Перейти до вмісту

2140 SL Коричневий АпельсІн )))


login

Recommended Posts

кароче пацани тєма така, купив собі москалика за 500 баксів в мєсного аліка,машина походу була агонь,мотор пробіг по екватору разів 15 напевно, 500 тисяч тікльки на тахометрі ,який вже непрацює з часів правління товаріша бєрії,але алік казав шо мутив капіталку після 400 тисяч,двігло працювало файно ,компресія зашибісь,і я йому повірив,стояло електронне запалення від таза,тяги рульові фолговські,салон для 30-ти років був потріпаний в міру. правда коє-чо треба було підмутити. вперший же день потекла тормазуха ,бо маю колєгу придурашеного хтів показати шо сильний ваділа і почав дріфтувати з зажатим ручніком, короче незнаю шо він там намутив но 400 гривень на тормоза зразу пристроїв, чуть гнилий був,я поварив,обробив повністю і злвні і всередені,постелив обезшумку ,купив новий килим,в машині стало чисто і затишно),підкрильники вчіпив,мазав бітумною мастікою,очі чуть не повилазили,"каністра" потім 2 дні боліла. Вистрілювала задня передача,поїздив так пару тижнів,поки вопше перестала включатись, завіз до місцевого кулібіна Боріса,якого прийшлось пошукати ,ніхто за москвічі братись нехтів) ,взяв в товариша москвічовську коробку,бо він собі якусь полонезівську походу примутив,ми з дєдом з двох одну замутили,правда ше деталів на 200 гривень купити прийшлось,капець деталі на москвіч дорогі оказались, Коробка "заработала"). через день мені треба було , поїхати до Івано-Фрагківська, після того марш-браска засвистіло щепленя, казали пацани шо то якийсь вижимний підшипник,я знов до Баріса, ми з ним по другому кругу зняли коробку і замутили капіталочку щеплення,шоб непарити собі мозги з ним.подивився на ходову дешо зробив,ходова була нормальному стані всьо рідне стояло но нічо не стукало нікуди не вело, заводився москалик з пів оберта,впевненний я був в ньому на сто процентів пхав тільки один раз, і то томущо сів акамулятор бо відійшов дріт від шоколадки,планів було дофігіще,покраска, обшивка салону,і т.д.Потішився я машиною рівно 2 місяці...

post-19432-0-82313700-1378150972_thumb.jpgpost-19432-0-31673500-1378151039_thumb.jpgpost-19432-0-85308200-1378151049_thumb.jpgpost-19432-0-72324000-1378151059_thumb.jpgpost-19432-0-57760000-1378151072_thumb.jpgpost-19432-0-02870200-1378151087_thumb.jpgpost-19432-0-60240700-1378151101_thumb.jpgpost-19432-0-03823300-1378151110_thumb.jpg

Їду на роботу нікого не трогаю. ) влатався в мене "скудік",наслідки на фотках,на фотографіях начебто нічого такого смертельного, але стойки поплили,дах з лівої сторони чуть пімнявся,відкривається тільки пасажирська передня дверка, до багажніка недоберешся , на сервісі кажуть шо ремонтувати її небачуть сенсу бо треба тягнути роботом ,робити покраску,з тим чудаком на скудо я розійшовся помировій,без дайців,шо робити ? хай ремонтує мені ,чи може нехай пошукає есельку в такому ж стані. а ту свою на донора собі заберу,)якшо хтось знає де продають SL в хорошому стані напишіть вкоментах.))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

500 тысяч на тахометре??? С чего у тебя приборы стоят что такие цифры показывает, да ещё и на тахометре) А по тему как так получилось? Тебя догнали и ты по инерции кого-то ещё доганал????

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

500 тысяч на тахометре??? С чего у тебя приборы стоят что такие цифры показывает, да ещё и на тахометре) А по тему как так получилось? Тебя догнали и ты по инерции кого-то ещё доганал????

Так і було.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

500 тысяч на тахометре??? С чего у тебя приборы стоят что такие цифры показывает, да ещё и на тахометре) А по тему как так получилось? Тебя догнали и ты по инерции кого-то ещё доганал????

напевно він мав на увазі не тахометр а спідометр.!!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

напевно він мав на увазі не тахометр а спідометр.!!!!

И один нолик во всех цифрах наверное лишний)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тьху блин, по фоткам подумал что это Люкс Квентина...

да, досталось жестко, в морде наверно только навесное задето а вот сзади....

