Перейти до вмісту

иж 412 "Спокойная ночь"


BonjornoПопуас

Recommended Posts

Підскажіть, як правильно промити тормозну систему і яку тормозну жидкость вибрати! у мене в багажнику від старого владельца ДОТ3, вона вся благополучно усцалась мені в салон! на форумі читав теми про тормозуху точного і правильного висновку не зробив!поставте на путь істіни)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 508
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Вообще советуют промывать спиртом.Но,лучше его употребить в других целях :drunk: ,а не переводить на всякую ерунду :) Можно водой,только потом нужно продувать сжатым воздухом и ждать пока воды высохнет.Летом,при жаре это не проблема,а сейчас будеш долго ждать.Так что ищи поллитра спирта)

По тормозной жидкости скажу лиш,что ДОТ3 нельзя лить в наши системы с сегодняшними "качественными" резинками.Делал эксперимент когда-то.Брал две манжеты-одну еще совкового производства и вторую новодел.кидал их в РосДот 3.Через неделю совдеповская манжета стала мягкой,а новодельную покорёбило)А началось все с того,что не поменяю манжеты,через время уровень в бачке начинал падать.В салоне жидкости было море.Сразу грешил на резину,ставил ссср-тоже самое.В итоге-3 литра испорченой тормозухи,100500 ремкомплектов РТИ,езда с неработающим сцеплением и куча потраченого времени.

Если с финансами туго,возьми лучше "Неву",чем БСК,а если баблом курей кормиш,то ДОТ4 импортного производства (Фередо,Ликви Моил и т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Заправочные объемы и рекомендуемые эксплуатационные материалы для 412:

...

- система привода тормозов 0,55 л, тормозная жидкость "Нева", "Томь";

...

Берем 1л ДОТ-4 за 45 грн. Себе покупал РосДот-4 про запас 1,5л, 0,5 осталось, ездило в багажнике, пока "вся благополучно усцалась мені в салон". За 3 года ни разу не доливал (менял передние трубки, шланги, перебирал суппорта, задние цилиндры и ГТЦ).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вообще советуют промывать спиртом.Но,лучше его употребить в других целях :drunk: ,а не переводить на всякую ерунду :) Можно водой,только потом нужно продувать сжатым воздухом и ждать пока воды высохнет.Летом,при жаре это не проблема,а сейчас будеш долго ждать.Так что ищи поллитра спирта)

По тормозной жидкости скажу лиш,что ДОТ3 нельзя лить в наши системы с сегодняшними "качественными" резинками.Делал эксперимент когда-то.Брал две манжеты-одну еще совкового производства и вторую новодел.кидал их в РосДот 3.Через неделю совдеповская манжета стала мягкой,а новодельную покорёбило)А началось все с того,что не поменяю манжеты,через время уровень в бачке начинал падать.В салоне жидкости было море.Сразу грешил на резину,ставил ссср-тоже самое.В итоге-3 литра испорченой тормозухи,100500 ремкомплектов РТИ,езда с неработающим сцеплением и куча потраченого времени.

Если с финансами туго,возьми лучше "Неву",чем БСК,а если баблом курей кормиш,то ДОТ4 импортного производства (Фередо,Ликви Моил и т.д.)

так а чого ти мовчав? сказавби шо уже переболел енурезом! і яб подумав про причини! а так случайно вспомнив шо взяв в руку банку тормозухи и прочитав "дот3" от думаю, а якщо не промивати а просто залити нову "неву". у менеж витикло все і з усіх дирок! осталось максимум в шлангах і коли буду прокачувати думаю воно вийде.

п.с канешно кормлю курей мелочью ! а они срут золотими гривнами!

Заправочные объемы и рекомендуемые эксплуатационные материалы для 412:

...

- система привода тормозов 0,55 л, тормозная жидкость "Нева", "Томь";

...

Берем 1л ДОТ-4 за 45 грн. Себе покупал РосДот-4 про запас 1,5л, 0,5 осталось, ездило в багажнике, пока "вся благополучно усцалась мені в салон". За 3 года ни разу не доливал (менял передние трубки, шланги, перебирал суппорта, задние цилиндры и ГТЦ).

дякую буду шукати якшо фінанси позволят.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Розібрав сьогодні самодельное БСЗ, как там "мопед не мой" робив його дед який цими БСЗ торгує. Поміняв провід в середині, зібрав все назад . поставив бігунок зверху. осталось скрутить провода, поставить на машину, вкрутить свечи, виставить зажигание и катацаца))))

post-15305-0-44873100-1361306808_thumb.jpg

post-15305-0-52562900-1361306822_thumb.jpg

post-15305-0-10376500-1361306837_thumb.jpg

post-15305-0-47814900-1361306849_thumb.jpg

post-15305-0-78456500-1361306860_thumb.jpg

post-15305-0-14491100-1361306891_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дот-3 і Дот-4 можна змішувати. Основа у їх однакова. А от Дот-5 ніззя, там силіконова основа і потрібно для неї чиста система, промита спиртом. Я прошлий рік собі залив Дот-4 Венгерську фірми МОL, до цього була Нева-дот-3. Так я прочмихав педальлю скільки можно було вичмакать із викручених дренажних штуцерів, потім залив четверту і прокачав тормоза вигнавши повітря. При цьому частину тормозухи, що прокачувалась перша і промила злив окремо. Дальше ще добре прокачав підливаючи нову і повертаючи її назад в бачок. Все працює і ніде не протікає.

Заміну тормозухи провів чисто, щоб була свіжа, так як стара накопичує в собі воду і давно не мінялася.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дот-3 і Дот-4 можна змішувати. Основа у їх однакова. А от Дот-5 ніззя, там силіконова основа і потрібно для неї чиста система, промита спиртом. Я прошлий рік собі залив Дот-4 Венгерську фірми МОL, до цього була Нева-дот-3. Так я прочмихав педальлю скільки можно було вичмакать із викручених дренажних штуцерів, потім залив четверту і прокачав тормоза вигнавши повітря. При цьому частину тормозухи, що прокачувалась перша і промила злив окремо. Дальше ще добре прокачав підливаючи нову і повертаючи її назад в бачок. Все працює і ніде не протікає.

Заміну тормозухи провів чисто, щоб була свіжа, так як стара накопичує в собі воду і давно не мінялася.

Дякую значить на вихідних знов на базар за тормозухой і знову секс в позу рака під рульом)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

' timestamp='1361308761' post='311028']

если у тебя мотор не под 80 бензин, то свечи ты не те купил

под 92! а які треба було? із брісков? у мене фінанси не позволяют зараз купувати дорогі. через 2-4 місяці може поміняю на більш достойні

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

' timestamp='1361308761' post='311028']

если у тебя мотор не под 80 бензин, то свечи ты не те купил

Без проблем я їздив на таких хоча вони для жигулів так звані "гарячі". Нормальні свічки, головне щоб качество їх зараз не храмало. Після того як значно у них повигорали електроди я купив такіж але на кінці назви ще буква "С" (що означа в середині мідний стержень для відводу тепла), також ходили довго. А зараз трохи мене "покрутило" так поставив НЖК 6 ВРR. Також гарячі, і нічого, працюють як треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Без проблем я їздив на таких хоча вони для жигулів так звані "гарячі". Нормальні свічки, головне щоб качество їх зараз не храмало. Після того як значно у них повигорали електроди я купив такіж але на кінці назви ще буква "С" (що означа в середині мідний стержень для відводу тепла), також ходили довго. А зараз трохи мене "покрутило" так поставив НЖК 6 ВРR. Також гарячі, і нічого, працюють як треба.

на двох машинах стояли такі свічки батя через кожні 3-4 тисячи міняв на нові і ніколи не було проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Без проблем я їздив на таких хоча вони для жигулів так звані "гарячі". Нормальні свічки, головне щоб качество їх зараз не храмало. Після того як значно у них повигорали електроди я купив такіж але на кінці назви ще буква "С" (що означа в середині мідний стержень для відводу тепла), також ходили довго. А зараз трохи мене "покрутило" так поставив НЖК 6 ВРR. Також гарячі, і нічого, працюють як треба.

нену кто как хочет так и дрочит.

я вот одного знаю у которого 408е свечи (c короткой юбкой если кто не знает) стояли вперемешку с жигулёвскими)))

под 92! а які треба було? із брісков? у мене фінанси не позволяют зараз купувати дорогі. через 2-4 місяці може поміняю на більш достойні

brisk L14C

я вообще советую брать денсо w22esu

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

' timestamp='1361314022' post='311080']

нену кто как хочет так и дрочит.

я вот одного знаю у которого 408е свечи (c короткой юбкой если кто не знает) стояли вперемешку с жигулёвскими)))

brisk L14C

я вообще советую брать денсо w22esu

я дивився по таблице яку найшов тут на форумі. Далі буде видно, якшо двигло нормальне, то і свечи нормальні будуть і масло! і зажигание. пока нехватка грошів на все зразу! автошкола требує багато бабла!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

