Перейти до вмісту

Продам Москвич 408 1974 р.в.


Остап

Recommended Posts


У Львові в хороші руки продається Москвич 408



Рік народження: 1974



Колір: золота нива



Пробіг: 30 тисяч км.



Двигун 408, заводиться.



 

Ціна: 9000 грн, можливий обмін на новий жіночий велосипед з доплатою, торг



Бонус: багажник на дах



 

Допомагаю продати людям на добровільних засадах, бо шкода такого віддати будь - кому для бульби і буряків. З опису нижче можна зробити орієнтовний висновок про стан авто, решта по фото. Фото не багато, я їх не робив, а їхати туди далеко. Опис я писав зі слів доньки власника, якого вже немає. Якщо буде хтось реально зацікавлений, заправлю свого звіра і поїду пофотографувати більше.

В живу я біля авто не був ще.



 

Контактні дані:

06369585 вісім шість - Остап



 

Цей автомобіль був вірним другом для єдиного власника, за що останній відповідав йому турботою і любов'ю. Шанував свою машину і дуже рідко нею їздив, якщо треба було кудись виїхати за межі міста, в село, на дачу. З іншого боку ці двоє багато подорожували і бачили світ. Їздили до родичів в Польщу, на відпочинок в Шешори, в Білорусію. Та зараз цього власника вже немає, то ж москалик зостався самотнім і шукає друга для нових подорожей.



 



 



 


 

post-14213-0-01154500-1459037510_thumb.jpg

post-14213-0-98484400-1459037510_thumb.jpg

post-14213-0-92902600-1459037511_thumb.jpg

post-14213-0-92448800-1459037512_thumb.jpg

post-14213-0-12166900-1459037514_thumb.jpg

post-14213-0-03557000-1459037515_thumb.jpg

post-14213-0-94980200-1459037515_thumb.jpg

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

30 тыс. и это всего-то за 42 года ????   ....     При таком пробеге он должен иметь коллекционную сохранность и стоимость.

 

Если не знаете реального пробега, то лучше просто не пишите то, что на одометре, потому как это может быть и третий, и чётвёртый круг, т.е. и 230, и 330 тыс.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а если Вы уверены, что пробег именно такой, то цена данного экземпляра как минимум 1 тыс. уе.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Прочитав последнее предложение "Та зараз цього власника вже немає, то ж москалик зостався самотнім і шукає друга для нових подорожей." можно сделать вывод, что авто продаётся по техпаспорту. Вот Вам и цена...

  • Upvote 4
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если есть бумага из нотариуса то все норм, там всегото один листик а4 про наследство с целью реализации, в мрео переестрация и в дамки. Машина очень понравилась, отличный вариант по адекватной цене

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

По технічному паспорту, тобто потрібно ще зробити експертну оцінку, витрати на нотаріуса, + перереєстрація орієнтовно 500 грн. Б\у номера нового зразка безкоштовні...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А можно про нотариуса подробнее. Вступать в наследство что ли не надо? Нотариус государственный или частный тоже пойдет?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

но выглядит достойно! мне нравитсо! а кто не верит ходите по автосайтам и наводите свое зрение на гаражние экспонаты)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нотаріус думаю будь - який. Детально в господарів спитаю що потрібно, і як перереєструвати.

Нагадую, якщо реально хтось зацікавиться... напряжусь і поїду зробити купа якісних фото.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Даєш купу якісних фото помитої машини!

 

р.с.Номера козирні , я би не переоформляв 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

цікавить, але якшо без документів тільки по ТП! то ні! ну і фото

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Объясните мне, куда подевались все картинки с ручек? Где прикуриватель? Почему чехлы выглядят не на 30, а на 130?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

нотаріус мовить шо пeрeпис машини коштує 400грн+450грн пeрeрeєстрація=850грн

Даєш купу якісних фото помитої машини!

 

р.с.Номера козирні , я би не переоформляв

при пeрeрeєстраціі обов'язково, я нeдавно свою оформляв
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

нотаріус мовить шо пeрeпис машини коштує 400грн+450грн пeрeрeєстрація=850грн

при пeрeрeєстраціі обов'язково, я нeдавно свою оформляв

хм недуже і дорого нотаріус! я думав дорожче. Хотілосяб фото. але видно шо машина форбована і відсирівший салон

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

хорошая машина, цена адекватная удачной продажи, больше фото ускорит продажу. Модель интересная. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Автомобіль ПРОДАНО, тому вибачте, але фото вже робити немає причин. Видаліть будь ласка тему........

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...