Перейти до вмісту

ИЖ КОМБИ SL


Seryk

Recommended Posts

Вчора уже був запуск і встиг ще навіть проїхати 1 км (без капота:)). На газ чуть нажимаєш і зразу відчувається що мотор тяне.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Потихенько обкатуєм мотор, уже 100 км. Все нормально, даже карб не прийшлось регулювати, правда солекс 2108 на низах норм, а от після 4000 об він на 1,5 не їхав, а 1,7 то взагалі "задушить". Думаю треба буде розвертати до 23/24. Доречі детонації не чути, бенз 92енерджи.

Вже з капотом!

post-15227-0-80010100-1465330330_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Поиграйся с жиклерами второй камеры


поиграйся с жиклерами второй камеры

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я ще газ не давлю і більше 60км\час не розганяю. Треба хоть 500км і масло поміняти і можна буде другу камеру відкривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Вже накатав 800 км. Масло замінив на 500 км, регульнув клапана і протягнув головку. Поки їзджу 80км\год, бо при 90-100 ще починає грітися, може спека 300, бо їхав в 6 ранку то не грілась.

Цього тижня займався установкою гбо. Балон тор на 34л якраз вдалось запихнути в нішу де запаска і вихід трубок получився між лонжероном і баком. Редуктор італайський zavoli бу, клапан газу lovato бу, мультиклапан, клапан бензу, заправка і кнопка нові, трубки faro. Карбюратор повернув на 180 і зробив привод на тросік, поставив верхню проставку. Ще треба провода в гофру заховати, поки так накинуті. Їде на газу нормально, на педальку слабше (порівняно з бензином) реагує.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Под газовое топливо надо степень сжатия повышать, тогда едет хорошо и экономно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

На вихідних зробив хорошу обкатку - їздив у Київ. В дві сторони більше 900км. Газу близько 10/100, повна загрузка, швидкість 100-110 по жпс.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Усім привіт, добавлю свіжих новин. Замінив карбюратор на 21073, підігнав під свій мотор, а саме УН 45/40, "наильський" кулачок #4, на дросельні заслонки потайні болти, жикльори стандарт і машина тепер валить ппц. Думав ще врезки на газ зробити, але поки залишив проставку, получилось збільшити щілину для проходу газу - проставка з двох частин, було 1 мм стало 2 мм. Їде вроді нормально, розхід на газу навіть зменшився - тепер менше 10л.

Ще зробив одну фішку з датчиком рівня газу в балоні, а саме вивів показання на штатну приборку. Інфу взяв звідси http://lanos.com.ua/forum/topic/83906-uroven-gaza-na-shtatnoj-pribornoj-paneli/ Опір нашого датчика 0 - 60 Ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Не подобається мені проставка на газ. Регулюю щоб нормально їхала і розхід нормальний (в межах 10) то не хоче заводитись - маслаєш стартером і газ в пол тоді по чуть-чуть пихкає і колінвал розкручується. Якщо добавити газу, щоб заводилась з півтика то газу жере більше, а динаміка также.

Зібрав комплектуючі і завтра вихідний буду свердлити врезки. Перечитав трохи інтернет, відео різні і хочу зробити схоже як на фото нижче. Якщо є кращий варіант, то підкажіть?

20170303_205541.jpg

1743537-GBO.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вчора пів дня займався карбом. Засвердлив, получилось нормально. Спочатку потренувався на старому корпусі карба з мото (вроді ява). Настроїлось легко, заводиться з обороту даже холодна (сьогодні зранку провіряв). Зробив пару фото

IMG_20170304_123531.jpg

IMG_20170304_123501.jpg

IMG_20170304_123420.jpg

IMG_20170304_123356.jpg

20170304_112530.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Метчик брал на М10x1 или К1/8? На штуцерах то коническая резьба, но можно метчик и тот и тот.

