Перейти до вмісту

Москвич 412 Frankenshtein, 1.8


Гість Danko

Recommended Posts

Замотался и забыл обновить гараж :)

Установил передние пружины от Нивы. Так как среди реальных знакомых не было тех, кто такое делал — брал информацию через интернет, но и там не было ее достаточно.

Итак, рассказываю по порядку, возможно кому пригодится!

Пружины взял передние от Нивы. Врезал их на 1,5 ветка. Срезанным ставил вниз, но конец немного "болгаркой" округлил! У меня стоят усиленные резинки под пружины, т.е. больше стандартных! И в них засунул резинку от ВАЗ (классика) обычную, тонкую! Если родная резинка проста — тогда надо брать усиленною от ВАЗ, толще. Если не ставить резинку от ВАЗ — пружины становится не совсем правильно!

Результатом доволен. Реально меньше "клюет". Правда теперь у меня спереди от порога до земли 25см. А было 22. Но оно и к лучшему, а то черкал защитой.

Так же уже поменял и рессоры. Рессоры классные, усиленые: 7 листов, состояние практически идеальное, сами листы грубые.

Весной может пойду на эксперимент - установлю сзади еще одну пару амортизаторов или "тягу Улата" - если в двух словах - усовершенствованный задний стабилизатор

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 244
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Все эти эксперементы с высотой часто приводят к разрыву подвески! А клевала не изза амотритзаторов?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Все эти эксперементы с высотой часто приводят к разрыву подвески! А клевала не изза амотритзаторов?

Высота изменилась из-за новых пружин и рессор. А что Вы подразумеваете под словами "разрыву подвески"???

Клевала и через амортизаторы и через пружины (30 лет пружинам было ... свое уже отслужили, плюс были мягкие). Поставил новые амортизаторы - стало намного лучше, а как еще и пружины заменил - подвестка стала как раз в меру жесткая, удобная.

Поздравляю,где рессоры брал?

Спасибо ;)

В предыдущих постах писал - случайно попал на человека, который занимается разборки Москвичей / Волг / ВАЗов (редко, но разбирает). И буквально за 2 дня до моего звонка он взял на разборку одного Москвича в очень классном состоянии. Скупился у него классно (выше писал подробнее)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ничего не подразумеваю, так оно и есть, шаровые, оси рычагов перенагружаются.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ничего не подразумеваю, так оно и есть, шаровые, оси рычагов перенагружаются.

Надеюсь за один раз ничего не станенься. Смотрели на рычаги - все хорошо стоит, как по книге. Еще поеду к одному мастеру - сделаю развал-схождения и заодно попрошу, чтобы еще и он проверил мою ходовую

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ничего не подразумеваю, так оно и есть, шаровые, оси рычагов перенагружаются.

Надеюсь за один раз ничего не станенься. Смотрели на рычаги - все хорошо стоит, как по книге. Еще поеду к одному мастеру - сделаю развал-схождения и заодно попрошу, чтобы еще и он проверил мою ходовую

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всім привіт :)

Давненько не писав... Із Frankenshteinom нічого зараз не роблю, він вірно й надійно возить мене. Причина тимчасової перерви - вдома ремонти, але основна причина - мені перед Новим Роком зробили операцію. Тому всі плани змінилися... Зараз помалу виздоровлюю й вертаюся у звичайний ритм життя.

На вихідних із другом і його "Пулятком" вирішили трохи покататися й зробити маленький фотосет. Але нажаль не дуже вдалися фотографії, хоча є пару класних фотографій. Все ж таки втома й виснаження ще дається взнаки... Тому дуже хочу зробити ще одну зимову фотосесію.

Покрасити місце розміщення заднього номерного знаку на жаль не вдалося - знайомий майстер підвів. Надіюся, у лютому таки пофарбую. Коли пофарбую - буду міняти і передні фари і задні фонарі. А так - чекаю тепла і тоді уже буду більше приділяти уваги його. Хоча, вдома у мене весною ремонти і далі буду продовжуватися, тому треба буде якось викручуватися...

Ось пару фоток

DSCN6634.jpg

DSCN6632.jpg

DSCN6774.jpg

DSCN6676.jpg

DSCN6660.jpg

Решта - тут http://www.drive2.ru/cars/moskvich/412/412/danko87/journal/4899916394579192678/#post

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Роспись на боках на редкость в тему :new_russian::good:

Дякую, стрався і з любов"ю робив :) ! Сам малював ескіз, правда довго - все було щось не то ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Усім привіт!

В першу чергу про саме цікавіше:

Я поміняв задні фонарі :lucky: :lucky: :lucky: !!! І основні і трикутники-поворотніки! Всі - заводські, маде ін СССР, основні - 87р., трикутники - 92р.