наверное да, проще найти другой 2140 (можно не Люкс) и перевесить все с твоего....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

На запчасти,или восстановил?

та востановлять ніхто не береться, робот і покраска то вже почті касарь зєлєні,кажуть шо с нагі можуть раз пиз_нуту, і шо можна їхати.але мені таке неканає.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

post-19432-0-60954700-1378153633_thumb.jpgpost-19432-0-75819400-1378153644_thumb.jpgpost-19432-0-07879200-1378153654_thumb.jpgpost-19432-0-07879200-1378153654_thumb.jpgpost-19432-0-87294800-1378153666_thumb.jpgpost-19432-0-90158800-1378153674_thumb.jpgЄ варіант....за 400 баксів.

Гнилий правда.всі 4 ланжерони треба варити.( а так посалону ,ззовні все рівненьке рідне пробували завести сьогодні,неполучилось надіюсь шо справа в бензонасосі тільки....хз шо робити. ?????

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тьху блин, по фоткам подумал что это Люкс Квентина...

да, досталось жестко, в морде наверно только навесное задето а вот сзади....

наверное да, проще найти другой 2140 (можно не Люкс) и перевесить все с твоего....

и я о том же )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я вопше не зрозумів, як по мировій розійтися коли тачка лупонута добряче, або бабки хай дає або робить машину і все одно скоко буде стоить. цей гнелий в хлам він тобі оплатить? так може хай дає 500 баксов і ти найдеш нормальний. або доложиш ще і купиш нормальний

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

500 тысяч на тахометре??? С чего у тебя приборы стоят что такие цифры показывает, да ещё и на тахометре) А по тему как так получилось? Тебя догнали и ты по инерции кого-то ещё доганал????

ага.передімною стояла А4 нуляча,яка рєзко затормозив на пішоходному,я ще встиг затормозити а чувак на фіаті втикнув,казав шо гальма неспрацювали.!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

купи обычный 2140, перекинь в него начику со своего и будет тебе ЛЮКС

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Здорова пачани,) забрав я свою машину після "ремонту",ремонт був суто кузовний відстукали порівняли,тай усьо.домовився без шоб без покарски і бамперів,забрав грошима.

Проїздив десь кілометрів 400 і почались якісь проблеми,незнаю чи це наслідки аварії чи так, наслідки пенсйного віку москвича).,кпп почала вимахуватись,спочатку не дуже а зараз ,взагалі їздити неможливо,швидкості перемикаються погано,крім 1 і 4,тобто рушаю нормально ну і коли обертів набираю високих на третій то на 4 кидаю без проблем, але коли їду на передачі і скидую газ шум такий ніби реактивний дивигун в мене замість коробки стоїть, відчуваю сильну вібрацію, не всю дорогу і тільки під час перемикань,при рівномірному плавному русі впринцпі їхати можна, но в заторах шумить вібрує дьоргається машина,нерви закіпають,короче срака повна,

незнаю чи є з тим звязок,но в мене просівши ресори,редуктор трохи за ресорами пішов донизу і кардан не так щільно як має бути входить в коробку,є шат в місці де кардан заходить в "удлинитель кпп"

Сьогодні добавився ше один симптом чи проблема,завожу машину і на нейтральній дзвінкий стукіт по машині,схожий на то, коли вихлопна по корпусі гаратає,зажму щеплення пропадає стукіт,вижму появляється знов,але рушив з місця проїхався і та проблема пропала-магія.)

Думаю зняти коробку,передевитись повністю щеплення ,на кардан глянути, Підкажіть на що в першу чергу дивитись як перевіряти на справність деталі, може то в хрестовинах діло,?? короче шо знаєте шо думаєте напишіть -.))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

симпоты похожее были у меня. поменял коробку и все стало на свои места.

snapback.pngmalosol (02 September 2013 - 23:16) писал:

хм, ну прям брат-близнец!и симптомы те же..

і Що ти зробив зі своїм. ?

порезал...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

симпоты похожее были у меня. поменял коробку и все стало на свои места.

порезал...

а я от чую свого скоро сожгу.)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тільки редуктор моста заднього мені спочатку лиши..і інше прийму в дар. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Який відсоток того шо тобі шо тобі всю раму не повело....

думаю непоганий,машину ж нетягне нікуди і проблеми незразу після аварії почалися я в франківськ і назад нормально проїхав,+ зразу після аварії як їхав до зимної води на ремонт то відрускав руль пробував чи нікуди не тяне,усьо було нормально не тянуло нікужи..!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...