаду вирізаний отвір ти чим закрив?

А чим поганий високооборотистий стартер?

Якщо є ще фотки по вмонтуванню спідометра ВАЗ скинь будь-ласка, я хочу собі теж поставити, але не знаю як там все зробити красиво, головне, щоб ззаду не залишити отвори.ю а то пилюка буде набиватися.

Після того як я як не будь вирізав дирку під спідометр знайшов класну статтю, там чувак дуже гарно все вирізав, лампочки підсвітки не потрібно переміщати, але кожух з спідометра він знімав.....ізолєнтою чорною ;)

Нарахунок стартера я не знаю....того мені ніхто не пояснив. Один майстер сказав шо кращий рідний, по стартерах гуру сказав шо всьо рідне краще....інший теж не шарить чим кращий, треті кажуть шо волго кращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Далі....виникла здогадка шо стартер мій волговський бере на себе і тому сідає акумулятор, + один чолов"яга сказав шо рідний стартер краще постаити, бо він низько оборотистий, а волговський високооборотистий...

як стартер "на себе багато бере" - то тут швидше причиною є несправність стартера, або ділянки, що його живить (до речі, в чому проявляється це саме "багато бере"?), На моїй автівці "волговський" стартер не дав приводу для матюччя в його адресу)

щодо "сідає акумулятор" - судячи з попередніх повідомлень можливі "коротиші" у проводці :( (взагалі, в електриці, як і в сантехниці є основних 2 види несправностей: -тече там, де не треба, і -не тече там, де треба)

Найпростіше рішення - вимикати "масу" (шанси зберегти заряд АКБ); більш надійне, але з морокою - перевіряти проводку, особливо і спочатку те, що пов*язано із стартером

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

виникла здогадка шо стартер мій волговський бере на себе і тому сідає акумулятор, + один чолов"яга сказав шо рідний стартер краще постаити, бо він низько оборотистий, а волговський високооборотистий.
а вот как раз наоборот-редукторный стартер(если у тебя такой) потребляет гораздо меньше тока
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Після того як я як не будь вирізав дирку під спідометр знайшов класну статтю, там чувак дуже гарно все вирізав, лампочки підсвітки не потрібно переміщати, але кожух з спідометра він знімав.....ізолєнтою чорною ;)

а кинь будь-ласка ссилку на цю класну статтю, може мені знадобиться :) .

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так, далі......після заміни прокладки піддона я вже залазив під машину...з боку кожуха щеплення почало капати маасло, герметик звідти виліз- дотягнув гайки, долив масла....Таке в мене зараз масло ТНК напівсинтетика після 3000 обкатки. Його я залив 1500 км назад.

post-14213-0-48819000-1382027590_thumb.jpg Зараз треба міняти знову.

Порадьте, шо лити...хочу краще вже шось залити ніж ТНК, і скільки його лити треба. Ніхто незнає вірної відповіді. А також в мене серйозна проблема: масло попадає в баняк повітряного фільтра через маслоуловлювач. Чи може бути проблема повязани з самим маслоуловлювачем?! Бо якщо ні, то тоді кольца напевне пропускають...і капєц. Почало це відбуватись напевно десь в районі на 1700-2500 тис прокатки.

а кинь будь-ласка ссилку на цю класну статтю, може мені знадобиться :) .

Тільки шо шукав - не знайшов. На іншому кампі був. Там все акуратно багато бавитись треба, вирізати...знімати оболнку ..
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тільки шо шукав - не знайшов. На іншому кампі був. Там все акуратно багато бавитись треба, вирізати...знімати оболнку ..

Але ж воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

як стартер "на себе багато бере" - то тут швидше причиною є несправність стартера, або ділянки, що його живить (до речі, в чому проявляється це саме "багато бере"?), На моїй автівці "волговський" стартер не дав приводу для матюччя в його адресу)

щодо "сідає акумулятор" - судячи з попередніх повідомлень можливі "коротиші" у проводці :( (взагалі, в електриці, як і в сантехниці є основних 2 види несправностей: -тече там, де не треба, і -не тече там, де треба)

Найпростіше рішення - вимикати "масу" (шанси зберегти заряд АКБ); більш надійне, але з морокою - перевіряти проводку, особливо і спочатку те, що пов*язано із стартером

На ніч знімаю клему..треба купити виключатель, та й все....проводку маю нову (передок), але міняти її буду вже після кузовних робіт, заодно. Мені волго стартер теж до душі більше...він жвавіший якийсь, а цей стукає з неясних причин.

Але ж воно того варте.

Думаю варте, ось шось найшов http://www.drive2.ru/cars/moskvich/2140/2140/ludovik/journal/288230376152890777/, але то не то.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

...

Тільки шо шукав - не знайшов. На іншому кампі був. Там все акуратно багато бавитись треба, вирізати...знімати оболнку ..

таке собі вишукане проводження часу)

щодо очищення катерних газів - у співклубника є такий варіант (в наведеному пості нижнє повідомлення), в мене особисто були думки переварити патрубок відбору картерних газів на периферію баняку повітряного фільтру (отут бачу реальний ризик забруднити ПФ) або дійсно ліпити якийсь очищувач, відстійник... щодо "кольца напевно пропускають" - сподіваємося, що ні))) під кришкою ГБЦ і без них знайдетья, де маслу взятися)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А як нарахунок масла залив забагато...хоча кажуть 5,200 залити треба...і по книжці так, але воно забагато мені здається...і між мін і макс на щупі далеко не правда

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"таке собі вишукане проводження часу)" то вже коли все решта в ідеалі, я б назвав це: "Коли нема шо робити або між мої першим і другим масквічьом"

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Думаю варте, ось шось найшов http://www.drive2.ru...30376152890777/, але то не то.

Трішки не то, але щось близьке.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Щось я не бачу в твоєму гаражі фоток підкапотного відділення, хотілося глянути, як ти підключив Солекса :) ?

Може поміняти лампочки підсвітки датчиків, щоб був один тон світла з спідометром, а то якось не по феншую :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Щось я не бачу в твоєму гаражі фоток підкапотного відділення, хотілося глянути, як ти підключив Солекса :) ?

Може поміняти лампочки підсвітки датчиків, щоб був один тон світла з спідометром, а то якось не по феншую :) .

Ну то вже після кузовних робіт бавитись буду, нарахунок яскравості, то мені така подобається - приглушена підсвітка.

Я ше не ставив Солекс....думаю чи варта на зиму дивлячись це робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я ше не ставив Солекс....думаю чи варта на зиму дивлячись це робити

А чому не варто, я думаю, що потрібно, всі хто поставили собі Солекс і правильно підібрали жикльори в захваті від його роботи, так, що я вважаю цю справу дуже потрібною і вартою, тим паче, що він у тебе вже є в наявності, лишається тільки встановити :) .

До речі ти ВУТ вже придбав?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Немаю коштів на ВУТ. До Солекса я вже все купив...крім "вазвратки" , і з ЄПХХ я ше не розібрався.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

.... До Солекса я вже все купив...крім "вазвратки" , і з ЄПХХ я ше не розібрався.

"найпростіша", але, як на мене не найкраща "возвратка" - трійник перед бензонасосом. трохи напряжніше впобудуванні, але приємніше в роботі - повноцінна обратка в бак. Будуть потрібні, само собою хомути, шланги, власне паливні магістралі (трубка), окреме питання заведення обратки в бак (вирішується, наприклад, відредагованим ГАЗелевським паливозабірником)

ЕПХХ - що саме не розібрався?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...