Перейти до вмісту

408 Мимоза


Chupakapra

Recommended Posts

останні оновлення:

1. двигун приїхав - 412

2. коробка ВАЗ найшлася в закомарках сусіда

3. кардан варений і збалансований

4. плита їде

5. дверка вже погрунтована

6. купа запчастей їде

завтра зроблю пару фоток запчастей і результат грунтовки дверки.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

останні оновлення:

1. двигун приїхав - 412

2. коробка ВАЗ найшлася в закомарках сусіда

3. кардан варений і збалансований

4. плита їде

5. дверка вже погрунтована

6. купа запчастей їде

завтра зроблю пару фоток запчастей і результат грунтовки дверки.

чикаю фоток. як грунтував? і чим?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну вот фотки. Дякуючи Комбіводу двері доставлені, я щасливий як слон. Поскільки двері зелені а моська коліру Мімоза в оригінлі а до мене помопав в колірі охра, двері будуть перемальовані. На фотках видно який стан дверей, як не мене кращого годі шукати.

post-16587-0-78833900-1374666187_thumb.jpgpost-16587-0-16449400-1374666188_thumb.jpgpost-16587-0-11196400-1374666189_thumb.jpgpost-16587-0-58583900-1374666189_thumb.jpgpost-16587-0-01562800-1374666190_thumb.jpgpost-16587-0-49234300-1374666190_thumb.jpgpost-16587-0-94345500-1374666190_thumb.jpgpost-16587-0-32779800-1374666191_thumb.jpg

Фотки грунтованих дверей виложу вже цього тижня.

Як грунтував:

1. здер фарбу до металу - дехто може сказати шо зря, я скажу так получилося

а. метод здирання фарби - болгарка + круг з ліпучкою під наждачку + респіратор (можете і без нього але плюватися будете пилюкою від фарби) + окуляри - техніка безпеки перш за все

2. покрив двері ржавоперетвоювачом

3. обезжирив

4. покрив автомобільною грунтовкою марку можу подивтися якшо цікавить.

5. метод нанесення краскопульт + компресор

Наступні кроки:

1. шпакльовка всього шо показала проявочна грунтовка

2. шкурка

3. покраска

4. зняття старих дверей

5. перенос молдінгів

6. встановлення нових дверей.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

десь начитався про пыдготовку про покраску чи так, сам так придумав? грунтовані показуй без шпакли. у мен це шяс проблема теж тільки вся машина((

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а на фотках вище помятості не видно.жду фоток зашпаклеваних. и закрашений.

нпиши будь - ласка який грунт и яка шпакля,

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

соры провтикав подивитися ).

А э ще один трюк який поможе при відмиванні грунту і фарби - якшо покрити резинки солідолом то потім не буде проблем з відмивання фарби. Просто змастити резинки і всі частини які ти не хоч фарбувати. Канешно не забудь про то шоб обклеїти все шкло і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

....

А э ще один трюк який поможе при відмиванні грунту і фарби - якшо покрити резинки солідолом...

добра порада :claping:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

сталася халепа, мось почав кренитися на один бік (за порадою Чорномора подивився до підпружинених шайб, ліва не сиділа на місці). Рішення було простим і водоночас зайняло 4! дні. Спочтку поправити шайбу але це дало результат не надовго, ресори сильно просіли. Оскільки я живу за містом то 5 листів ресор мені мало, потрібно було 8 + на легковий мось, а не на пиріжок (як виявилося в пиріжка ресори довші). Шо потрібно було для щастя: пара ресор - 200 грн., втулки - 20 грн, пальці, противоскрипи, подовжені стремянки і графітова змазка - десь 150 грн.

