Перейти до вмісту

Москвіч 2140


Street Racer

Recommended Posts

I оце авто тягли на металобрухт? Попереднiй власник мабудь дурень, а тобi дуже пощастило що натрапыв на него. Машина гарна ну i Ласкаво Просимо. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Ось у мене сталась велика халепа з машиною. тік робочий циліндр зчеплення, а ось і зовсім його прорвало на ходу. ну я зразу подумав міняти манжети. Зняв з циліндра шланга, стопорне кільце і хотів зняти а він не знімавсь закис. тоді подумав міняти манжети так не витягуючи циліндра з картера зчеплення, але там заміною манжетів не обійшлось би, велика вироботка треба міняти весь циліндр. Вот він не витягувавсь я легенько по ньому постукував киянкою деревяною і навіть не зрушив з місця. попередньо змочував біля вуха кріплення циліндр ВД 40 і давав часу пропитатись, але не допомогло, то саме робив оцетом тоже не помогло. Тоді мій дядько без мене якось вибивав циліндра і відбив то вухо кріплення циліндра від картера. Ось тепер мушу розбирати машину. Ось питання до вас:

1. Мені приварювати вухо кріплення циліндра до картера зчеплення аргоном чи краше шукати другий картер?

2. Розбираючи трансмісію я буду зливати масло з коробки передач. Яке тоді нове масло краще залити і який обєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Об'ем масла в рiднiй КПП шукай у кныжцi, я не пам'ятаю десь бiля лiтра + -. А крiпленя менi здаеться краще мiняти, ато счепленя рiч важлива, а сварка е сварка. "Це всего лиш моя думка"

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ребят извините мож не в тему,а может проше другой цылиндр приколхозить,наш не очень надёжный,сам хотел шото придумать,но кожух резать рука не подымаеться,а тут такой шанс :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

мое мнение такое :по первому вопросу,при возможности лучше поставить новый картер,т.к. сварка есть сварка...

2)по трансмиссии лучше посмотреть темы,там такое есть , а по количеству - когда коробку поставишь,есть заливное отверстие,вот это и есть метка или норма... сам себе только так и заливал...

о вышесказанном это мое ИМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В ухо-это не вопрос,это по любому. :D

Картер меняй в любом случае,в КПП заливается 900 грамм.А какое масло-от бюджета зависит,даже ТАП-15(GL-3) можно,Но лучше по-новее и по- лучше типа GL5 80W90.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Отак всегда - дядька помочь хотел, от чистого сердца, а вы в ухо... Злые вы... :dolf:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт всім! Ше післявчора я зробив машину просто не відписував. Зробили із знайомим аргоновим зварювальником на його СТО. Машину не розберали, бо заради того вуха то не потрібно було робити, оскільки все файно із зчепленням і коробкою. Підняли машину, приварили на місці то вухо кріплення і всьо. Троха попрацював напилком і циліндрик стає і вітягується від руки. Тоді замінив РЦЗ та ГЦЗ, шланга і во зчепленя працює як має бути!! Вчора виставив світло фар. Втулив ксенонові лампи 90/100 ват. Але все одно погано видко дорогу бо вже троха поржавівші рефлектори, тре міняти на нові.

А за дядька то я йому надавав по обом вухам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Втулив ксенонові лампи 90/100 ват.

Не верь всему, что расказывают продавцы, и что пишут на красивых коробочках. Это не ксенон, а галимые китайские галогенки. Ксенон имеет мощность 35 ватт, хоть ближний, хоть дальний. А если я не прав, то хочу видеть фото блока разжига и самих ламп, точнее того места где написана мощность.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Втулив ксенонові лампи 90/100 ват.

Не верь всему, что расказывают продавцы, и что пишут на красивых коробочках. Это не ксенон, а галимые китайские галогенки. Ксенон имеет мощность 35 ватт, хоть ближний, хоть дальний. А если я не прав, то хочу видеть фото блока разжига и самих ламп, точнее того места где написана мощность.

Вибачте, то я галоген назвав ксеноном просто не розбираюсь. В мене тут така проблема шо дуже швидко сідає акумулятор. Машиною їжжу 3-4 дні в тиждень. Масу відключав. Тоді почав знімати кльому мінусову не допомогло. Сідає так шо не хватає сили стартеру крутити але з корби машину заводжу. От поїжжу зарядить акумулятор і машина тоді заводиться нормально. Коли вранці їздив, то до вечора вже акум сідає повністю. Акумулятор купляв у червні новий. І ще на холостих показує вольтметр зарядку на першій поділці, а коли їхати і навіть довго по 20 км в один кінець то показує весь час +20В і падає тільки якшо скинеш на холості. СТавив робочий акумулятор замість свого від другого москвича і те саме знову. Генератор перевіряли, напругу дає. В чому може бути проблема? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Зарядний струм великуватий.... Поміряй напругу акумулятора при відключених споживачах, перевір рівень електроліту в банках акумулятора... Пахне кортким замиканням однієї з банок або десь поганий контакт на шляху генератор - батарея.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Зарядний струм великуватий.... Поміряй напругу акумулятора при відключених споживачах, перевір рівень електроліту в банках акумулятора... Пахне кортким замиканням однієї з банок або десь поганий контакт на шляху генератор - батарея.