І так почну словами українського класика " Леся Подерев’янського Сюди не можна. Іде операція." Сразу після роботи, погнав в гараж змитою вирвати з мого "засранца" енурезний орган. Покопошившись під капотом я зрозумів шо сцить в салон ГЦС, так як в ГТЦ була якась дрянь чорно коричневого кольору шо я зразу не зрозумів чи воно там є чи нема, та і в полу мракі копошусь. Потім витянув пиптик там де вакуумна шланга повина бути ( у мене її якось чорта немає, вона заглушина) мацав туда пальцом. потім проводом, і зрозумів шо тормозуха туда не потикла. А то я думав Старий хазяен мог доливати тормозуху а вона тикала в корпус ВУТа а потім коли він міг заповнитись і просто долив в бачок до уровня)). І настав час ТА і став я в позу рака, І дістав я ключ на 13 та як почав крутити! Витяг згнивший орган. і потім зрозумів, шо тормозуха текла поза рідним москвичовским утиплителем салона,( чи то шумоізоляция) карочі якась стекловата яка впитала в себе тормозуху. прийшлось зняти окуратно рідні кліпси і кусок утиплителя просто відірвати і викинути :cray: :cray: :cray: . ДАлі батя відірвав виключатель маси який був просто розломаний і не працював.я відірвав дополнительну пишялку на поворотах. І я дуже обрадів заглянувши під панель! там не було жодної ржавчини. як я від цього відвик ! ГЦС иж412 и АЗЛК 2140 у мене лічно отличаютса тим. що на 2140 стоїть переходник і якшо його викрутити то він спокійно стає на ИЖ. Тобто Б\у імплантант уже існує, остається токо його вживити.

Плани на суботу: Купити нормальну тормозуху. Поставити ГЦС залити тормозуху. вирвати кусок лишніх проводів. поставити нормальну масу. поміняти траблер, свічки, виставити зажигание.і пробувати зависти хочаб ринджиглом бо замок запалювання не працює толком.

Питання чого у мене тількми 5 запобіжників! і немає аварійки! таке чуство шо її просто не існувало з заводу! і так само у баті на комби 5 запобіжників і не має аварійки.

П.С вибачате за таке рукоблудіє по клавіатурі

Змінено користувачем BonjornoПопуас
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У нас был ИЖ-412-й 1983 г.в. так вот аварийки не было с завода (обычное реле поворотов боченок), я поставил электронное реле и кнопку аварийки поставил сам.

Предохранители стояли в салоне колодка в один ряд слева, а вот сколько их там было я не помню.

Пищалку на повороты, тоже сам ставил, стало очень удобно, бывало батя не всегда отключал повороты и мог с мигающим долго ехать пугая народ :) ,

Также сам поменял подрулевой (был двухрычажный) на трехрычажку, для управления дворниками (родной БУС - сгорел), потому было только три режима малая и большая скорости с паузой не было, но зато появился режим при нажатии "на себя" включался омыватель и с ним дворники, а до этого, надо было левой рукой вытянуть рукоятку механ.насоса омывателя, а потом на правой стороне возле ПП включить крутилку стеклоочистителя, что было очень неудобно делать т.к. руль еще держать чем-то нужно :D Как интересно конструктора до такого додумались :(

Да бачок под омыватель был, но без эл..мотора (насоса то в салоне), а электронасос позже в бачок поставил.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У нас был ИЖ-412-й 1983 г.в. так вот аварийки не было с завода (обычное реле поворотов боченок), я поставил электронное реле и кнопку аварийки поставил сам.

Предохранители стояли в салоне колодка в один ряд слева, а вот сколько их там было я не помню.

Пищалку на повороты, тоже сам ставил, стало очень удобно, бывало батя не всегда отключал повороты и мог с мигающим долго ехать пугая народ :) ,

Также сам поменял подрулевой (был двухрычажный) на трехрычажку, для управления дворниками (родной БУС - сгорел), потому было только три режима малая и большая скорости с паузой не было, но зато появился режим при нажатии "на себя" включался омыватель и с ним дворники, а до этого, надо было левой рукой вытянуть рукоятку механ.насоса омывателя, а потом на правой стороне возле ПП включить крутилку стеклоочистителя, что было очень неудобно делать т.к. руль еще держать чем-то нужно :D Как интересно конструктора до такого додумались :(

Да бачок под омыватель был, но без эл..мотора (насоса то в салоне), а электронасос позже в бачок поставил.

я поняв у мене теж бочонок, но и справа под панелью стоит релюха на вид вроде 950 ( 8 контактов и 3 отдельно)от незнаю чи воно там з народження. и чи можна туда поставить аварийку

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вид и блока управления стеклоочистителем - БУС такой же как и 950 реле поворотов, но корпус цвет разный: у БУС-а корпус белый. http://moskvich.net/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=126002

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вид и блока управления стеклоочистителем - БУС такой же как и 950 реле поворотов, но корпус цвет разный: у БУС-а корпус белый. http://moskvich.net/...ttach_id=126002

тоесть посути дела аварийки не було! и шоб ее туда пришаманить можна постаивть реле 950п от 2140 подключить туда повороти и аварийку

правильно я понял намек?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вот почитай тут интересного много есть http://www.drive2.ru/cars/moskvich/2140/2140/sanytch/journal/

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

І так день пройшло непонятно! зутра подсобрав траблер, все барахло в рюкзак і в сумку. Поїхав на базар купив 910 грам Рос дот 4. і в нгараж. Пофоткав косяки машини. Прикрутив ГЦС от 2140. Соорудив ренджигло з двох клучів. Відкрутив наконецто штуцир, вкрутив трубку залив тормозуху, качнув пару раз педалью. вроді несить в салон. почав знімати насвічники а у них в середині як на подбор у всіх зразу павутина і трупи якихось мошок!, викрутив свічки і на свічках теж мох якись, і вони дуже засрані-чорні. зняв траблер КСЗ. открутив ЕКО, а от с катушкой зажигания намучався! хазяен видно дурик був! одна сторона прикручина інша тіліпається. Прикрутив шланг вакуума до колектора на тормоза. поміняв бензо фільтр. прикрутив датчик БСЗ і почав підлючати. Огорчив двигло масло видно підтікає, головка засрана зі сторони пробки та шо біля моторного отсека. весь моторний отсек засраний. мотор весь теж.

Посуті зробив мало. а время прошло бистро і почав замерзати та і їсти хочиться. Шо ще треба зробити! прикрутити провод маси від двігателя до моторного отсека. провод маси на акамулятор. виставити зажигание (кстати отличкая статья есть на ТКМ по ній батя виставляв уже на двох машинах). вдірвати ЕКО повністю. прокачати сцепление. і пробувати заводити.

Вивод зроблю машину шоб їздила покатаюсь 3-4 місяці, приїду на український збір в запоріжжя, і потім на капіталку, тогошо косяків візде хватає а я так не можу їздити коли візде соплі якісь звисають(((

а тепер страшні фотки.

post-15305-0-94035500-1361640600_thumb.jpg

post-15305-0-67306400-1361640606_thumb.jpg

post-15305-0-73338100-1361640613_thumb.jpg

post-15305-0-85706200-1361640619_thumb.jpg

post-15305-0-10988300-1361640646_thumb.jpg

post-15305-0-15375500-1361640647_thumb.jpg

post-15305-0-07782600-1361640648_thumb.jpg

post-15305-0-85135700-1361640648_thumb.jpg

post-15305-0-77805600-1361640649_thumb.jpg

post-15305-0-58470400-1361640792_thumb.jpg

post-15305-0-33067800-1361640793_thumb.jpg

post-15305-0-88203200-1361640820_thumb.jpg

post-15305-0-89671300-1361640824_thumb.jpg

post-15305-0-84160700-1361640825_thumb.jpg

post-15305-0-53693300-1361640826_thumb.jpg

post-15305-0-59145100-1361640900_thumb.jpg

post-15305-0-39188200-1361640904_thumb.jpg

post-15305-0-32114400-1361640905_thumb.jpg

post-15305-0-22108300-1361640906_thumb.jpg

post-15305-0-19380800-1361640907_thumb.jpg

post-15305-0-51533200-1361640908_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Куди дивились твої очі)))Да,жопа конечно ржавенькая,но бывало и хуже.Зачистить,поварить,обработать преобразователем,покрасить и будет гуд.Днище так само.

Панелька с завода шла под пять предохранителей,не видно следов вандализма.Наверное такой вариант компоновки электрооборудования.Как заведешь,послушай чтоб вакуумник не шипел.Бывший хазяин не зря наверное его отключил.

А в целом,еще живой агрегат.Умыть его,подлатать и будет служить тебе долго и нудно :)

ЗЫ

ручка на КПП ништяк!!!Продай)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Куди дивились твої очі)))Да,жопа конечно ржавенькая,но бывало и хуже.Зачистить,поварить,обработать преобразователем,покрасить и будет гуд.Днище так само.

Панелька с завода шла под пять предохранителей,не видно следов вандализма.Наверное такой вариант компоновки электрооборудования.Как заведешь,послушай чтоб вакуумник не шипел.Бывший хазяин не зря наверное его отключил.

А в целом,еще живой агрегат.Умыть его,подлатать и будет служить тебе долго и нудно :)

ЗЫ

ручка на КПП ништяк!!!Продай)))

дирки в багажнику не було. то я її пальцем продавив таку велику. Почиму он может шипеть? и откудава шипеть? какова причина? и как устранять?

ручку не подарю, вона гарно в руку сідає. ще мені подобається оплетка руля

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Шипеть может между ГТЦ и ВУТ

давайте визначим причину шипячки? чого так може бути? а тоді уже як устранять?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...