Andriy

Москвич 2140 жовтий

198 сообщений в этой теме

Всім привіт!Я теж вирішив створити свій віртуальний гараж. Я зі Львова , учасник Львівського автоклубу Москвич.Маю Москвича 2140 84 р.в. з пробігом 106 тис. км , дістався від батька в 2010 році,після цього я вже багато чого зробив:пофарбував кузов,зробив кап.ремонт коробки,замінив на нове зчеплення,купив новий розподільник запалювання,ВВ провода,свічі,фільтри(бензиновий,повітряний,масляний),замінив масло і багато різних гумок,прокладок та шлангів,купив новий бензонасос ПЕКАР,замість води залив тосол,замінив рем.комплект карбюратора і притер плоскість,зробив схід - розвал коліс ,недавно купив задній глушник,магнітолу і пару динаміків,обробку для дна.Цієї весни планую зробити ходову,задній міст(гудить),ресори(1 лист тріснув),купити новий АКБ,поставити задній глушник і магнітолу з динаміками(вже поставив шахту для магнітоли і зняв старий глушник(3-ма кусками :)) - чекаю кращої погоди.Рік назад компресія в двигуні була 10 з копійками.Зараз маю проблему з заводкою,кому цікаво то докладніше тут - Система питания-Очень плохо заводится.Ось фото машини ДО 97ccef26668a.jpg 86e5b33335c8.jpg bdb529bda35b.jpg 5893ac603b16.jpg f3e0e41587ab.jpg ПІСЛЯ 33017b3fade0.jpg dbc71353c05c.jpg 36a8eee27f42.jpg 100316f3d7ee.jpg 8e397a09d0b3.jpg 28cb001872f1.jpg 2852c75b0491.jpg eb4703131620.jpg 3d7642970c5d.jpg новий бензонасос c8294ff0e40f.jpg ще магнітола http://www.avtoaksessuary.com/product/pioneer-jd-337-karty-pamjati-usbflash/

0

Поделиться сообщением

Классный Москвич.

Много проделано работы.

0

Поделиться сообщением

Дякую!

0

Поделиться сообщением

О-о вижу по правильному пути идеш!!!. и руки ростут от куда нужно. удачи. Приветствую в наших рядах :bye:

0

Поделиться сообщением

Файне авто. Молодець!

0

Поделиться сообщением

Дякую! Стараюсь щоб було все оригінальне - максимум це магнітола і чохли на сидіння. Як зроблю порядок в салоні - скину фотки.

0

Поделиться сообщением

:good:

сам фарбував?

0

Поделиться сообщением

так з другом

0

Поделиться сообщением

Всім привіт! Вчора був в гаражі , докупив ще нові штани і зібрав всю вихлопну систему.Пробував заводити , АКБ зарядив - крутив стартером досить бодро , але навіть не було вспишок - бензин є (зняв кастрюлю і нажав на газ - з носика льється) , іскра є (витягнув провід зі свічкою - іскра є , велика , фіолетова).Десь було 10 спроб завести його і ні одної вспишки , свічки замінив.Машина стояла цілу зиму - можливо конденсат в карбюраторі ? Хто , що порадить?Наперед дякую!

0

Поделиться сообщением

все на месте, а не дыркает - мистика.....зажигание выставлено правильно?

0

Поделиться сообщением

Все правильно виставлено, ще в суботу піду - буду шукати причину ........ полтергейст чи шо :lol:

0

Поделиться сообщением

Ну тут причин может быть две: либо нечему гореть, либо нечем поджигать. В первую очередь очисть и прокали на газовой плите свечи, а если есть возможность то замени их. Наличие искры на выкрученой свече не даёт гарантии, что она будет в камере сгорания. Также не мешало-бы почистить контакты в трамблере.

Ну а карбюратор разбери и продуй сжатым воздухом каналы (хоть насосом).

0

Поделиться сообщением

дякую за пораду! в суботу піду в гараж - буду щось крутити. згіден , якщо за стільки часу небуло ні одної вспишки , то або нема чому горіти , або нема чим підпалювати.свічки міняв , правда на б/у але робочі.якщо в суботу піду в гараж - потім відпишуся.