Дякую за пораду. Проблему було вирішено. Тумблер маси був під торпедою і мав поганий контакт з масою і ше до того тумблер недовимикав. Я з двох тумблерів зібрав один робочий і встановив його на планку на якій тримається генератор і поставив короткий провід на мінус акумулятора. Акумулятор довго заряджавсь при їзді. на півдня вимкнув масу, ось тільки що заводив машину заряд акумулятора нікуди не зник. Але як не вимикати масу то сідає значить десь коротить проводка тре дивитись до того в мене ше на лівій фарі був закорочений дальнєіз ближнє світло то я проблему рішив просто: паралельно кинув провода від правої фари до лівої. І ше одне питання: пропонують колеса по 40 грн. штука диски з виду не сильно убиті, не гнуті, сильно не ржаві камери цілі і фаркоп новий з новою проводкою за 100 грн. Брати чи це дорого?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Аккум давно мыл снаружи?Ток разряда не замерял?Сколько аккуму? Бери,нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так акум вроде у него новый и должен быть современный (весь из пластика), че его мыть?

По поводу цен на колеса и прицепное, то можно брать.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тоненькая плёнка высохшего электролита аж бегом способствует разряду батарейки.Мойка водой с содой неплохо помогает.Новый насколько?Месяц или год?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

На моїй вулиці здали на металолом москвича 412. Колеса вже забрав по 40 грн. штука + гайки. Карбюратора К126Н взяв ше собі задарма. Взяв переднє скло за 50 грн разом з уплотнітільом. Ше хтів вакуумний підсилювач гальм, зняв його, а він залитий тормозною рідиною передумав брати.

До вас два питання:

1. якшо не вимкнути масу на 10-12 годин  і лишити машину то сідає акумулятор так шо не завести то нормально?

2. Чи підходить переднє скло від 412 москвича на 2140 і чи тяжко його самотужки встановити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так що ж це з твоiм акумом? Ти писав що новий купив. Скiльки йому? Не може нормальний так швидко сiдати. Вiдкинь зовсiм клему і провір тестером в розриві чи нема тока що розряжає в ел.ланцюгі при виключеній масі. Нормальний заряджений акум на другий день має не менше 12,8 вольт і за місяць простою може трохи сісти десь до 12,0-12,5 вольт.

Тільки дочитався,що це в тебе при не виключеній масі. Шукай що так тягне напругу при виключеному запаленні.

А стекло підходить з 412.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та да, новый аккумулятор держит долго. Может тебе брак попался?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так що ж це з твоiм акумом? Ти писав що новий купив. Скiльки йому? Не може нормальний так швидко сiдати. Вiдкинь зовсiм клему і провір тестером в розриві чи нема тока що розряжає в ел.ланцюгі при виключеній масі. Нормальний заряджений акум на другий день має не менше 12,8 вольт і за місяць простою може трохи сісти десь до 12,0-12,5 вольт.

Тільки дочитався,що це в тебе при не виключеній масі. Шукай що так тягне напругу при виключеному запаленні.

А стекло підходить з 412.

Дякую. Акумулятор брав новий в себе на базарі ISTA, донецький 60ампер-часов. Сказав продавець  шо на 55 зараз мало і проблема знайти, бери на 60 буде працювати, дав гарантію 1 рік. Казав ставити зразу і їздити тільки зрізати дві пупірушки через які виходить повітря з акуму при нагріві електроліту. Віддав 520 грн. їздив нормально, це місяць назад почав так сідати різко шо не заводилась машинна зі стартєра, з корби чи з буксира нормально. Я писав шо мене з лівої сторони ближнє не працює світло як має. при вмиканні ближнього або дального горять обидві нитки лампи. Я з правої фари кинув на ліву паралельно провода а ліву сторону заглушив. Може це тягне напругу і сідає акумулятор?

Скільки десь коштує тестер і чи важко ним користатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я з правої фари кинув на ліву паралельно провода а ліву сторону заглушив. Може це тягне напругу і сідає акумулятор?

Та не должно... Провода могут греться...

А тестером пользоваться не сложно... И купить б/у можно грн за 20-30...

А, если, сам в электрике не понимаешь, лучше отгони машинку на СТО к электрику. Заодно сам посмотришь и поучишься  :lucky:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тестери є і з 25 грн і далі. Краще щоб цифровий, а не стрілочний. Користуватись не важко, треба щоб хтось показав як міряти силу току, напругу, опір. Хоча це в школі проходять. Тестер потрібен для автолюбителя і в домі.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую. Тестер куплю і буду перевіряти проводку. Як користатись думаю зрозумію.

Якщо  на холодній машині після того як 2-3 хв. попрацює двигун на холостому ході їхати помалу на 2-гій передачі то буває що машина наче "чхає". То нормально? Запалення відрегульовано по книжці, карбюратор прочищений, відрегульований. Чи можна їхати на трохи витягнутому "підсосі" при ше недостатньо прогрітому двигуні?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...