Перейти до вмісту

412"Подарочок"


Валік

Recommended Posts

Всім доброї пори доби :) . На форумі я недавно тому прошу не ображатись на тупі питання чи щось тіпа того :good:

Недавно Дід подарував мені свого 412-го - мій перший автомобіль, який стояв більше 1,5 року під відкритим небом так як двигун намертво заглох.

Коли я прийшов його забирати побачив що на резиновому коврику вода, під ним впітана вода.Грошей в мене поки що небагато тому вирішив тільки обробити дно, а на весну щось буде далі робитись. Коли розібрав салон і зняв шумоізоляцію побачив що в порогах вода.(Дід каже що скільки памятає завжди при дощі вода затікала в салон). Тепер питання:

1. Як позбутися води в порогах?

2. Як зробити щоб в салон вода не затікала?

3. Як зняти стару МАСТІКУ з полу щоб почистити і заново помастити?

4. Чи вода в пороги може якось затікати крім як з салону?

Поки що це всі питання, на вихідних буду щось робити думаю появляться фото, і питання. Наперед дякую за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Всім доброї пори доби :) . На форумі я недавно тому прошу не ображатись на тупі питання чи щось тіпа того :good:

Недавно Дід подарував мені свого 412-го - мій перший автомобіль, який стояв більше 1,5 року під відкритим небом так як двигун намертво заглох.

Коли я прийшов його забирати побачив що на резиновому коврику вода, під ним впітана вода.Грошей в мене поки що небагато тому вирішив тільки обробити дно, а на весну щось буде далі робитись. Коли розібрав салон і зняв шумоізоляцію побачив що в порогах вода.(Дід каже що скільки памятає завжди при дощі вода затікала в салон). Тепер питання:

1. Як позбутися води в порогах?

2. Як зробити щоб в салон вода не затікала?

3. Як зняти стару МАСТІКУ з полу щоб почистити і заново помастити?

4. Чи вода в пороги може якось затікати крім як з салону?

Поки що це всі питання, на вихідних буду щось робити думаю появляться фото, і питання. Наперед дякую за поради

Привет!Фотки давай!значит старая мастика ето пипец!Я ейо сбивал стамеской...вода как правило затикает из под лобового,поменять уплотнитель!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Фоток поки немає і дома буду тільки аж на вихідних(студент я :good: )Уплотнітєль таки поганий, але чи можуть ще якісь причини бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поки що обнаружив тільки невелику в пасажира під ногами але вона невелика. І ще зняв уплотнітєль задніх дверок а під ним (десь від середини дверки і вниз) все ржаве трохи почухав ножиком так в однім місці дирочка утворилась видно підкрильник що там можна зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

здоров земляк!я всю підлогу в салоні обробив гумово-бітумною сумішшю.вроді нічо.а машина взагалі їздить,чи навіть не заводиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Привіт! :good: . НІ вона в комі :) Їхала до посліднього, Дід казав що вода в маслі

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

По теме борьбы с водой в салоне почитай тут http://forum.moskvichtuning.ru/index.php?showtopic=14416 или http://moskvich.net/index.php/topic,6365.0.html

сам борюсь,но у меня в багажнике.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вода в масле это либо пробкладка под гбц пробита либо под гильзой через неплотность протикает, если до последнего катались с водой в масле теоритечески мотор можна сдать в металолом, а практически разобрать и с помощью мерятельнго инструмента орпеделить какие детали ещё могут походить. Совет - для начала сделай чтоб ездило, поменяй мотор целиком, на сегодняшний день мне попадались моторы трижды "за пиво" - это не так дорого даже для студента, и нафик ту мастику - нигролом залить - мастикой помазаный кузов ели надо будет варить- это целая катастрофа, я когда свой 21406 варил кошмар то загоралась- то дымела так что аж лёгкие болели ну нёё в баню

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так які поради на рахунок води в порогах? на вихідних хотілося б її позбутися. Думаю може просвердліти дирку?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

через окошки  что из салона попробуй вымокать тряпками. привяжи тряпку на палку или толстую проволоку, поширяй туда, выкрути, потом повтори еще. Конечно если машина так простояла полтора года то толку уже никакого не будет от этих порогов. Это конечно моё мнение. Хотя совсем не факт. Смотреть нужно. Для обработки порогов хорошо сойдет пушечное сало. Растапливаешь в банке, добавляешь немного отработки и горячим заливаешь. Пока оно не застыло можно тряпкой намотанной на конец палки хорошенько всё размазать по поверхностям. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Робота хоть дуже помало але йде :azlk: , вимокав воду з порогів, в салоні очистив дно помастив "преобразоватєлєм" в суботу планую відмити, обнаружив що поперечина між ланжеронами з одного боку прогнила. Зробив фото але немаю як скинути на комп як тільки зможу викладу. Ще таке питання найшов в неті поршньову ось тут фото http://foto.mail.ru/mail/kirus_cjb/2 ціна 300гр+доставка чи варто її купувати?

i-3.jpg

i-4.jpg

i-5.jpg

i-6.jpg

i-7.jpg

i-8.jpg

i-10.jpg

Учись, студент)))) :claping:

П.С. D.mon

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та вроде ниче так поршневая.  Поршенёк выглядит хорошо. Явных таких признаков подделки не видно. Гильза тоже с виду на подделку не смахивает. Колечки правда лучше взять новые, Приму или Дружбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Видел её на http://aukro.ua/item1341551268-porshnevaya-moskvich-412-pod-a-92.html ,давно там лежит

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

І ще одне питання на вихідних думаю обробити дно, чим краще? (поки що як варіант розглядаю ЕМАЛЬ ПЕРЕТВОРЮВАЧ  ІРЖІ ЕПФ-103)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Купив поршньову - вже продвінувся далі, через сніг і холод так не хочеться щось робити :crazy: Недавно знімав моторчик пєчкі змащував, а потім пробував назад поставити :) Вирішив краще все зняти і заварити там болти, заодно перевірю чи радіатор не тече :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...