Перейти до вмісту

Тут принимаются предложения по улучшению/дополнению правил форума.


GreenMile

Recommended Posts

В 04.03.2017 в 22:10, Dolphin сказал:

Никто эту тему не "террорит" в теме просто фото разбираемых авто. Но по требованию думаю могут предоставить фото отдельных запчастей.

Ну то-есть политика двойных стандартов и волюнтаризьМ. Правила всем хороши и прекрасны и надо их соблюдать, но если чё, то можно и отступить а там уже жди какой модератор и в каком настроении наткнётся на твою тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 247
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Еще разрешить обсуждение цены. Ведь бывают такую цены выставят ну прям распирает. И по правилах возразить нельзя. А это плохо. Так как завышенная цена это е всегда хорошо, и нужно дать возможность обсудить цену. Даже коллективно. Продавец сам потом решит менять цену или нет. В основном если цена адекватная то ни кто ничего плохого и не напишет.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если цена космос то деталь никто не купит. И продавец в последствии ее будет вынужден скинуть. Если продавцу интересно узнать сколько средняя цена на запчасть он может обратится с вопросом в тему "Встроенный ценомер".

Я в целом не совсем понимаю для чего писать если что то дорого. Если для меня что то дорого я просто прохожу мимо. Обсуждения цены вряд ли вызовет положительную реакцию а зачем нам это?

 

Опять же все это сугубо мое личное ИМХО

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Соглашусь со Скрипом. Там, если чего,есть строчка такая: если Вас чего не устраивает в правилах,то ...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

7 часов назад, Nicholas сказал:

Еще разрешить обсуждение цены. Ведь бывают такую цены выставят ну прям распирает. И по правилах возразить нельзя. А это плохо. Так как завышенная цена это е всегда хорошо, и нужно дать возможность обсудить цену. Даже коллективно. Продавец сам потом решит менять цену или нет. В основном если цена адекватная то ни кто ничего плохого и не напишет.

обсуждение цен пораждало срачи и вечный оффтоп.

давайте вернем это все в барахолку!

7 часов назад, dimasldo сказал:

если цена костмос мы всегда ее коллективно обсуждаем :)

немного. и в пределах разумного.

7 часов назад, Nicholas сказал:

Оно то так, но по правилах такого делать низя, пальчиком поругают!

отож и оно. смотрю на это все. и только одна мысль. надо конкретные наказания прописывать! на пальчик всем пофик.

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

обсуждение цены однозначно нет! сейчас это запрещено и вас это не останавливает (все знают о ком я) не успел человек тему создать а коршуны-фушники-затюканы уже тут как тут. дорого-дорого, давай за три копейки и лучше если бесплатно и ещё пересылку оплатишь, а если нет то ты по любому охренел.

так что  если разрешить вообще фигня начнётся

  • Upvote 4
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Предлагаю добавить в редактор тег спойлер, или он есть а я его не нашол? :bad:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня шановна адміністрація та учасники форуму! Хочу винести на розсуд одну проблему чи питання. Пишу тут так, як вважаю, що це стосується правил на цьому форумі та технічної його сторони. Якщо подивитися на мій профіль, то там Вам відразу кинеться в очі показник репутації (на даний момент "-94"). Цю негативну репутацію я заробив від одного "доброго добродія" під ніком "yakov". Хочу відразу сказати, так, у мене з ним, мабуть з рік тому, виник конфлікт. До цього ми начебто були друзями з спільним інтересом. Хочу зауважити, що цей конфлікт не стосується форуму, не стосується, навіть теми форуму, і виник поза форуму взагалі. Ми проживаємо в одному місті і навіть ходимо по одній вулиці. Зі своєї сторони я зробив все що міг для вирішення цього конфлікту, але, на жаль, цього не достатньо, на думку "ображеного". Я не буду вдаватися в подробиці цього не приємного випадку, і не хочу мати з цим чоловіком нічого спільного. Як я вже вище зазначив, це не стосується форуму.

Отже ближче до теми. Як я розумію, одиниця репутації може бути поставлена учасником форуму за одне якесь дійство іншого, іншому учаснику форуму. Тобто, я в якійсь справі, чи своєму коментарі, чи в іншому прояві на цьому форумі можу отримати оцінку - одну одиницю репутації (негативну чи позитивну) від будь кого зареєстрованого на цьому форумі! Але одну за одне дійство! Я так міркую!? 

То дайте, будь ласка, відповідь, чи правильно те що шановний "yakov", сидячи в себе вдома, від "нічого робити", прямо "шпарить" мені ці мінуси під кожним моїм постом, навіть тим, які вже "покрилися мохом"!? Я вже мовчу, про те, що він ніяким боком до тих моїх постів не має жодного відношення!? Я, зрозуміло, теж міг би, як "дрочер" (пробачте, не стримався!), сісти і на "шпарити" під кожним його постом мінусів, але я дорослий чоловік, і в мене нема часу на це! Я це повідомлення пишу і вже шкодую свого часу! Я згоден з тим, що ми, як не крути, обміняємося по одному мінусу, бо конфлікт є! Але, навіть не знаю, де його поставити, бо тема не стосується форуму! 

