Перейти до вмісту

Москвич 412 Frankenshtein, 1.8


Гість Danko

Recommended Posts

система подачи газового топлива устроена за счет всасывания газа за счет работы двигателя, редуктор ГБО устроен так, что во второй камере, создает на выходе давление чуть больше атмосферного.  инерционность потока - чем короче трубки для подачи газа в карб, тем лучше реагирует двигатель на подачу топлива. 

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 244
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

система подачи газового топлива устроена за счет всасывания газа за счет работы двигателя, редуктор ГБО устроен так, что во второй камере, создает на выходе давление чуть больше атмосферного.  инерционность потока - чем короче трубки для подачи газа в карб, тем лучше реагирует двигатель на подачу топлива. 

Зрозуміло, дякую. Але іншого варіанту установки просто не було. Ну і я не уявляю, де ще редуктор можна запхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

у тебя он установлен вместо АКБ, там есть ближе место, но оно  занято каким-то круглым оборудованием (что это?) красного цвета между пауком и реле? 

post-10407-0-80550900-1434524453_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

у тебя он установлен вместо АКБ, там есть ближе место, но оно  занято каким-то круглым оборудованием (что это?) красного цвета между пауком и реле? 

Червона штук - це компресор для сигнала :) Згідний, можна було б і туда його перенести :) Але там де його поставили -  було пусто (там була турбінка) і вирішили туда його...  За великим бажанням - можна поміняти із компресом місцями, але не зараз то точно )))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Орієнтовний розхід газу виходить 12л/100км. Це по місту (і пару км. по трасі), мотор 1,8. Як для мене - досить нормально... Зменшувати мабуть не буду, і так Франику 130-140 тяжко далися на трасі плюс на місцевих підйомах уже тяжче обігнати ланоса чи ВАЗ 09-99 )))

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт, а на кріплення балону що за замки використовував? (ті що на полосах)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт, а на кріплення балону що за замки використовував? (ті що на полосах)

Металеві пряжки були на полосах, але здається нижню частину просто розігнули, щоб була рівна і потім до каркасу болтами прикрутив

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 рік потому...
редуктор  AG.

Редуктор Томасетто АТ 07 АГ это компания поставщик авто газ!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Як тачанка поживає? Які новини?

Франик бігає :) Піввесни й ціле літо ще і в якості службової машини його використовував ))

Але часу займатися ним немає взагалі... Роблю тільки необхідне або як потрібна заміна. Із останнього - поставив амортизатори масляні Hola від Ниви Шевроле по колу, купив б/у (фактично новий, майже не їздили на ньому) мідний радіатор, але ще не встановив - у мене все подвір"я перерите, до гаража немає доступу - септик новий прокладаю ))). Плюс хочу найближчим часом купити нову обшивку криші. Ну тут буде трохи роботи - хочу зразу і утеплити кришу))). Трохи сумного: знову Франик трохи підбитий - пару тижднів тому чувак на Ауди А6 вирішив повернути через подвійну суцільну, був дощ, справа була фура - от і не встиг ні вильнути більше, ні краще тормознути... В результаті - удар прийшовся на кут крила, над фарою. Зім"яло трохи, буде майстер витягувати, якщо зможе - бляха груба, а зім"яло не слабо... В Ауді - фара задня і крило... Але обійшлося все мировою - власник Ауді дав зразу на місці гроші мені і роз"їхалися :)

Постараюся трохи пізніше, як уже займуся радіатором (хочу все гарно зробити, нові патрубки поставити), закину пару фоток.

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
  • 4 місяці потому...

Всім привіт... Фото немає, бо просто немає часу фоткати... Та і особливо немає що фоткати...

Франик бігає... Але часу коло нього проводжу все менше і менше... Роблю тільки по необхідності.

Салон без змін, тільки нову магнітолу поставив ))) Ходова - перебрав стандартно, поміняв верхні шарові - поставив Кедровські. І у верхніх ричагах звичайні сайлентблоки поміняв на поліуретанові.

Мотор - поставив новий трамблер СОАТЭ ВАЗ2108, нові свічки (під газ) й дроти. І на днях - поставив електробензонасос. Із механічними мені не везе: за останній період штук 4 поміняв...

Із сумного: на днях перестав на газі їхати, а на бензі - не стабільно: то глохне на холодних холостих, то ривками починає їхати, типу дуситься... Або взагалі падають обороти і глохне... І потім дуже тяжко заводиться.. Перевірив і трамблер, і свічки, і провода... Все вроді ок... Але свічки чорні, хоча сухі. Чути типу як горілим маслом трохи. Поїхав міряти компресію - всюди 8... Хоча не давно було всюди 10!

Що робити далі - не знаю... Їду до газовщиків, може газ зроблять... Бо бенза мене банкротом зробить... Машина щодня їздить.

Створив тему, може щось підкажете...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Всім привіт!

IMG_20170819_145802.thumb.jpg.db8050f41a0fbefaf283dc1b60f351a5.jpg

Давно не відписував, хоча назбиралося трохи - за літо Франик мене ледь не довів стану, щоб його просто загнати у гараж і щоб стояв собі...

З чого почати - даже не знаю... Все якось практично одночасно...

З приємного мабуть: почалося нове коло спідометра, нова машина )))

IMG_20170719_182540.thumb.jpg.dc075abc346aefb602ba7bf54472b4d2.jpg

Поставив таки колпаки, хоча не хотів колись їх. Поки буде так, доки не куплю компресор і не покрашу диски.

