Перейти до вмісту

Червоний ИЖ 412


vano_412

Recommended Posts

Москвич ИЖ 412 1984р.в. куплений безпосередньо моїм батьком в 1985р. з заводу, а так як батько природжений водій то "червонятий" ні разу не був в ДТП. Два рази був на капремонті кузова: 1) в 2001р. 2) в 2008р. Так як заводський колір червоний то й надалі крисався аналогічно. Загалом авто в хорошому стані, особливо механіка, останні 2 роки експлуатувався винятково літом. Проблемними ділянками по кузову є пороги і крила (не знаю у всіх так чи ні). Виручав він нас не раз так як сімейка у нас не маленька ) І після стількох років нарешті я здаю на права і авто належить мені bp.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Трішки з Історії "Червонятого" :

Проблема порогів і крил дала про себе знати і батько вирішив поварити і покрасити. В перші декілька місяців після покраски машина мала ідеальний вигляд але потім... Працівники покраски (бики) стянули пару банок краски, а натомість розвели залишок розчинником результом чого стало побіління капоту, багажнику і криші. Батько розізлився на хлопців і хотів їх знайти але було вже пізно ( Я нещодавно найшов декілька фото Москвича в той період. Нажаль саме через цю прикрість вирішили перекрасити його ще раз.

Фото були зроблені в селі, так як я проживаю в місті Вінниці (аматорське ap.gif ) :

Фото ззаду:

142f99527012.jpg

Спереду:

ef7f1ab90749.jpg

Збоку:

db1d0a014c9e.jpg

P.S. Нові фото пізніше ab.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

И так продолжим:

После второй покраски машина была "ляличка". Цвет мне нравился с каждым днём все больше и больше. Машинка

работает как часики и выглядит на все 100 чего ещё можно желать :( Но всё не может длится вечно - через год

какие та "подонки" с дома учились стрелять. И уроды решили не по банкам стрелять а по машинам. В то время

москвич стоял возле дома и "гавнюки" стрельнули с пневматики прямо в заднюю левую дверь (над

горизонтом). Гневу не было границ но найти "тварей" не удалось. Обидно было до слёз ak.gif . Через пол

года проявилась болезнь порогов и крыльев. Прогнил порог, на крыле появились пузырьки (знакомый говорил что

из-за не нанесения жидкой грунтовки ).

И так новые фотки :

a7f8498c8357.jpg

2b01168d395b.jpg

c517e7f7a5a0.jpg

05d23a7ad17d.jpg

f9fcffcadb57.jpg

e7f5c01cfd0f.jpg

Проблемные места:

8dc77030ebd6.jpg

251bb953628d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Еще не всё так плохо и если быстро среагировать то можно успеть поправить без глобального вмешательства. Гниль вырезать, вварить кусочек нового порога и не забыть хорошо обработать всю внутреннюю полость порога! Для этого хорошо подходит пушечное сало, плюс еще отработки можно добавить и про эту болезнь можно забыть. Дедушка мой проделал эту всю процедуру в своё время и сейчас нет никаких намёков на подобную болезнь. Моське нашему уже 38 лет, пороги заводские!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ZheKa_VN писал(а):
на крыле появились пузырьки (знакомый говорил что

из-за не нанесения жидкой грунтовки ).

Такая ж беда. Из-за жидкой шпаклевки краска начала трескаться и отставать от кузова. Машинка еще ниче ay.gif сделаешь пороги будет вообще "ляличка" ab.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

D.mon

Чем старее машина, тем лучший метал использовался для производства, а ты посмотри на эти новые машины ai.gif

Мне советовали переварить порог полностью так как есть возможность покрасить его после bf.gif

Tolik2402

Я в том смысле что брат её шпаклевал нормально, каждую ямочку - идеально. Но один знакомый перед покраской прошелся жидкой грунтовкой (говорил шо она серого цвета) и покрасил, так машинка по сейчас без единого "пузырька" ay.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

используй материалы одного и того же производителя, и придержывайся технологической карты их использования

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...