Перейти до вмісту

Моя лялька ЯВА 350


Recommended Posts

Ось вирішив представити свою Лялю: Ява 350 мод.634 82р.в. :good: дісталась від батька, він собі зібрав другу а ця десь з кінця 90-х стояла до 2005. Потім без проблем завилася і 100 на трасі спокійно держала. Спочатку відкатав 2 роки з коляскою потім зняв. В 2008 році зробив капремонт покрасив і поставив деякі нові деталі які давно стояли на чердаку:мотор, вихлоп, пердню вилку та ще деякі дрібниці і стала вона прсто такою, що аж їхати на ній шкода :bye: . Поки прав немав такщо на трасі бував рідко але й колив вийхав то бачив що їде непогоно хоча "дурного газу" не давав. Поки що вона в сплячці до сезону.

post-2091-1318777162,5_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт, Валік! Дуже гарна Ява. Ще не угроблена довбаними піонерами-тюнінгаторами. :claping:

Але ж і тему ти назвав. Як здогадатись, що це про Яву?

Заходь на http://www.roker.kiev.ua/forums

Обов"язково до весни купи собі як мінімум дорогого шолома (не китайського). Десь на початку весни в Києві буде виставка Мотобайк 2011. Там зможеш підібрати який сподобається і добре підійде по розміру, але купуй максимально дорогий, який можеш тільки собі дозволити.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт я її тюнінгувати не збираюся - рука не підіймається портити таку красу, тільки думаю поставити 12-ве обладання. А до чого тут шолом?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Красивая ЯВА! Я сам люблю мотоциклы, у меня Панония и Юпитер5. Жаль только что с каждым днем советских и других мотоциклов из бывших соц. стран все меньше и меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А ще гірше те, що оригінальних фірмових  запчастин на базарі менше ніж підробок, а деякі взагалі неможливо дістати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Задня гума наче б то ІЖовська ,а яка це на передку  скат з таким малюнком ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Задня гума наче б то ІЖовська ,а яка це на передку  скат з таким малюнком ?

Так задня іжовська, а передня незнаю - made in shri-lanka, просто коли купував на базарі іншої небуло, а так нею задоволений
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привет, ЯВА есть ЯВА :claping: , у самого 6 вольтовая 350 на доки буду сдавать тоже делать её :beer: удачи тебе с нею, быстро не гоняй :D

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Швидко не буду :big-boss: та й поки що нема де. В самого з документами не все гуд - ТО останній за 94р. + поставив другий двигун і його номер вже не той, але думаю як отримаю права то буду щос робити з документами

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

У меня тоже два мотоцикла есть, Восход 3м 1990 г.в выпуска, и Ковровец К-175В 1963 г.в. Ковровца сейчас восстанавливаю в оригинал. Хочу его сделать один в один, таким каким он с завода сошел. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...