Перейти до вмісту

<<Мерсквіч 412>>)))


Dima

Recommended Posts

Карб 2141(24-26) під МПСЗ, ТОМУ БУВ ПРОСВЕРДЛЕНИЙ ОТВІР ПІД ВАКУМНИЙ ОПЕРЕДІТЕЛЬ ЗАЖИГАНІЯ отвір  на 1.2мм, установлен носік(45) одинарний от солекс 073.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Dima, а можешь сфоткать уже с "носиком" (штуцером) под вакум. оперед. зажигания. И где в карбе отверстие выходит? 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

http://moskvich.net/index.php/topic,6820.45.html робилось по цьому методу, вийшло майже так само(1мм похибка), фоткать небуду, так як нема нормального фотіка(фоткалось на телефон)
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"Знайшов діски, шо ви можете сказати про них?"  В каком смысле нашёл?В нете в магазине?Как по-мне,то спицы тонкие,под них нужно и тормоза типа Брембо

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"Знайшов діски, шо ви можете сказати про них?"   В каком смысле нашёл?В нете в магазине?Как по-мне,то спицы тонкие,под них нужно и тормоза типа Брембо

Диски супер!!!!!Только маловати!15 самое то!Ну дело вкуса!А ресунок бомба!Зачем брембо????? достаточно покрасить наши супорта,цапфы,пычаги в какой то веселый цвет крвсный с черным к примеру!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тюнинх галактического масштаба-покрасить наши тормозные барабаны в красный цвет

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Привет всім. І иак почну отчот. Був куплений двигун на заміну М-412, ІЗ МОСКВИЧА КОМБІ 89-го року, в досить непоганому стані, зараз двигун розібраний, вимитий, отполірований, жде оочередь на ремонт голова, ФРЕЗЕРОВКА НА 2.7мм, перепресовка втул.клап,(клап.нов), перепресовка распредвала.Все вже куплено.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Зараз в мене біда-потік радіатор, авто робить на 2-х циліндрах так як мокрий трампльор, буду встановлювати радіатор з ваза 2109, а то я втратив довіру до москичовського, так як міняв вже два рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...