Перейти до вмісту

2140 SL "Дядя Міша"


M1shka

Recommended Posts

Усім привіт))) Вирішив приєднатися до вас, і створити гараж)))

І так є в сім'ї АЗЛК 2140 SL, 1,5л, 1985 року випуску, колір лотус (по техпарспорту), куплявся моїм батьком у 85р. в цилофані і по блату (в ті часи за машинами ставали в чергу, батько стояв в черзі за ТАЗ 2107, але сімки не було був Москвіч, то його і купили :) ) і до цих пір він на ньому їздить, я їзджу на ньому дуже рідко. На цій машині я навчився їздити))) Сам я опелевод і маю в користуванні Опель Омегу А 88 р., але москаль, як член родини, міцно вкорінився і є незамінним помічником у господарстві))) Моська пару раз варився і красився, немає уже оригінальних бамперів і низ по молдінги забутий в чорний. Задня дверка мінялася, кришка багажника також))) За весь час експлуатації були тільки мілкі подряпини і пару раз тріщав бампер (тьху-тьху-тьху). Мотор преберався також пару раз, коробка рідна уже друга по рахунку як і міст. Пробіг реальний не скажу, він просто нереально великий :nea: . Ніякої іншої машини мій батько купляти не хоче, каже йому Москвіч найкращий. Перебирає він його сам (з закритими очима може скласти і розкласти :nea: ). Тягає інколи прицепа, загружаєм його інколи по саму зав'язку, коротше кажучи, робоча така конячка. Пізніше познаходжу фоткі і викладу, поки освоююсь на форумі))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт. Якщо хочеш, можу допомогти з придбанням оригінальних  бамперів  SL.

Батько прилампічив зпереду бампера від 07 Таза))) а ззаду перепаяли від Фольца кроколида, але вони інородні на Москвічу. Що по грошах оригінальні два бампера від Люкса?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Є в Дерно чоловік, в якого я бачив ці бампери - стан на тверду 4. Якщо хочеш, то буду там в п'ятницю візьму його мобільний передзвониш домовишся, думаю що багато грошей не захоче. В ного є ще передні повороти в бампер.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Був сьогодні в Дерно і дивився на бампери.  Задній підклеєний, але акуратно і задутий чорною фарбою на  4 -, а передній на 4+. Я думаю, що багато він не захоче, бо мені ціни не сказав. Якщо надумаєш, то можу скинути в ЛЧ мобільний його.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ось тут можна на них глянути.http://www.drive2.ru/cars/moskvich/2140/2140/m-a-g-n-u-m/journal/288230376151956444/#post За нові ковпачки на колеса хоче 100 грн. :beer: Трохи дорогувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Shurik я этому человеку задал вопрос на счёт накладки на кпп и ручник, так он уже 1,5 месяца цены не может составить. Я думаю что и с бамперами будет тоже самое. Кстати Миша,  люксовые бампера в отличном состоянии продавал Chaika. Спроси может ещё не продал.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Shurik я этому человеку задал вопрос на счёт накладки на кпп и ручник, так он уже 1,5 месяца цены не может составить. Я думаю что и с бамперами будет тоже самое. Кстати Миша,  люксовые бампера в отличном состоянии продавал Chaika. Спроси может ещё не продал.

Хай автор пробачить за флуд, але я сьогодні забрав собі всього москвіча червоного)))) Так що дещо переставлю собі, а все остальне напевно на форумі виставлю на продаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую за пропозиції, закинув баті цю тему, але інтузіазму не особо побачів, поки буде розсікати мабуть з инородними бамперами (не по фен-шую, але що робити).

Дивлюся на ціни і плачу, порівняно з німцем, халява

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Моє вітання, що приєднався до клубу :good: .

Земляки однако, будешь проезжать мимо Румянца, заходи в гости :) . Ромича там все знают.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Pomi4, Дякую за привітання, нада буде здибаться))) Не знаю як москвічеводи, а ми опелісти частенько збираємся на Екваторі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...