Ліву ресору я ставив два дні ) да смішно але самому без ями і з одним дократом не весела затія. Потім приїхав сусід і сказав шо я неправильно ресору ставля (хоча перед тим міряв шо коротша сторона ресори іде на перед), ладно переставив, ліва сторона стала з горем пополам, звичайно прийшлося подьоргати міст шоб центровочний болт ресори став на своє місце. Права сторона стала десь за 3 години, ставили вже з татом, але при зміманні ресори відірвалося кріплення дократа а за ним частина підлоги. Прийшлося їздити за дородом до півавтомата і все наварювати нарощувати і т.д. на шо пішло пів дня. Поставили дві ресори, зняли з домкратів - мосік самольот, таке враження шо то був справжній массл кар. Зад стирчить догори - вобшем агресів стайл ). Заглянув під дно - о ужос кардан майже виліз з коробки. Тато каже шо то в наслідок того шо неапрвильно ресори поставив. Рознарядка - зняти ресори і поставити правильно але вже тепер використовуючи наш вище згаданий матьорий домкрак.

Друга заміна ресор 5 годин.

Фотки матьорого домкрата як обіцяв:

post-16587-0-67744200-1378707320_thumb.jpg

post-16587-0-85418600-1378707321_thumb.jpg

post-16587-0-09255800-1378707323_thumb.jpg

post-16587-0-07798900-1378707324_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

всьо докаталися, сьогодні заклинив задній міст. АААААААААА поможіть )

стаємо на кап ремонт, ходова заміна двигла рульового і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

причина поломки вроді знайдена, відкрутилася гайка. Закрутим зажмем подивимся шо буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

всьо докаталися, сьогодні заклинив задній міст. АААААААААА поможіть )

стаємо на кап ремонт, ходова заміна двигла рульового і т.д.

привіт це як ти настарався так.

як двигло? коробка? які ше плани по машині?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

коробас, двигло все ок. Благо не їхав швидко (якраз перед кільцем заклинило). Машина вже на ходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

новості з фронту:

напруга в мережі більше 16В - здохли всі світодіодні ліхтарі - заміна на звичайні накалу, + чоколядка з нового двигла перекочувала на старий.

здохле ближнє світло в лівій фарі - покупка пари нових ламп обішлася в 130 грн.

почали збирати новий двигун:

а. поставили перехідник на вазівський маслофільтр

б. поставили сцеплення

в. виявили шо стартер здох купили новий

г. накупили всяких ніштяків для нового двигла (гайки гровери люльки на свічки, бабіну на БСЗ, дроти для БСЗ)

сьогодні моська ледве допхалася до гаражу:

амортизатором вирвало кусок вуха моста - мосік був як лов райд з кривим колесом.

плани на цей тиждень замінити балку передню, благо в гаражі лежить чекає часу, дозбирати двигун, відновити стартер той шо купили (потрібно замінити втулки)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

От за шо варта любити Москвич! За те що ніколи сумно не буває....я от рвусь шоб все ідеально було, а шо я потім робити буду коли той час настане!? Помру від нудьги.

Твій тато моторист?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

в мене сусід моторист, а тато добре розуміння як все має працювати і все налагодити шоб то все працювало як годинник (інженер це стан душі).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мені сьогодні БСЗ приїхало, і карб хочу встановити 2108 + переробити педаль газу на трос.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

оновлення:

балка замінена, шарові змазані, залишилося зібрати ще праву сторону. Ті пружини вже мене дістали.

При заміні балки виявилося шо мося почав добре гнити. Прийшлося варити лівий передній лонжерон.

Балка оброблена зсередини сумішю моторного масла, трансформаторного масла і якоїсь мазути.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

моська на колесах. Новий двигун на стенді запустили, працює добре, компресія 11 на кожному циліндрі. Зібрали коробку і колокол. Перебрані стартери шо на старому двиглі шо на новому. Трошки про новий двиг: карб 2107,вазо маслофільтр, пекаровський бензонасос, БСЗ. Коробка від 2101.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

в мене Батько робив, все залежить від стану. Якшо обмотки пішли по ... то вже простіше новий купити, втулки переставляються, бендікс міняється. Монетки можна замінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...