Перейти до вмісту

Установка аварийки на МОСКВИЧ


Recommended Posts

Если это реле серии 950, то ничего сложного быть не должно.

Входы везде одинаковы: центр и стороны подрулевого переключателя, плюс и минус. Отличие только в количестве контактов выходов на лампочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Установка аварийки на автомобиль не обородований ею с завода

Может кому будет интересно:

статья с кировоградского форума

Описалово от Rom@

До речі може комусь треба буде. В кого реле трьох контактне (бочка) можна без проблем переробити по схемі ТАЗ 2106 стає все взагалі без жодних проблем і нічого непотрібно видумувати тільки взяти на лишній контакт масу з кузова, а вкого можливо немає аварійки теж все елементарно робиться на відміну від москвичовських реле РС 950 коло якого голову можна зломати. Перевірено на кількох автомобілях друзів все працює як часи на Пр 7 постійно струм, на Пр 10 через замок запалювання

Кого цікавить маркування реле то це - 231.3747 або 231.3747-01 плюс другого реле в тому, що такт починається з засвічування повороту а в першому реле такт починається з паузи (засвічування контрольної лампи)

Кнопка аварійки запозичена теж з 2106 можливо на інших ТАЗах вона така сама, не знаю.

3098310.jpg

И еще одна схема с Одесского форума: Реле указателей поворотов РС 950Б и кнопка 37.3710

0224449.jpg

распиновка реле и выключателей аварийки

s5928909.jpg

Выключатели аварийной сигнализации

s3183972.jpg

Подскажи.Вчера подключил аварийку по вазовской схеме,все работало.Потом начал все устанавливать все на свои места,подключил,повороты работают,а аварийка только одна сторона работает.Хотя до того как начал все устанавливать,обе стороны работали.Иж 2125(ранний).
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
  • 7 місяців потому...

у меня 2140 86 года хочу установить кнопку аварийки ваз - как ето зделать ? схема что выше ето она или нет ???

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

up

 

схемы указаны на ваз. и варианты кнопок.

А почитать трудно или буквы забыл.

поедь к електрику быстрее будет.

                                                sergeyvfs`

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

у меня 2140 86 года хочу установить кнопку аварийки ваз - как ето зделать ? схема что выше ето она или нет ???

Берёшь реле поворотов от 2106 и подключаешь всё по схеме 2106.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...