Перейти до вмісту

Мій Комбік! Мій перший автомобіль!!!


myshko52

Recommended Posts

На правом крыле должна быть.

В понеділок подивлюся, бо машина в діда в гаражі!!!!

Не найшов!!!

Така невеличка проблемка, наприклад їду я сьогодні по місту дав розгін перейшов на 3, даю трохи більше газку, машина на 2-3 секунди дістає ривок, потім трохи тухне і помаліше набирає обороти!!! Карбюратор???

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ну неплохой комбик!поздравляю! :ninzya: удачи в работах!

P.S но он родом из 70-х!либо это поздний иж с поменяной мордой,т.к с 82-ого все ижы уже были с крашеной решеткой :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

P.S но он родом из 70-х!либо это поздний иж с поменяной мордой,т.к с 82-ого все ижы уже были с крашеной решеткой :D

Можливо-можливо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

По поводу машин когда перестали выпускать то это мутное дело , я как пришёл с Армии в конце 80 , то 157 уже не выпускали лет семь , а я пришёл и мне дали машинку , 157 прямо с конвеера , так что хрен их разберёт, детали остались вот и клепали , вон в 90 в Москве на ВДНХ продавали тазики , корпус 5 внутри от тройки, двигло шестёрки , короче , впечатленье как-будто их не на заводе а в гараже собирали :blum:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Сьогодні я попав в невеличку аварію!!!Кароч виїхав я зі свого колєджу, стаю на світлофорі передімною стара джетта, коли включилося зелене світло я поняв шо в джетті нікого нема і без задньої мислі включаю задню (не подивившись по зеркалах, моя помилка) проїжджаю пів метра назад, ззаду хлопці кричать ОПЕЛЬ але пізно, тих пів метра стало шоб коцнути ту вектру!!!! Виявляється шофер з джетти поставив машину перед самим світлофором посередині дороги і спокійно стояв собі на тротуарі зіншого боку дороги і з кимось говорив, а коли я зачіпив того опеля , то джетту і її шофера як вітром здуло!!В результаті купа витрачених нервів, на вектрі царапина 25-30 см. відібрані права і штраф як мінімум 340 грн. :):blum: :blum: Може з джеттою то якась підстава????

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну это конечно наврят-ли , а вот то что ты сдал назад и не глянул в зеркало и не посигнал это хуже , и хорошо чтоб только штрафом отделался.....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Але який здоровомислячий шофер лишить мошину посередині регульованого перехрестя, і буде собі спокійно стояти збоку і говорити!!! Я себе не випрвдовую але всетаки!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Может и подстава. Поди рзберись, беспредел на дорогах.

Мне отец всегда говорил, мол ты водитель, вне зависимости от ситуации должен всё делать так, чтоб не создавать аварийных ситуаций и не поставлять себя и машину. Короче говоря, рекомендует останавливаться сзади предыдущего авто, не менее чем на пол метра, чтоб была возможность вывернуть. Пусть там пробки и тянучки - это проблема движения вцелом, но всё таки сильно близко поджиматься не стоит. Ко всему перед манёвром, отец всегда говорит, правильно быстро и обьективно оценивать ситуацию, и почаще смотреть по сторонам.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну по сторонам надо смотреть  и останавливаться жалательно так чтоб вывернуться можно было , но что теперь , что случилось то случилось , да а свидетели что ты въехал были или так со слов писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну и не парься , главное чтоб права остались , ну а штраф , что теперь делать плати , и смотри не прострочь 15 дней , а то вдвое больше придёться платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А на 1 циліндрі була тріснута прокладка, я вже подумав шо робота буде призупинена до завтраЮ але вирішив зайти до сусіда може в нього є, і він дав мені стратегічний запас прокладок :bud::blush::D

post-2701-1318777653,12_thumb.jpg

post-2701-1318777654,41_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Потім зняв вихлопну , бо є пару дірок і треба поварити

нарешті привезли мені сьогодні книжку

І ше найшов такий значок, може кому треба???

post-2701-1318777654,51_thumb.jpg

post-2701-1318777654,66_thumb.jpg

post-2701-1318777654,77_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Успехов в работе.....

и книжка теперь у тебя есть.... :good:

значек стильный... я бы не отказался от такого.... :blush:  "бронирую"

напиши в ЛС - может договоримся....

:hi:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Цей значок ставився на 408-й та якщо не помиляюсь на дуже ранні 412-і на кришку "бордачка" приблизно в правому нижньому куті,

у тебе КОМБІ якшо ти його собі поставиш на панелі (торпеді), тільки вибери місце щоб добре виглятало, думаю буде дуже стильно.... як на мій розсуд.... подумай!

Я не хочу "віднімати цукерку у дитини" тільки тому, що ти не розібрався шо то таке....

Але якщо тобі дійсно не потрібний цей значок - із задоволенням візьму його....

Бувай! Хай щастить!!  :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Шпильки на штани треба мінять. Якщо є шпильковьорт, спробуй викрутить, але швидше за все вони зламаются. Тоді сверлить отвір і нарізать різбу по новому. Ще варіант- нарізати різбу на шпильках 8мм. Закручувати бронзовою гайкою. Також добре допомогає "цемент для глушників"  Намазуй з"днання труб, сікти ніколи не буде.

      Як справи з правми, вже їх повернув*

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

на 100% згоден з поперєднім ....

.....ще буде дуже добре намастити різьбу графітовою смазкою... вона запобігає пригоранню гайки до шпільки... але трохи поїздиш - підтянути треба..... я одного разу так добре намастив що навіть загубив одну гайку....

приятель очам не вірив - він їх відвернути не міг, а у мене загубилась....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Шпильки на штани треба мінять. Якщо є шпильковьорт, спробуй викрутить, але швидше за все вони зламаются. Тоді сверлить отвір і нарізать різбу по новому. Ще варіант- нарізати різбу на шпильках 8мм. Закручувати бронзовою гайкою. Також добре допомогає "цемент для глушників"  Намазуй з"днання труб, сікти ніколи не буде.

      Як справи з правми, вже їх повернув*

Я так і зробив!!! Я попробував викрутити шпильки в тісках і обламав обидві :beer:) Тоді я взяв сверло 4мм, потім 6мм, потім 9 і нарізав наново різьбу 10!!! А той цемент для глушників можна купити на авторинку? Якщо так то як його намазувати, попри хомути чи всередині?

А з правами ше не знаю, в понеділок піду в даї взнаю коли буде суд, суд вирішить суму штрафу , а коли оплачу штраф тоді віддадуть права!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Глушак варить это зря , нужно менять на новый , потому как , через месяц есды опять тоже и так каждый месяц.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...