0

Поделиться сообщением

Вітаю! У мене такого ж кольору самопокрашений Москвичик :)

Щодо проблеми, перевір правильність моменту запалювання по мітці на шківі..

0

Поделиться сообщением

Привіт! 2 Однакові москалики . Осінню , коли ставив машину в гараж запалювання було виставлено добре , після того його ніхто не рухав . Тай я так ще особо нічого не розбирав , бо вже було пізно , думаю в суботу піти в гараж , якщо буде погода.

0

Поделиться сообщением

Якщо будуть запитання - звертайся! Народ допоможе!

0

Поделиться сообщением

OK ^_^

0

Поделиться сообщением

:bye: ось знайшов фото салона.....там не гарна(вигорівша на сонці, літом буду малювати) панель , саморобні чохли на сидіння (можливо літом куплю нормальні) - так що сильно не сваріть.Думав ще купити мякі підголовники , але вони мені не підійшли по кріпленню , напевно поставлю оригінальні(як на 2141) a8cb4856f243.jpg 7ff1477fee14.jpg 77de45157561.jpg 6b36490d3d59.jpg
0

Поделиться сообщением

вітання в рядах. Фа-фа зі Львова ) Відносно запалення подивися до траблера може його перекрутило на 180. В мене таке було.

0

Поделиться сообщением

Те саме було в мене, заїхав поставив в гараж, через місяць пробую завести , ніфіга , навіть не схватуе, з 10 спроби завівся на 3х циліндрах)) , перелопатив усі провода , зовсім перестав заводитись.. НОНСЕНС , почистив свічки ше раз перевставляв усі ВВ провода , і завівся , працював як годинник.

Висновок:

Замінити ВВ провода (Тесла) та свічки (DENSO W22ES-U , NGK B7ES, на крайній випадок УФА)

0

Поделиться сообщением

Цілком достойна машина :good:

а те що саморобні чохли на сидіннях так то скоріше перевага, а не недолік - так значно краще ніж розірвані та протерті взвгалі без чохлів, на моїй теж на задніх сидіннях саморобні із такого собі клітчастого баракану так вони не просто гарні я їх дуже люблю - такий собі затишний по домашньому диван з ними виходить... :good:

Що то в тебе за кнопка, чи контрольна лампочка, поряд з перемикачем вентилятора пічки?

Звичайно там стоїть лампа контролю роботи обігрівача заднього скла, але в тебе жйого наче нема....

То що то за пристрій?

0

Поделиться сообщением

Салончик класний! Нічого зайвого, акуратненький, чистенький... Є господар в машинки :)

0

Поделиться сообщением

Всім дякую! ;) В суботу піду в гараж і все перевірю - потім відпишуся.В мене сидіння ще досить нормальні (колись зроблю фото без чохлів) , чохли надів щоб літом дермантин не парив.А нарахунок кнопки біля включення пічки - це кнопка стартера.Я замахався міняти замки запалювання , і зробив на кнопки запалювання і стартер.(біля перемикача двірників є біла кнопка - це запалювання).Трохи нездалі фотки , бо робились на телефон , і в гаражі безпорядок - треба цим зайнятися коли буде тепліше :(

0

Поделиться сообщением

.....замахався міняти замки запалювання , і зробив на кнопки запалювання і стартер

Дійсно, контактна група замка запалювання дуже часто не забезпечує надійного включення стартеру,

запалення начебто включає достатньо надійно, принаймі жодонго разу не стікався з такою проблемою....

Для того шоб не ставити зайвих кнопок для включення стартера можна поставити релє яке буде керуватися від замка запалення, якщо зацікавишся - подивись в моєму "гаражі" один з варіантів, повідомлення #64 #67 #69

0

Поделиться сообщением

Дякую! Але в мене покищо все працює добре , якщо щось станеться , або коли буду знімати панель (потрібно моторчик двірників замінити) - то буду мати на увазі

Я дивився твій гараж - в тебе в набагато кращому стані ніж мій :good:

П.С. колір гарний! :good:

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас