Перейти до вмісту

иж 412 "Спокойная ночь"


BonjornoПопуас

Recommended Posts

це четвертий москвич в сім’ї. купив случайно.В 23 : 30 побачив об’яву з мислю завтра подзвоню попитаю де подивитися. За батьком зранку домовлялися йти на базар скуповувати інструмент, поїхати в гараж провести там ток і може підкрутити його ИЖ 2125. Проснувся кажу баті звони за тачку, він кажу яку ще тачку!)) кажу там иж продають!. а він так тиж не хочиш! тиж хотів 2140! ну кажу а шо робить)). Звоне батя в 9.30 утрав ответ машина уже продана. Я тут о офігел!! Я щей раніше замітив тенденцію москвичи розбирають як гарячі періжки! ну шоб так швидко! кароче поїхали по ділам приїхали в гараж зробили світло! звонят і кажут тіпа приїжайте дивиться на машину! Продавець порядочний попався. Приїхали прям до машини. Пока продавець вкумекав з 3тього разу шо ми біля машини а не біля місця де повині були його зустріти! то я уже встиг облазити і знизу, заду, спереду. оставалося тільки з салону. Гнилі глобальна тільки ззаду зліва в багажнику і всі як один подомкратніки отгнили) кузов вроді живий! косяків дуже багато малих сколів краски і малих не глобальних ржавчин) нема нормального замка зажигания! салон подубитий. тормозуха десь усикаеться і саме главне вода в салоні( це для мене просто Ж). А передімною хоітв чувак купити каже мені Кабаки по селі возити! то хазяєн каже я йому не продав. отак) шо вспомню допишу. назову машину коли покаже свій норов))).

post-15305-0-62859500-1360509232_thumb.jpg

post-15305-0-40640400-1360509237_thumb.jpg

post-15305-0-39689300-1360509241_thumb.jpg

post-15305-0-11758200-1360509246_thumb.jpg

post-15305-0-52997900-1360509251_thumb.jpg

post-15305-0-44898700-1360509255_thumb.jpg

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 508
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Праздраляю) А че с движком? Живой? как едет?

продавец казав шо двтгло нове пройшло 45 тисяч! ну шото його кидає в разни сторони! то все настроїться. по одометру 30 тисяч)))) думаю по 2 кругу)Їздив батя каже нормально. у прадавца спрашуем шо з двиглом робилось! він каже я незнаю вопше шо там можна длеать)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хороший Ижик.Наводи марафет и приезжай на нем к нам на встречу по весне!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хороший Ижик.Наводи марафет и приезжай на нем к нам на встречу по весне!

без питань осталось токо права получить))ато без прав далі гаража не покатаешся.

да за ошибки вибачайте уже трошки прилив)) та і яіз суржикістана) і не епистолярний жанр пишу

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так шо, прям сьодні й купив?

ну да! 10 числа! а ппродавец казав із запоріжжя хтось збирався з ранку приїхати купити, шось не получилось

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хороший ИЖ удачи тебе с ним

дякую!

забув добавить колеса похабно окрашені.незнімаючи з машини!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Права стоять как ищё один такой москвич)

та знаю! 4 - 5 тисяч! менше ніяк(( всім дать треба

радує те шо Є 2140 з якого є куча запчастин.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

побував сьогодні в гаражі, подивився шо дали в нагрузку до москвича.

- 2 колеса з покришкой типа снежинка маде ин ссср

- рем комплект на двигатель.

- штани новие

- ну і як завжди мелочовка шаровие, сальники.( посути ничего нормального)

- сайлент блоки с маркеровкой 403 (ето на 402 - 407 москвич?)

- и самое крутое "отключатель массы с шунтирующим предохранителем" производства Латвия Рига 86 год

фотки есть но фоткав на вибивалку для ковров качество ужас!

вопроси: как правильно подлючить замок зажигания у меня есть новий китай 4 клеми и старий 3 клеми. книги под руками нет( вопрос тупой знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну, кетай нах)) Подожди уже до завтро, я тебе напишу, как уменя зроблэно)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну, кетай нах)) Подожди уже до завтро, я тебе напишу, как уменя зроблэно)

подожду якшо зможиш то 16 , хочу после роботи поїхать поковирять

ах да машину ще не назвав. мабуть він ще не акліматізірувався)) ну заводиться з 3 горками нормально. видать десь свиче гайка

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

сколько должно бути придохранителей? у меня їх 4 !! у баті на комбику 5. скоко їх должно бути у нормального рабочого

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

у меня не подсоиденен вакуумний шланг на тормозах! чем чревато и как оно тормозило?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Презиков штук 14, вроде. А вакуум проверь. Если херовый-так меняй. ХХ будет лучше) Ну, или шланг на двигатель заглуши и все)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Видимо легче сосчитать, что у тебя подключено, чем не подключено)))

спсибо подержал)

Презиков штук 14, вроде. А вакуум проверь. Если херовый-так меняй. ХХ будет лучше) Ну, или шланг на двигатель заглуши и все)

буду химичить! или из 2140 прикручу

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Смотри, от водителькой двери: коричневый и тонкий красный, центр клемма: толстый красный и толстый черный, и клемма к бороде: у меня там серенький провод сголубым оттенком. Верхняя, как видишь, пустая.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У тебя такие разъемы?

Смотри, от водителькой двери: коричневый и тонкий красный, центр клемма: толстый красный и толстый черный, и клемма к бороде: у меня там серенький провод сголубым оттенком. Верхняя, как видишь, пустая.

спасибо попробую покручу седня после роботи. чей глаз? :blink::ph34r:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мой глаз) правенький)))

у тебя что 2 клеми задейтвувани всеголиш? у тебя естьаварийка? работатет?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...