Перейти до вмісту

gucul ride иж 412


SiR_J

Recommended Posts

Всім привіт, шукав інфу в неті про мого дракончика і натрапив на цей клуб, чесно, довго вичитував багато чого для себе взяв,і вирішив приєднатись.

Так от про себе: жив в місті переїхав в село почав стройку туди сюди, купляти москаля навіть непланував, сусід вирішив продати як він каже(моя ласточка) перед цим зроблену, я весь процес спостерігав...недуже я хотів купляти його якшо чесно, москвіч ретро сатайл та ну, хотілось щось краще забугорне, але їхати треба вже і нестача грошей зіграла вирішальну роль, взяв я москалика шумка салона крім дверей думаю сам зроблю, вся ходова, шпакльовка, покраска, заміна всіх уплотнітелів, +4 маздовскі стальні диски R14 з новою резиною, мафон JVC+колонки, опелівський руль ше куча всього шо я незнаю тому що недуже розбираюсь тільки вчусь)))

Купив значить в жовтні і перший раз поїхав не на учбовій (права получив два роки назад ніфіга непамятав) , проїздив майже кожен день до сьогодні, і чесно вам признаюсь полюбив машинку ( особливо за те які плюси в ній є зимою, до роботи в мене заїзд майже ніхто туди неїде снігу нападало за ніч норм, іномарки нерезикують стають біля головної дороги і пішочком))) я приїхав з розгону залетів розвернувся парканувся,вийшов з машини зловив заздісні погляди власників низеньких іномарок Я карол))), ближче до обіда почали і іномарочки пробувати))) по розбитим дорогам так само їду собі як хочу а не як получається...взагалі люблю я свого зеленого дракончика, і планую тож багато чого в ньому допрацювати руки вродь з того місця, сьогодні поставив поводки від ваза ато рідні неприжимали довольний як слон( до речі інфу як їх поставити знайшов тут) так шо приймайте в сімюpost-17915-0-62765200-1362587417_thumb.jpgpost-17915-0-27674700-1362587440_thumb.jpgpost-17915-0-44350600-1362587455_thumb.jpgpost-17915-0-03703600-1362587497_thumb.jpgpost-17915-0-78231000-1362587549_thumb.jpgpost-17915-0-20775200-1362587899_thumb.pngpost-17915-0-83497100-1362587972_thumb.jpgpost-17915-0-01306000-1362588093_thumb.jpgpost-17915-0-85444300-1362656169_thumb.jpgpost-17915-0-78014500-1362656212_thumb.jpgpost-17915-0-23689200-1362656235_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

от і я задумався хто такий карол?) на капоті шо за чайка?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

То не чайка, то баклан який-то :lol: .

Зніми баклана і відпусти на волю, а також весь інший сракінг. Він весь вид псує, буде набагато цікавіше.

А так - непоганий моська.

  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дякую, карол це типу король)) і не баклан це а арол)) від минулого власника дісталось, а який весь інший скарінг?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вітаю! Нічогенький так апаратець! ше б фотки підкапотного... є шось цікаве під капотом?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую, ну там все як має бути, от тільки радіатор підтікає, новий АКБ, новий вакумнік, а так незнаю завтра виложу пару фоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

От я зрозумів зразу про карола))), а за баклана щас тут забаню кого тре, щоб базар фільтрували)))).

Весела тема, ЇЖик веселий, і хазяїн його теж хлопець веселий мабуть))

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую хлопаки приємна квпанія тут ))) ну моїх рук в ньому мало, але плани як в Бонопарта...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Машинка "шо треба" але дивлюсь попередній власник припустився тої ж помилки що і я у свій час.Почав обвішувати машину непотрібною і несумісною пластмасою.Ту юбку що під заднім бампером рекомендую зняти так як вона не з тої парафії, плюс так як і в мене не доходить до арок заднього колеса, що псує вигляд однозначно.Ту що зпереду можна поки що залишити.А на рахунок орла на капоті, то ніколи ИЖ-412 Ролсройсом не буде скільки разів би нам це не снилось.Такщо попробуй зняти те що негармонізує з авто і вперед до вдосконалення.Бажаю успіхів.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Есть вопрос. С какого опеля на наш москвич (иж 412) подходит руль? Знающие, може кто скажет

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

всім дякую, добавив пару фоток як обіцяв, може там і недуже порядок, ну це вже тепліше стане хочу коробку зняти а заодно і довсього іншого добратись ( на шо грошей хватить) :buba:

А на рахунок пластмаси то напевно ше повисить поки норм бампера ненайду, хотілось би хром, а рідні були покрашені через їх убогий вигляд...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

От я зрозумів зразу про карола))), а за баклана щас тут забаню кого тре, щоб базар фільтрували)))).

Весела тема, ЇЖик веселий, і хазяїн його теж хлопець веселий мабуть))

Ничего личного, я про птицу на капоте))). Ну не в тему она, точно также как и остальной колхоз пластик.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хорош автомобильчик) Мужики, шо за "базар": в тему или нет, колхоз или не колхоз-решает хозяин автомобиля. Ему, блин, нравится и точка)

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вэлкам :)Бодрый такой ижачек!Нравятся мне "тапки" с мазды на москвиче.Немного в объеме внешний вид увеличивают)

По кузову какое состояние?Коррозии много?Как двигатель себя чувствует?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ничего личного, я про птицу на капоте))). Ну не в тему она, точно также как и остальной колхоз пластик.

читай назву теми "гуцулська тачка", тут колхоз пластик в почоті, і орли, ше візьму собі на всі сідухи масажори деревяні, натикаю кпійок під ущільнювач на всю лобовуху+ленту флажків аля камаз, балванку з коломийками і вперйод руйнувати ілюзії ідеалістів))))
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вэлкам :)Бодрый такой ижачек!Нравятся мне "тапки" с мазды на москвиче.Немного в объеме внешний вид увеличивают)

По кузову какое состояние?Коррозии много?Как двигатель себя чувствует?

на рахунок корозії то несерйозно тому що вона тільки в місцях де шось протерає краску( на дверях, біля бамперів, лічиться антікором) треба познімати все тай підкрасити акуратніше минулий власник чи спішив чи нестарався, моторчик норм, хоча немаю з чим порівнювати, але працює рівненько, ну принаймі як на мене, ну в цілому так як ти сказав бодрячок такий)))
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поздравляю.. хароша машинка)) успіхів в допрацюванні))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А діскі з якої мазди.. чи всьоравно з якої.. підходять з усіх??????

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А діскі з якої мазди.. чи всьоравно з якої.. підходять з усіх??????

та ні не з усіх, з дисками взагалі трабли, одні кажуть шо від мерса 123 підходять я дивився каталог так там не ті розміри, а в мазди 626 найближчі розміри хоча й не ідеал але пару мм то не біда одіти можна (руками без фанатізма) :)
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...