Andriy

Москвич 2140 жовтий

198 сообщений в этой теме

:bye: Був сьогодні в гаражі , прийшов ще раз попробував завести - навіть несхвачувала.Зняв , розібрав , продув , промив :moil::phil: карбюратор - так само , бензонасос провірив - качає , зняв розподільник запалювання - зачистив контакт , виставив зазор , поставив назад по мітці - не заводиться , поміняв на другу катушку з новою спіраллю - не заводиться , свічі міняв 4 рази на різні , ВВ провода провірив - все ОК , не заводиться :dash1: .АКБ крутив слабовато - вже 7 років , пішов купив новий - ista 7 series на 60 Ампер - 650 грн. :00: .Поставив на машину - так само крутить як старий - слабо.Машину завів - друг тазіком потягнув- завелася.А чому так слабо крутить АКБ??? Поганий контакт???Втягуюча стартера??? :help:Вже було темно - нічого не робив.Думаю скоро переходити на БСЗ.На форумі знайшов оголошення - користувач chaika продає за 300 грн.,нове - Китай , варто брати китайське???,в нього вже хтось купляв??? Наперед всім дякую за поради! ;)
0

Поделиться сообщением

:bye: Був сьогодні в гаражі , прийшов ще раз попробував завести - навіть несхвачувала.Зняв , розібрав , продув , промив :moil::phil: карбюратор - так само , бензонасос провірив - качає , зняв розподільник запалювання - зачистив контакт , виставив зазор , поставив назад по мітці - не заводиться , поміняв на другу катушку з новою спіраллю - не заводиться , свічі міняв 4 рази на різні , ВВ провода провірив - все ОК , не заводиться :dash1: .АКБ крутив слабовато - вже 7 років , пішов купив новий - ista 7 series на 60 Ампер.Поставив на машину - так само крутить як старий - слабо.Машину завів - друг тазіком потягнув- завелася.А чому так слабо крутить АКБ??? Поганий контакт???Втягуюча стартера??? :help:Вже було темно - нічого не робив. Наперед всім дякую за поради! ;)

Може він розряджений

0

Поделиться сообщением

Ні , є індикатор - зелений.Купляв в друга - паленого не підсунув!АКБ тільки не давно привезли з заводу.

0

Поделиться сообщением

Якщо слабо крутив стартер, то може підсівша батарея нова (напруга 12В і нижче, хто-зна скільки в магазині стояла), або поганий контакт мінусової клеми з масою. Провір і підтягни контакти силових проводів на стартері. Може бути поганий контакт силового "п"ятака" у втягуючому реле (підгорати любить).

0

Поделиться сообщением

На другу суботу ще піду в гараж - буду щось дивитися(в інший день не можу - робота).Сьогодні вже було темно , нічого не розбирав.Я теж так думаю , що нема контакту.

0

Поделиться сообщением

Слабо крутить может также из-за проблем в самом стартере: износ втулок, щёток, межвитковые замыкания в якоре или статоре. Первые 2 лечатся, замыкания -- стартер под замену.

1

Поделиться сообщением

Дякую за поради , сьогодні вже купив ремкомплект стартера , в середу можливо відпрошуся з роботи - буду розбирати стартер , потім відпишуся.Підкажіть ще хтось будь ласка яка компресія має бути в двигуні? І як там на рахунок китайської БСЗ , варто брати?