Я читал где-то, что конец штуцера в диффузоре должен выглядывать до середины диффузора, ну и срезан естественно снизу под 45 градусов. А здесь на рисунке всего на пару мм дальше узкой части. И вот где верно, может кто подскажет?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Добрий день. Врезки малі потрібно 11, сам так зробив ,.І щоб їхав бодріше розпредвал гбц 47 потрібно сам переробляв собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я думаю що виступаючий штуцер буде тормозити потік повітря, завихрення там всякі. Да, зріз зроблений під невеликим кутом і штуцер теж трохи. Внутрішній діаметр врезки 6 мм і його вистачає, бензин наприклад іде через жикльор 1 мм, змішується з повітрям і через малий дифузор в якому отвір десь 3мм. Чутливість редуктора відкручена лише на 1 оберт, їде класно, з проставкою було гірше. Побачим як розхід буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я работаю на сто по гбо тому пишу проте з чим я стикаюсь кожин день І повірь знаю як буде краще. Бо  коли приїжають з колхозом ,аж дивитись нехочиться ,тому стаю переробляю, і люди їдуть і говорять спасибі.  Я см на гбо карб 73 врезки 11 і все добре.Хочиш набери 0985438228

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Чутливість редуктора відкручена лише на 1 оберт, їде класно, з проставкою було гірше.

Уточни, що за гвинт, чутливiсть маеш при описовi? Якщо правильно пояснювати, то гвинт чутливостi, це пластиковий чорний.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В мене італійський електронний редуктор і гвинти латунні. Великий збоку біля клапана - холостий, а чутливість знаходиться зверху в потайці під викрутку. Настройки індивідуальні же, через штуцер в дифузорі мотор тягне газ краще через те і чутливість зменшив. З проставкою його треба було викручувати більше.

20160703_105138.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Пояснення зрозумiв. Я думав, що у тебе редуктор Томасетто, а виявилось що Ловато. Але не це важливо, важливо вiрне поняття який таки iз них гвинт чутливостi. По твоему поясненню маркування гвинтiв виходить навпаки.

Нехай мене поправлять великi специ, але принято називати гвинтом чутливостi той гвинт, що регулюе жорсткiсть пружини яка давить на коромисло клапана другоi ступенi редуктора. Цей гвинт значно бiльшого розмiру проти другого. А менший гвинт мае загострену форму на кiнцi i вiн регулюе прохiдний перерiз отвору в обхiд клапана другоi ступенi для дозування i корекцii газу при налаштуваннi холостого ходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Все правильно. Бо напишуть, ще й ролики у ютубі викладуть і людей баламутять.А  вони ведуться. як накрутять, зато і нам робота є

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ТАААК, то Вова з сто по гбо в якого я брав редуктор оказується ше той "спєц". Показував де чуствітєльность і хх.

Але в мене своя чуйка, настроїв, машина робить добре, хх рівний, без провалів, вихлоп чистий.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Поставив машину на титанчики 6Jx14H2 et35 цо70 - все стало супер, ніде не затирає. Шини взяв бу з європи, але з хорошим протектором Pirelli P6 185/65 r14. Гайки купив нові під конус і ключ 19.

IMG_20170527_165116.jpg

IMG_20170527_164637.jpg

IMG_20170527_164810.jpg

IMG_20170527_164831.jpg

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так шо там з розходом на врізках прости розходу на проставці?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Перечитав гараж майже все те саме як в мене йде) Прям як свій читаю, тільки в мене не тут)

 

А навіщо масло міняв через 500км? Чи в тебе масло для обкатки було? Міняв вкладиші?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

22 часа назад, chaika сказал:

Так шо там з розходом на врізках прости розходу на проставці?

Зараз расход в районі 11, остання заправка 24л - 220км. Старт і прогрів на газу, бензин лише як газ закінчиться до заправки.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

22 часа назад, Nicholas сказал:

А навіщо масло міняв через 500км? Чи в тебе масло для обкатки було? Міняв вкладиші?

За 500 км деталі мотора притераються і стружка відповідно осідає в маслі і фільтрі. Заливав дешеву полусинтетику gnl 10w-40, так воно мені сподобалось, що другий раз взяв його, вже 7 тис. пробігу і нормально, лише трохи потемніло (правда на газу їзджу), давлення на горячу не падає. Мотор пройшов повну капіталку - шліфовка кв 0,25, нові вкладиші, проточка  хонінговка гільз, нові поршні, пальці, кільця.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...