Якось так! І пробачте за багато слів! Дякую!     

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а я то смотрю, репутация падает с каждым днем, еще недавно было -34, вот где собака порылась :) влепить предупреждение поганцю и все дела.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мне тоже так миносували) Лишь потому что я не так писал как "ему нравиться" не буду называть его ник. Начал ему миносовать. Он вроде как перестал. Так что да было бы не плохо оставить только плюс. Понравился пост человека поставил плюс. Если что то не так. То есть модераторы. Будут такие посты удалять или предупреждать. Это к стати на заметку Виктору

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

@Mikolay , немного поправил вашу ситуацию. То что творится не правильно, но повлиять на то что кто-то где-то будет плюсовать или минусовать кого-то сложно. Оставить только плюсы в репутации тоже нельзя. Единственное решение - разбираться на уровне подобной темы и принимать решения тут же по ситуации.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Wikar , дуже Вам вдячний! Не то що б мені це спати не давало, але займати верхівку рейтингу "червоних", та ще й не заслужено, якось не гарно. Дякую!   

  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, Nicholas сказал:

Мне тоже так миносували) Лишь потому что я не так писал как "ему нравиться" не буду называть его ник. Начал ему миносовать. Он вроде как перестал. Так что да было бы не плохо оставить только плюс. Понравился пост человека поставил плюс. Если что то не так. То есть модераторы. Будут такие посты удалять или предупреждать. Это к стати на заметку Виктору

если это про меня, то не выдумывайте.

у меня, честно говоря, пригорело с этого сообщения т.к. после моих минусов вашим конкретным сообщениям с враньем, оскорблениями и демагогией, вы начинали минусовать мои сообщения в которых я к вам не обращаюсь или говорю вообще на другую тему. И это оказывается была ваша супер-умная стратегия т.к. якобы я вас минусовал "ни за что"? :D 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 27.10.2017 в 09:59, Mikolay сказал:

Я, зрозуміло, теж міг би, як "дрочер"

 

Я вважаю дане висловлювання як образу і тому згідно п. 2.12 "Загальних правил Форуму" від адміністрації форума вимагаю прийняти відповідну міру до учасника форуму Mikolay!

 

В 27.10.2017 в 14:44, Mikolay сказал:

Wikar , дуже Вам вдячний! Не то що б мені це спати не давало, але займати верхівку рейтингу "червоних", та ще й не заслужено, якось не гарно. Дякую!   

Відповідь на "не заслуженість" учасника форуму Mikolay знаходиться в темі: 

https://moskvich.net/topic/5054-куплю-старые-компьютеры-и-их-комплектующие-недорого/?do=findComment&comment=686674

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 27.10.2017 в 20:30, Sergei2010 сказал:

Один не отреагировал-другой ,отомстил. Оба красавцы

Я не порушував існуючі та діючі "Загальні Правила Форуму", але результатом розгляду скарги від скаржника Mikolay в мене спочатку 200-от кратно, а потім лише 8-ми кратно, не розібравшись в суті справи та безпідставно "відібрані" бали репутації. З цього приводу, на відміну від вищевказаного скаржника, я навіть не буду перечити.

Але якщо вищезазначена образа Mikolay-а іншому учаснику форуму замість покарання оцінена йому в "382" бали репутації, то нехай і це так лишається. Для мене головне, що я нікого не ображаю, нікому не винен ні на даному форумі, ні на інших. Як на форумі, так і в житті, був і залишаюсь Людиною.

Р.S. Після всих цих подій, та аналізуючи, коли я безкоштовно віддав вищевказаному учаснику форуму Mikolay частину своєї колекції рарітетних запчастин, та згадуючи, коли я безкоштовно, не шкодуючи свого часу, відкладаючи всі свої справи та в супереч своїй роботі, надавав йому різноманітні послуги, а після надання даних послуг він навіть відмовився відшкодувати придбані за власні кошти та затрачені мною матеріали, хоча домовленість про конкретне відшкодування була заздалегідь, можу підтвердити для себе давній висновок - "Доброта - наказуемая". Дякуючи такій доброті, лише більше чим через пів-року я отримав назад свій власний (!) інструмент, якого ніяк Mikolay не бажав (не хотів) віддавати. На мої постійні звернення повернути його, оскільки даного інструменту постійно не вистачало, від Mikolay-а лише з насмішкою та кривляючись отримував відповідь: "Можна було б про нього і забуть!". Окрім того, автомобільні запчастини, які на його прохання я купував для нього, більше 2-х років знаходилися в нього без ніякого відшкодування. Лише згодом, після безлічі моїх прохань, разом з "віджатим" інструментом Mikolay частину запчастин оплатив, частину чомусь повернув, хоча коли замовляв та забирав їх у мене, то ніяких проблем не виникало, а ще частину запчастин вирішив "прийняти в дар", зсилаючись на те, що ніби їх в очі не бачив, хоча фактично забирав "все скопом".

Шкода, що Mikolay не бажав та й зараз після своєї скарги не хоче вирішити конфлікт особисто, вважаючи вищевказані свої дії та вчинки нормою життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так, парни, разбежались каждый в свою сторону. Хотите что либо сказать - говорите в лицо. Форум для решения ваших личных проблем не предназначен

  • Upvote 4
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

@Mikolay, @yakov - я откатил назад ваши балы, с сохранением всей истории. В случае чего можно будет просто пересчитать все заново и все будет как до изменения. Я не дописывал никому ничего, просто сделал откат расчета. У вас сложилась действительно сложная и интересная ситуация, но я не вижу как мы тут на форуме сможем вам помочь. Возможно, если @Mikolay немного добавит своей точки зрения еще, то все станет ясно.  тут не арбитражный сервис.

Просьба, при дальнейших полемиках, избегать ругательств и перехода на личности.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Доброго Вам дня! Я нічого тут не збираюся прояснювати по даній справі! Тут зовсім нема нічого цікавого та складного, як може показатися, і як вже писав, це ніяк не стосується цього форуму. Тому було правильно написано товаришем Wikar "... но я не вижу как мы тут на форуме сможем вам помочь.

Зі своєї точки зору напишу наступне,  пан @yakov пише "маразм", який мені ніяк не вкладається в голову, і насправді вірить в нього, але при цьому він, як сам вже неодноразово наголошував - залишається "людиною". Вигукувати зі свого двору образи в мою сторону на всю вулицю, це вважається по людські з його боку? Та ладно на мене, а на моїх близьких за що!? Кидатися таким зі свого двору на людей - це не тільки не по людські, але й не по чоловічому!

Що стосується форуму, то "відмазки" пана @yakov про те, що він наче б то, образився моїм ігнором на його запропоновану "частину раритетних речей" в моїй темі, то це просто смішно виглядить на фоні його ж скарг! Взяти в нього в подарунок річ, а потім через деякий час, коли пан @yakov подумає, що ж це я така "добра людина" і віддав безкоштовно!? А ну давай назад! А ні то (в мою адресу) "брехун", "крадій", "злодій"!!! Ні, дякую (відхрещуюсь)! 

Цими словами, від себе, я закриваю дане питання та більше не хочу витрачати на це свій час!         

  • Downvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 30.10.2017 в 08:57, Wikar сказал:

@Mikolay, @yakov - я откатил назад ваши балы, с сохранением всей истории. В случае чего можно будет просто пересчитать все заново и все будет как до изменения. Я не дописывал никому ничего, просто сделал откат расчета.

По всій ймовірності алгоритм "отката расчета" працює неправильно, оскільки в середньому на одне повідомлення в скаржника наразі виходить більше 3-ох позитивних балів, що не реально, та й у мене після "отката расчета" не відповідає ніякій історичній дійсності. 

 

В 30.10.2017 в 10:11, Mikolay сказал:

Зі своєї точки зору напишу наступне,  пан @yakov пише "маразм", який мені ніяк не вкладається в голову, і насправді вірить в нього...       

Вважаю що дана тема призначена для пропозицій з поліпшення (доповнення) правил форуму, а не розгляду скарг на рівні дитячого дошкільного віку. Як я вже писав, що мені шкода, що Mikolay не бажав та й зараз після своєї скарги не хоче вирішити конфлікт особисто мирним цивилізованим шляхом, вважаючи вищевказані свої дії та вчинки нормою життя. Mikolay вдається до засобів тиску на мене від своїх близьких, а наразі ще й вирішив скористатися засобами форуму, звертаючись до адміністрації форуму з даними скаргами. Але оскільки пішли в мою адресу безпідставні звинувачення, то в підтвердження пропоную переглянути досить цікавий та змістовний письмовий доказ, який був адресований мені на електронну пошту від Mikolay-а:  

https://www.sendspace.com/file/tbsbxa

В підтвердження ідентифікації електронного повідомлення додаю скрин електронної пошти:

https://www.sendspace.com/file/mnvuv8

Хочу прокоментувати, що це історично мій документ, він мав іншу назву файла. Авторське право існуючої "ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ" назви файла та інформації, що міститься в колонках "G" та "H" з відповідними назвами "Хохма" та "ХА-ХА-ХА..." належить саме Mikolay-ю. Мабуть наразі стане зрозуміло про "маразм", про який в даній темі так наголошує Mikolay, і який "маразм" в нього "вкладається в його голову"...  

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да ты походу внебрачному сыну Петросяна ворота сварил.:) Считай со звездой поработал:)

А на будущее запомни добрый совет, всегда надо начинать работу минимум с 70%-й предоплатой. Экономит нервы и деньги, проверено.

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...