0

Поделиться сообщением

на счет компресии не знаю, а вот экономить на БСЗ я думаю не стоит

0

Поделиться сообщением

:bye: вчора був в гаражі , зняв стартер , хотів сам розбирати , але приїхав один сусід по гаражу , потім другий і кажуть не мучся з ним занеси його сервісмену , якийсь дєд там стартери перебирає їм робив - кажуть супер....ну послухав їх , заніс - розібрав його , промив , замінив втулки , щітки , болти , шайбу - ставить на стенд - не працює , реле не втягує.Пішов в гараж взяв друге , приніс йому він перекинув ті болти з шайбою , ставить на стенд - працює , я забрав стартер , поставив на машину - кручу стартером , а він тільки хрюкає , зняв його подивився , заміряв штангелем зазор , а його немає , ні в одному місці , ні в другому - виставив зазор , поставив на машину вже хрюкає через раз , але коли кручу стартером пів оберта зробить мотором , а дальше стартер крутить в холосту(доречі стартер крутить вже швидко), потім якось завів мотор і при роботі чути стук зі сторони стартера і двигун кидає сильно , аж по кузову віддає , я так зрозумів що стартер разом з мотором працює?Дзвонив сьогодні до того "супер" сервісмена - домовився на суботу , каже щоб я приїхав машиною , друге питання , а машину без стартера з толкача можна завести?І що ще ви порадите , я так зрозумів що це втягуюче реле , бо стартер крутить , але деколи хрюкає , а деколи пів оберта зробить з мотором а потім працює в холосту , якщо це втягуюче реле то що там може бути не так?Болти і шайбу замінив , зазор виставив.Наперед всім дякую за поради!Ще забув написати - контакти всюди зачистив
0

Поделиться сообщением

Якщо стартер крутиться але двигун при цьому не обертається (стартер крутиться вхолосту) то це скоріш за все проблема з бендіксом (так звана обгонна муфта) функція якого полягає в механічному роз"єднанні стартера від мотра після того як мотор заведеться, щоб мотор не розкручував ротор стартера т.к. його обороти після пуску значно більші і це може зламати стартер. Бендікс не ремонтується - тільки заміна.

Якщо, як ти пишеш, зазори виставлені то припустити що при включеному стартері втягуюче не дотягуе шестерню до зубців на маховику можна лише з дуже малою вирогідністю.... в цьому випадку зазвичай чутно дуже характерний гуркіт від того як зубці стукають але не зчіпляються.

Коли ж не працює бендікс стартер крутиться без зайвих шумів майже вільно (швидко і без зусиль), а мотор стоїть, тому що на валу ротора не фіксується бендіксом і вал вільно крутиться в тій шестерні яка повинна обертати мотор...

:bye: ......коли кручу стартером пів оберта зробить мотором , а дальше стартер крутить в холосту(доречі стартер крутить вже швидко), потім якось завів мотор і при роботі чути стук зі сторони стартера і двигун кидає сильно , аж по кузову віддає , я так зрозумів що стартер разом з мотором працює?

....а деколи пів оберта зробить з мотором а потім працює в холосту ,

Це все підтверджує що бендікс зламаний, він якось випадково фіксує вал ротора, але після пуску мотора його не відпускає, тобто він не працює як слід, а лише іноді підклинює....

машину без стартера з толкача можна завести?

По механіці - нічого страшного - заводь та їдь...

А ось по єлектриці - треба дуже ретельно заізолювати дроти які ідуть на стартер, вони мають велику площу перетину і в разі короткого замикання можуть спричинити пожежу. Будь обережен!!!

0

Поделиться сообщением

jew_zp.ua велике дякую!

0

Поделиться сообщением

Замінив бендікс , поставив на машину , кручу стартером - а він тільки щолкає , зняв , заніс до одного дєда провірити на стенді - все працює супер , на СТО на стенді теж все прцювало супер.Поставив на машину другий раз - працює.А на другий день приходжу в гараж заводити , а він дальше тільки щолкає.Контакти теж всюди зачищав , замінив болти і шайбу в втягуючому реле - без результату.Це втягуюче барахлить?І ще можливо хтось з таким зтикався , або знає як це робиться - хочу подивитися до зазору клапанів і буду знімати кришку , заодно хочу її відполірувати, як і чим її відполірувати щоб вона блистілася?Результату такого не очікую , але хоч приблизно;фото не моє cc30e954e13a.jpg

0

Поделиться сообщением

Та шо ж тобі так не везе зі стартером... не везе - то бто не крутить в букальному сенсі..