IMG_20171105_130203.thumb.jpg.9c91194b23ad4260b8c5b41d0f0fe90a.jpg

Новий магнітофон просто рве мої колонки: фірмовий, оригінал - якість звуку просто бомба. Колонки ще краще почали грати ))) Є стимул поставити у дверки овали замість кругляків )))

IMG_20171105_125946.thumb.jpg.2dec11d206d5b54125e3833fc2a0ece6.jpg

І тепер не дуже приємне:

Почав мотор барахлити, вище писав. Далі наступила черга тормозам :) Потік був на початку літа тормозний циліндр. Поміняв. В кінця липня мав ЧП: під час руху, перед світлофором нажимаю на педаль тормоза, а вона... а вона тупо падає... Як вдалося вивернути руля і не влетіти у задницю буса - не знаю... І  щастя, що не було у сусідній полосі машин. Ледь додому доїхав... Зняв колесо на другий день, а циліндр просто розпався... Поміняв... Почав прокачувати - з трубки, що на мосту - тормозуха почала капати...  Купив нову, поставив... Почав далі прокачувати... Не прокачується! Воздух не йде, тормозуха тече... Головний тормозний накрився! Купив москвичовський, не підходить! Хоча на старому писало, що це москвичовський! Купив від ВАЗ. А там трубки по іншому! ))) Перекрутив трубки, все ок. Завдяки другу - прокачали таки тормоза )) І це все тривало більше тиждня! Бо я ж на роботі був і все вечорами робив...

IMG_20171105_130052.thumb.jpg.8812fd5d4984c1dbbac75bf7ff572bc3.jpgIMG_20171105_130103.thumb.jpg.f6122b938441219275ce7b6d3fdc52dc.jpg

Не довго було моє щастя... За пару днів Франик перестав заводитися остаточно... Ніяк! Мертві бджоли не гудуть... Хотів він ремонту, от і приїхали...

Здзвонився з майстром, домовився про ремонт, хоча і черга... Затягнув мене брат до нього... за пару днів вердикт: прорвало прокладку головки, кольца трісли. Але повезло, що все решта окей! Ну раз у майстра машина, то і по ходовій зразу деякі роботи провелися: поміняв сайлетблоки нижні, рульову трапецію поставив з волговськими пальцями. Рульова просто супер, легше крутити, чіткіше реагує. АЛЕ! Тормоза далі чутися: пішов спати вакуумник! Ну і фіг з ним.... Почекає....

Забрав машину від майстра. Але не довго була моя радість. Стала машина погано заводитися плюс туситися. Ок, карб... Нічого дивного, на газу довго їздив, а карб робився пару років тому... Вирішив не сам бавитися знову, а загнати до майстра... Все, зробив... Файно їхала, але знову не довго! ))))

Почала погано заводитися, крутиться стартер, а реакції нуль... Іскра слабка - почистив термостат, кинув нову дроти... Далі не заводиться. Давай знімати генератор... Розібрали: підшипник. Ну ок, але ж не може він таке чудити! Поставив тато шоколадку, пробує генератор на столі - шоколадка мертва... Ну ок, пішов на базар. На базарі провіряють мою - робоча! Але купив нову! Прийшов до тата, знову пробує стару - і о чудо! Робить! Зараза! Ладно, поставили нову...

Все, генератор на машині, новий термостат поставив (рідний, хоча хотів іномарочний, але уже не маю сил стільки вкладувати у нього... За літо стільки пішло, як ніколи....). Залив новий антифриз.Завівся!!! Але не довго... Мало мені пригод... Не качає бензонасос з бака! З бутилки качає, а з бака ні... У мене жигульовський бензобак... Розібрав, все ок! Продув насосом магістраль, сито все ок... Склав назад... Пробую далі експерименти, може якийсь кусок шланга забився... Бац, бензонасос перестав робити! Приїхали! Послав все під три чорти, склав назад... Завів на газу і все... Трохи відійду - займуся насосом...

IMG_20171105_130133.thumb.jpg.89a7a8af669f9041681b37caff7dc674.jpg

Ось так... Літо і осінь буйні у мене... Зараз остаточно вирішив: найближщим часом вирішую питання про нову машину... А Франика - у гараж і помалу крутити: салон, піддомкратники поварити, пофарбувати....

 

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Все, як завжди з москвічами)) Не зрозуміло тільки,навіщо термостат чистити для пробудження іскри?? 

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

про термос тоже не понял :)

это москвич, я вон тоже со своим уже год без выходных и проходжных под ним лежу :D

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та не термостат, а трамплєр :))  Сорі, перепутав))) Хоча він новий, не давно купля, але думаю різне буває, почищу, подивлюся. А виявилося - дроти і генератор...

То значить до цього у мене був не Москвич)) Ще ніколи так не лізло все як цього літа...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ремонт дело житейское, сделать все по уму и ездить без проблем до следующего ТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, Dr0N412 сказал:

всему приходит своё время(

устал старик наверное..

Мабуть, не відкидаю цей варіант... Як-не-як - я все ж вдячний за багато що йому: і перевозив просто неймовірні речі, і як розрада душі: просто кататися і слухати музику )) .

Надіюся, що скоро вирішиться питання щодо другої машини, а Франик - уже відпочине і дороблю все решта з ним ))

1 час назад, McPherson сказал:

ремонт дело житейское, сделать все по уму и ездить без проблем до следующего ТО.

Згідний... Фактично ходова зроблена, моторний відділ - рішити з бензиною і все... Ну і кузов по дрібницях ))

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...