Перейти до вмісту

Москвич 401 Coffeeman, 1956 Р.в.


HE3HAIKA

Recommended Posts

можно былоб сних сделать розварки но боюсь вид нетот буде, луче титаны гдето найти подходящие.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

можно былоб сних сделать розварки но боюсь вид нетот буде, луче титаны гдето найти подходящие.

Ахахаха гониш машина в полном стоке и на титанах тут надо ретро!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

6. Резина (16") - 2 шт.

Попробуй тут:

http://auto.slando.kh.ua/kharkov_city/prodam_zapchasti_na_moskvich_401_P_20936853.html

или

http://www.avtomagazine.ua/57315003

Может чтото понравиться :blum:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Видел вариант установки мото резины на родные диски 401-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

malosol, дякую за ссилки. На жаль, нічого підходящого в них не має: шини на 15", в мене 16", колпак з 402-го. 

Geka, варіант з шинами з мотоциклів це дійсно цікаво. При нагоді зверну увагу, які вони по висоті борта (навіть не сумніваюсь, що по ширині вони приблизно однакові). 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 тижні потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Написано 401,в 402 не шарю врать не буду....
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Написано 401,в 402 не шарю врать не буду....

у него 402 резина! сам у него приборки забрал. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

есть один мужичек с новой резиной на 401 но просит 2000грн. как по мне дороговато!если нада могу дать контакты в л.с.

2000 грн за комплект 4 шт? Якщо так, то буду вдячний за контакти.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Нині автомобіль на фінішному етапі зварювальних робіт. Довелося біля нього погратись холодними зимовими вихідними, - я вам скажу. Як завершу, завантажу фото. Сподіваюсь, в квітні перейдемо до малярки.

Неспішно починаю шукати деякі невистачаючі запчастини:

1. Бампер - 1 шт. (лише у відмінному стані, або близько до того);

2. Хромовані колпаки - 4 шт. (з "живим" хромом і не порушеною геометрією);

3. Скло ліхаря заднього стопу/габариту/підсвітки номеру - 1 шт.;

4. Зеркала (можливо, не аутентичні, але обов"язково відповідаючі духу авто. Ви ж розумієте, про що я) - 2 шт.;

5. Бризговики - 2 шт.;

6. Резина (16") - 2 шт.

Буду вдячний за будь-яку інформацію/пораду щодо пошуку цих запчастин або альтернатив їм. Бажано додавати контакти, фото.

*****************

GreenMile, хитра система відводу масла - винтова маслогонна канавка, саме так. Без неї було б все значно простіше - підібрав нормальний сальник і забув. Сальникові набивки мені довіри не вселяють.

Nikolya99, дякую.  Завершую зварювальні роботи, далі - пофарбування, перетяжка салону і збір.

Вот тут на Харьковском клубе Москвич продают:

http://195.189.246.42/~moskvich/viewtopic.php?f=16&t=2734&sid=32ed94f7c41bc93be904b3ccf8adf3a8

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Щось фото по посиланню не побачив...тільки про каву якась оповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Привіт-привіт! Радий оновленню програмної частини форуму = поверненню сюди. Справа в тому, що попередня версія сайту не дружила з планшетами (неможливо було додати повідомлення як на форум, так і написати в приват), а доступу до ПК в мене немає (тільки не питайте як це зараз можливо)). Бачу інтерес до авто не зник, приємно.

Робота по Москвічу просувається повільно, але впевнено: авто погрунтоване, днище оброблене бітумо-каучуковою мастикою, пофарбований підкапотний простір, інстальований двигун. Соррі, але фото завантажити на форум досі не можу, тому підвантажую кілька в мережу, нижче посилання.

http://twitpic.com/7qv00r

http://twitpic.com/7qv01o

Планами на майбутнє не ділюсь, щоб не наврочити)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мамоньки мои, красота! :lucky: Одно скажу, если родной двигатель блестит - значит планы исключительно правильные! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вопрос на засыпку, сцепление как реализовано? Трос, или ГЦС и РЦС?

Желательно с фото, я на свой смотрю смотрю и не вкурю ка сцепление должно работать

Педаль стоит, а что дальше непонятно

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вопрос на засыпку, сцепление как реализовано? Трос, или ГЦС и РЦС?

Желательно с фото, я на свой смотрю смотрю и не вкурю ка сцепление должно работать

Педаль стоит, а что дальше непонятно

З фотографіями не допоможу, але спробую пояснити. РЦС, ГЦС і тросу не має. Від педалі щеплення в ліву арку йде невеликий ричаг, схожий ричаг повинен йти туди ж від картера двигуна, а між собою вони з'єднуються ланцюгом.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ого, я ж вот голову и ломаю как оно работало, у меня нехватает вот этого рычага, хотя может и есть просто незнаю об этом

Короче как вкину двиг думаю станет понятнее

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Нарешті повністю розібрався з гальмами: переклеїв всі колодки, змінив на нові всі шланги (підійшли передні від УАЗу), замінив гальмівну рідину, прокачав і відрегулював. На передніх барабанах попередній власник навпаки поставив підшипники і тим самим пошматував їх в брухт. Як виявилось, доволі рідкісні розміри підшипників, по місцю знайти не вдалось, замовив із Запоріжжя.

Незначної модифікації зазнав радіатор, а точніше заливна горловина, яка повністю згнила. Тому була виготовлена і приварена ось така шайба (на фото).

post-10864-0-25293700-1328225763_thumb.jpg

post-10864-0-93158600-1328225763_thumb.jpg

post-10864-0-61140400-1328225764_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Шариковые подшипники действительно редкие (если найдешь поделись инфой). А роликовые, от более поздних Москвичей, подходят на ступицу и это не дефицит. Только нужно не забыть надеть на ступицу кольцо, которое часто бывает в комплекте с подшипником.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...