Якщо на стенді та навіть на машині стартер працював, а через деякий час вже ні - то наводить на думку що причина може критися в єлектриці... щось десь не контачить як слід, причому не в самому стартері - його ж ремонтували та перевіряли, скоріш за все причина десь зовні.

Перевір послідовно:

- чи достатньо заряджена АКБ, лампи не згасають коли вмикаєш стартер?

- не полінуйся перевір (протри, знежир, зачисть) обидві клеми на АКБ та в місці приєднання мінусового дроту до кузова;

- надійність підведення "маси" до двигуна. Трохи нижче замка капота є болт яким прикручена мідна коса, другий її кінець прикручено під гайку впускного колектора, перевір чи надійно там все з"єднано, чи нема бруду, краски то що...

- чи надійно контактують дроти власно саме на клемах стартеру;

- те що "щолкає" втягуюче релє погано для його контактів (може спричинити швидке подгорання контактів), таке щолкання може викликати ненадійний контакт в контактній групі замка запалювання, таке трапляється досить не рідко.

Щоб переконатися спробуй подати "+" в обхід замка запалювання, дротом достатнього перетину прямо з АКБ

В загалі ж вдруге раджу встановити додаткове релє на включення стартеру

0

Поделиться сообщением

Крышка полируется элементарно-дрель,войлочный круг,паста ГОИ и терпение.Нужно помнить,что алюминий имеет свойство окислятся и мутнеть после.

0

Поделиться сообщением

jew_zp.ua - Та зі стартером капець як не везе......На стенді в 2-х людей працював , на машині в суботу після заміни бендікса 1-й раз теж тільки щолкав , зняв його подивився втягуюче - все нормально , заніс на стенд - все працює супер!Поставив 2-й раз на машину - пробував декілька разів - працювало теж супер , думав буде працювати , приходжу в неділю в гараж , заводити машину - а він дальше щолкає.

- АКБ заряджена - світить зелений індикатор , коли крутив стартером - крутив швидко , тиждень тому купив новий АКБ.На рахунок ламп не знаю , не дивився , але коли намагаюся крутити стартером , а він щолкає а не крутить - то стрілка на амперметрі йде майже на -20.

- Клеми на АКБ зачишчав та протерав з технічного вазеліну , та в місці приєднання мінусового дроту теж.

- "надійність підведення "маси" до двигуна. Трохи нижче замка капота є болт яким прикручена мідна коса, другий її кінець прикручено під гайку впускного колектора, перевір чи надійно там все з"єднано, чи нема бруду, краски то що..." - зачищав в обох місцях кріплення.

- Дроти на клемах стартеру теж зачищав.

- Єдине не дивився контакти на кнопці включення стартеру (так як я переробив на кнопки запалювання та стартер , то замка запалювання в мене немає).

- "Щоб переконатися спробуй подати "+" в обхід замка запалювання, дротом достатнього перетину прямо з АКБ" - не зовсім зрозумів тебе , поясни будь ласка докладніше , тобто один кінець дроту на АКБ "+" , а другий куди?

witjock - дякую , буду пробувати , як зроблю - скину фото.

0

Поделиться сообщением

Андрій, один кінець дроту на "+" акумулятора, а другим - дотикаєшся до контакту на втягуючому реле, до якого подається "+" з твоєї кнопки запуску стартера (до нього під"єднується по схемі дріт чорного кольору). В момент подачі струму на реле можливе іскріння, струм не малий. Якщо крутитиме активно, то проблема в кнопці запуску стартера (я колись подібне мав через обгорання контактів в замку запалювання). Якщо далі слабо крутитиме, то проблема в подачі струму на стартер від АКБ або поганий контакт з масою. Успіху!

0

Поделиться сообщением

Андрій, один кінець дроту на "+" акумулятора, а другим - дотикаєшся до контакту на втягуючому реле, до якого подається "+" з твоєї кнопки запуску стартера (до нього під"єднується по схемі дріт чорного кольору).

По схемі так - чорний, а в дійсності на моїй машині виявився чомусь зелений :declare: ... дроти не мінялися.

