Перейти до вмісту

Подрезка пружин


Recommended Posts

Всем москвичеводам привет! Возможно, вопрос уже обсуждался неоднократно, тем не менее прошу уточнения. Если резать пружины, то обязательно Волговские, или можно и свои? Я подрезал свои, но как-то сильно мягкий он стал.... почти постоянно езжу "на отбойниках". Всем спасибо!

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тру-пилильщики говорят, что чем короче режешь, тем жоще по идее становится остаток пружины... Некоторые тупо пилят волговскую ровно пополам, и ставят половинки....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та я ж и думал о том, что чем короче, тем жестче, перед тем, как пилил.. а сейчас есть ощущение, что не хватает им той самой жесточи! А про Волговские говорят, что они вообще не пружинят! Вот и дилема - то ли амморты покрепче, что не очень-то и хочется по нашим дорогам, то ли что-нить с пружинами делать....!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Наверно конструктор идиот, лишних витков намотал что бы не наотбойнике лежало %D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%81%D1%8B-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%BE-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA-491838.jpeg

Волга -2,5 витка

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 рік потому...

жорсткість пружини залежить від кількох факторів, основні: 1 жорсткість одного витка розділена на кількість витків; 2 попередня піджатість пружини; .... як ви обрізаєте пружину ви зменшуєте кількість витків (збільшуєте жорсткість) і одночасно вкорочуєте її знімаєте попереднє піджаття (зменшуєте жорсткість)............. схід справа тонка


я особисто собі брав пружини від 21 волги і відрізав но 1,5 витка.... жорсткістю задоволеней, правда вкласти їх тяжко і сайленблоки довго неходять

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...