Перейти до вмісту

мой любимый 412иж


Гість boges28

Recommended Posts

щеб знайти толкового та дорогого покращика що вміє красити машини тай все авто практично в оригіналі все рідне стоїть! ad.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

мммда! Мужики ! я знаю цю Леді Людмила звати її ! вона з мого міста, Тернополя . Бачив нераз вона ганяла по місту на тому Москвичі! тошо має десь недесь царапіни, но вот власне як вона роздобула новісенький кузов !? вот! мені говорила шо сам лічно відкупила десь аж в Ижевску в Росіїодного мужика який працював н азаводі ИЖМАШ , це остані роки кузова завод випускав помоєму 92-93 роки ! ітой мужик продав її кузов першої комплекності поскілько вона мені так розказувала, а вмятини там царпини це тому що батя її дальнобойщик тай привіз його в прицепі від фури тому такий має подряпини денеде! но ця Леді сама в состоянії зробити сама надорозі любу поломку чи ремонт! вот це круто не всюда такі жінки такі є! bl.gifax.gifst.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так було діло я сама їздила в гості в Росію з батьком на фурі просто віз попутний вантаж через ІЖЕВСК і я залишилася в своєго діда ! а він жив в частному домі від заводу ІЖМАШ недалеко почті 1-км. коло ньго жив сусід який працював на тому заводі головним конструктором! коли завод мав зупинити конвеїр він собі взяв два кузова першої комплектності! один мені продав за 15000 рублів рускими ще один кузов є внего законсервірован! в гаражі! ну і запчастин там ai.gif ! чуть полки на стелажах нетріскають! вот ! аколи я купила кузов то Тато забрав його фурою в Тернопіль bi.gif пройшли таможню зробили заміну кузова і все ! зараз катаюсь но треба чуть чуть підкрасити ато при перевозці батя не привязав його і вн літав по всьому прицепі ! має подряпини ah.gif ати Романе шо немаєш що робити за мени вісі коментарії тут лишаєш!? мусиш все тут говорити? я сама дам раду собі без теби розберусь тоже мені paladin.gif ..... може ти за мени все всім розкажеш і мене тут нетреба? ..... duel.gifgirl_cray2.gifnono.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да, мось хорош bi.gifbi.gifbi.gif Жаль что помялся в фуре ac.gif Желаю удачи в поиске хорошего маляра ab.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Машинка то супер,но вот туманки сверху на клыках думаю,что мешают основным фарвм своетить нормально.ИМХО. bi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

тай я хлопці на рахунок машин неперебираю! тобто без вибадів! я лиш саме більше люблю нашу вітчизняну техніку,но Москвич для мени це є щось! bi.gif просто коли була мала Батько вчив мене як який ключь називається кожна деталь в москвичу , тай доводилось навіть сідати за машину Краз-6510 кар"єрна машина,тяжка но голова від неї як макітра, зараз займаюся тільки суто москвичом! можу сама! скинути мотор ad.gif зробити його сама,коробку проводку без проблем! просто тільки було б де!? тай чим робити!? А фари кажуть галогенки можуть і мішати ! але думала скинути но це вже коли буду розбирати кузов для покраски! й так здитизара нема коли бо купа весіль я музикант! Хлопці я звертаюсь до вас може хтось знає деб можна б було придбати кузов до пікапа Москвічь-2715 ЇЖ.головне шоб небув сильно гнилий ! аякщо треба підварувати то залежить в яких місцях бо най гірше це дітати по кузову до москвіча це підлога криша з накладками панель багажниа кришку, багажника і передні отсек де сам номер набитий вот! ac.gif якщо зможете допомогти?! дайте мені знати! ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

хлопці скажіть де тут можна найти такий розділ шоб там подивитися як підключити Економетер може хтось помогти? чи так підкаже письмом сюда? ато неможу найти ! я компі дуже гублюсь!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вітаю!

Дуже просто пудключається економетр. Він підключається трубкою - один кінець до самого економетра, другий до впускного колектора. Любим способом - або свердлиться у колекторі

(у любому мусці) отвір та нарізається різьба, в неї вкручується штуцерок, а на нього трубку; -Або в тому місці де вкручується штуцер відбору вакууму на підсилювач гальм вкручується такий же штуцер, але з відводом для тонеької трубки.

Головне з"єднати економетр з впускним колектором.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

эконометр подключается в вакуум магистраль (задросельное пространство) там где на вакуум усилитель тормозов трубка идет, надо поставить тройник для эконометра, или проткнуть ножиком акуратно штуцер вставить

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...