DSC07130.jpg

DSC07131.jpg

DSC07133.jpg

Уже давно збирався поміняти, але все руки не доходили.

А тут на днях із другом (власник Пулятка/жовтого 40-го) оновили/пофарбували мій бампер і поки сохнув бампер - вирішили заодно і поміняти фонарі. Результат - просто супер! Тепер черга за передньою оптикою ;)

І як писав вище -оновив задній бампер. Після свят - оновлю передній бампер й захист.

Ну і надіюся, що скоро таки пофарбую місце під номером - у дядька черга велика, чекаю на вікно...

Далі... Нарешті поставив нормальні колонки. Pioneer. За 33р. у Франика появилися нормальні колонки :)

DSC07033.jpg

DSC07134.jpg

Перезувся на літню гуму, поставив Pirelli P5000 Drago. І як завжди - накачав їх газом DRIVE-MG http://www.drive-mg.com.ua/index.php?page=main

І ледь не забув! Франик тепер має іменні, ексклюзивні номера. Ось такі:

DSC07136.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Красота,новые стопари всегда освежают машину, какой эффект от накачки газом? На сайте почитал но слабо вериться,поделись ощущениями

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Красота,новые стопари всегда освежают машину, какой эффект от накачки газом? На сайте почитал но слабо вериться,поделись ощущениями

Спасибо :)

От газа только положительные впечатления! Колеса приятнее и легче глотают различные неровности, особенно ощутимо на мостовой. Да и по самим колесам заметно, что стали мягче. Ну и плюс забыл что такое подкачивать. И раз пробил колесо на газе - то не так быстро спутило, из-за чего не сразу и заметил, что пробил

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Підїзджай 11-12-13 травня на СТК, буду на обласних змаганнях по картингу. Познайомимось-поспілкуємся. Можливо (20%) буду з своїм мустангом.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Підїзджай 11-12-13 травня на СТК, буду на обласних змаганнях по картингу. Познайомимось-поспілкуємся. Можливо (20%) буду з своїм мустангом.

То коли точно :)? Ще цілий місяць, тому наперед нічого не буду обіцяти, але постараюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Заїзд та тренування 11.05, 12.05 - змагання (заїзди, фінальні заїзди) і можливо закриття. 13.05 розїзд учасників.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Затонувався :lucky: !!

Як сказав мій друг (який і тонував) - "Із пенсіонера Frankenshtein став стильним пацаном" :)

DSC07368.jpg

DSC07398.jpg

DSC07399.jpg

DSC07411.jpg

DSC07448.jpg

DSC07429.jpg

Наступний етап (амортизатори задні й передні ричаги не рахую) - салон! Як буде обшитий салон, матеріал, місце обшивки - це вирішено, немає основного - матеріалу :) Ставлю собі ціль - до кінця літа обшитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну і надіюся, що скоро таки пофарбую місце під номером - у дядька черга велика
Ты хоть ретушируй это место-сил нету смотреть :)
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ты хоть ретушируй это место-сил нету смотреть :)

Нічо, черга уже підходить ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Є один чудова інтернет газета-довідник "Бізнес-область"

Недавно брали вони у мене і мого батька інтерв"ю щодо нашого Frankenshteina :)

І ось сьогодні вони опублікували статтю :lucky: :lucky: :lucky:

"«Франкенштейн» на вулицях Тернополя"

http://biznesoblast.com/article/worldyou/interesting/3804/

Особисто - стаття сподобалася, гарно все написали :)

Отож, читаємо і коментуємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Не побачив жодної вулиці Тернополя.

Стаття про Frankenshteina, який їздить по файному місті Тернопіль

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Класна тачка, я вже мабуть казав! Молодець!

Дякуємо, стараюся доглядати і тримати у належному стані ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Таки встиг перед Всеукраїнською зустрічею покрасити нішу під номер

post-10426-0-47885500-1341948918_thumb.jpg

І я таки поїхав на Франику у Черкаси на IV Всеукраїнську зустріч москвичоводів: 1250км. подолав туда і назад! Усі мої знайомі й колеги з роботи сказали одне "Ти просто вар"ят, але і одночасно молодець". Дякуючи Богу - Франик не підвів у дорозі, гідно витримав пробіг.

На даний час машині трохи мало часу приділяю - вдома проблеми із гаражем, хочу новий ставити, і паперів треба цілий вагон + різних дозволів...

Наступні зміни будуть мабуть стосуватися салону або займуся мотор (не критично, але треба. але це буде тільки тоді, коли вирішу питання із гаражем).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...