Перейти до вмісту

АЗЛК 2140 "ЗВЕРЬОК"


AkaDEMik

Recommended Posts

от мучусь.мотор нормально працювати не хоче,закидує свічки(нагар чорний).розумію шо треба робити мотор.начитався розумних книжок і мануалів по капремонту,але блін страшно,боюсь напартачити!як шось з "зверьком" станеться не переживу ak.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Глаза боятся - руки делают! Лучше чем сам никто не сделает! Так что дерзай ,,, теорией поможем, а может кто и практикой!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

появилось трошки вільного часу між роботами і я вирішив зайнятись своїм улюбленцем

Вложение:
45699862.jpg

і018.jpg [ 79.52 Кб | Просмотров: 0 ]

Вложение:
85918173.jpg

024і.jpg [ 63.74 Кб | Просмотров: 1 ]

Вложение:
45677061.jpg

040і.jpg [ 115.14 Кб | Просмотров: 1 ]

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вложение:
38435580.jpg
049і.jpg [ 115.45 Кб | Просмотров: 4 ]
Вложение:
11305019.jpg
053і.jpg [ 88.09 Кб | Просмотров: 1 ]
Вложение:
21166753.jpg
057і.jpg [ 129.76 Кб | Просмотров: 3 ]
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вложение:
77580928.jpg
058і.jpg [ 89.91 Кб | Просмотров: 4 ]
Вложение:
54721877.jpg
013і.jpg [ 106.24 Кб | Просмотров: 2 ]
Вложение:
52542895.jpg
023і.jpg [ 96.53 Кб | Просмотров: 2 ]

перший капремонт з 1979 року,відповідно бруд такого самого віку.розібрав мотор,помив його ,планую його збирати.на колінвалі є полосочки виробки.але розмір шатунних і корінних шийок по 60 і 52 мм.міряв штангенциркулем ,тому можлива похибка.думаю чи потрібно шліфувати.гільзи без єдиної царапинки і це радує.ГБЦ здається нормальна ,клапана сидять добре,але все рівно віддав знайомому спецу щоб притер клапана і поміняв сальники.в планах поміняти ше кпп від ваз 2106 4 ст.от такі пироги....
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну штанегелем мерять бесполезно,нужно микрометр.А на гильзах царапин и небудет, там будет выработка, тоже меряеш микрометром.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

давно не відписувався :good: від початку року зроблено:розібрано і зібрано двигун.все що викликало найменший сумнів поміняно на нове,або робоче б\у,як не дивно мотор завівся майже з першого разу(запалювання не виставив правильно :good: ) Кпп ваз 2106 4 ст з усіма прибамбасами(диск щеплення,нова корзина,кардан,головний циліндр щеплення і робочий циліндр нові).повністю перебрані гальма(нові магістралі,вакуумний підсилювач б/у,гтц,робочі  циліндри на передку нові,колодки ше з старих(ссср) запасів,проводка перебрана,поремонтована.самольот поврений,пошпакльований,помальований-рветься на  дороги.по салону-повна шумка.+мутінг приборки(ваз 2107) :new_russian:

фотки будуть коли дозволить інтернет(інтертелеком :blush::good::D )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дякую.покраска дійсно проблемна штука,пістолет такої мені додав сивини в голову,шо капец!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

не свытять лампи головного світла.релюхи чвиркають ,але не більше...тестером заміряв шо при включенні гітари появляється 11.4 в,а з релюх не виходить назовні!реле поміняні сьогодні на нові.така сама байда...поиможіть хто може.

при замиканні напряму лямпи світять

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Красивый аппарат. С покраской и правда много геморра, если еще ее делать почти в домашних условиях. Тока как по мне, то цвет немного ярковат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Малярка-дело тнонкое.Молодец чьо сам все делаеш.

На заметку.

Я  чьоб не замитать весь гараж, затянул его малярной клейонкой 4х5м.,а есть 5х20м  :)

Пыль исключена  :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Задние крылья варил наверное ?

  Сам или помогал кто.

На фотке чьуток видно

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

всім дякую!дуже приємно за оцінку праці :) я також малярною пльонкою затягував стіни,крила варив не я,але мені так  напартачили,шо я б певно краще зробив.вишліфував на 0,але все-рівно видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хороший інструмент- гарний результат.

Я з початку вчився на холодильниках.Кільком друзям покрасив :) . :)

а потім свою.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я етап з холодильниками проскочив і видно шо даремно,але місцями навіть гарно получалось :claping:

сьогодні їздив в дай змінити тимчасовий техпаспорт на постійний.залишив майже всю зарплату :aggressive::diablo::( бюрократи чортові!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

поклеїв сьогодні нові уплотнителі на всі двері.користувався 88 клеєм.......жирна штука,так ковбасить :bye::D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Рідні ушільнювачі клеів? :blush:

Ставить від ваза легше і швидше.Набиваютьсяя рукою

чи киянкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

поклеїв сьогодні нові уплотнителі на всі двері.користувався 88 клеєм.......жирна штука,так ковбасить :D:crazy: :crazy:

Имхо, лучше б было мовилем...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...