Подивись на останньому фото "коричневий с клемы Б доп реле" - ото його місце, у мене ж підключено через реле, а щоб не так сильно іскрило спочатку надійно приєднай дріт на стартер під гайку замість того що у тебе іде від кнопки, а вже потім інший кінець притуляй до "+" АКБ так буде значно зручніше та не іскритиме.

0

Поделиться сообщением

Всім привіт!Зі стартером буду пробувати так як ви написали з АКБ + на стартер , але можливо в кінці тижня бо зараз трохи прихворів.Порадьте будь ласка , мені пропонують новий радянський колінвал , продавець каже що він зовсім новий , в салідолі , 1985 р.в. за 800 грн.Скажіть будь ласка як мені візуально оприділити чи він новий , чи він радянський ? На базарі продають новий російський за 1000 грн.

0

Поделиться сообщением

Пробував сьогодні так , як радив jew_zp.ua - працює , діло було в кнопці, зараз піду куплю нову.... дякую jew_zp.ua і Tinlaven за відповідь!

0

Поделиться сообщением

Та нема за що! Молодець, що розібрався! Радий був допомогти!

0

Поделиться сообщением

Всім привіт!Все на одного Москвича стало менше - мій москаль ласти склеїв......зараз розкажу все докладніше.Почну зі стартера , діло було не в кнопці , то просто так співпало що коли на пряму кидав провода то він крутив , потім вже ні на пряму , ні через кнопку не крутив.Взяв нову втягуючу - не працює , кликнув механіка - каже діло в стартері(хоча він крутить на стенді , а на машині щолкає), Мені на суботу треба було машину - то я пішов і купив новий стартер (білоруський , там втягуюче ше таке смішне , як великий конденсатор) - крутить супер!В суботу виїхав з гаражу , проїхав десь приблизно 1 км дивлюсь на датчик температури , а там менше 40 градусів і буквально за 1 хв від 40 до 110 градусів(стрілка аж зашкалювала) я подумав що це датчик здох , але я зупинився , відкрив капот - дивлюсь все нормально , на моторі руку можна тримати(а подумав що це датчик здох , бо перед тим мав проблему зі стартером , знімав його разів7-8 і відповідно знімав провід з датчика , щоб зняти стартер.І панель знімав щоб перевірити кнопку і дроти які йдуть до кнопки - вот і подумав що десь немає контакту і непрацює датчик) , поїхав дальше , ну як дальше 60 км при швидкості 100км/год , при температурі більше ніж 110 градусів , приїхав в гараж - відкрив капот - а там зі шлангів пляцки зробились , покрутило їх , всюди шипить , бурлить , пробую радіатор - а він холодний , а на кришці мотора руки навіть пів секунди не втримати , відкриваю радіатор - а там сухо.Взяв залив десь 700 мл тосолу , а він знизу весь витік.Дивно як мотор ше не заклинив.Так як я зрозумів там поршням , кільцям , клапанам - вже капець.Що робити капіталку?, Шукати новий мотор(не факт що знайду) ? , Здати в метал(трохи шкода , так як вже багато чого зробив і вклав грошей)?Сьогодні піду з другом заміряю компресію , потім напишу яка компресія.

0

Поделиться сообщением

поїхав на металобазу, купив мотор за 800 грн і катаєшся далі, ось і вся проблема, думай логічно.. :fool:

0

Поделиться сообщением

Andriy, только прочитал твой гараж, у меня тоже плохо крутил стартер, проблема была в засранной головке, распред плохо крутился... здесь продают мотор за 600 только вчера видел или любой другой и в перед! Удачи!

0

Поделиться сообщением

Можна і так , але в якому стані цей мотор? за таку ціну напевно такий самий як мій....

0

Поделиться сообщением

800 то ще середня ціна. можна і дешевше.

а нарахунок стану, подивись які машини народ зараз здає на метал, зрозумієш.Часто бачу не ідеальні але цілком живі екземпляри.

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас