Перейти до вмісту

Продам полиуретановые втулки, сайлентблоки, пыльники ШРУС


Recommended Posts

Пропонуємо форумчанам поліуретанові втулки та сайлентблоки на ваші улюблені авто.
Гарантія на всі вироби 12 місяців без обмеження пробігу.

Контакти:
тел : 38 (096)48-48-408 / 38(099) 347-70-77
e-mail: sale@vtulka.net.ua
www.vtulka.net.ua
По Україні є представники в регіонах. Де немає - відправка Новою поштою.
Оплата при отриманні або на карту Приватбанку

Тут на форумі 2108 http://forum.2108.ki...showtopic=50431 ви можете задати питання нашим клієнтам


ось що можемо запропонувати на ваші авто

Полиуретановые втулки и сайлентблоки на Москвич 2141

Полиуретановая втулка переднего стабилизатора 2141-2906040 / 29-01-004/ - 249 грн/2 шт
29-01-004.jpg

Полиуретановые сайлентблок штанги стабилизатораи 2141-2906044 / 29-06-005 / 683 грн/4 шт
29-06-005.jpg

Полиуретановый сайлентблоки переднего рычага Москвич 2141-2904046 / 29-06-006/ 341 грн/2 шт
29-06-006.jpg

Полиуретановый пыльник ШРУС наружный Москвич 2141-2215064 /29-05-011/ 186 грн/шт
Полиуретановый пыльник ШРУС внутрен. Москвич 2141-2215086 /29-05-012/ 186 грн/шт
213254248.jpg




Кольцо М-2141 подвески глушителя МОСКВИЧ 2141 2141-1203240 / 29-08-011 / 100 грн/1 шт
212799452.jpg

Будуть потрібні розміри. ось
2141-32-z.jpg


Полиуретан на Святогор

Полиуретановая втулка переднего стабилизатора Святогор 2336-2906040 /29-01-008/ 273 грн /2
29-01-008.jpg

Полиуретановый сайлентблок штанги стабилизатора Святогор 2141-2906044-10 /29-06-009/ 683 грн / 4 шт
29-06-009.jpg

Полиуретановый сайлентблок переднего рычага Святогор 2141-2904045 /29-06-010/ 447 грн / 2
29-06-010.jpg



Моквич 408/412 і т.д.
Полиуретановая втулка рессоры Москвич 412 / 29-10-002 / 341 грн/6 шт
29-10-002.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тел. представителя в Киеве?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тел. представителя в Киеве?

ось тут можна знайти представників по Києву - http://www.vtulka.net.ua/wheretobuy.html

але їх спеціалізація більше 4Х4 авто

Напишіть що цікавить постараюсь Вам дати відповідь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

получается если я правильно понял есть продукция но не в полном ассортименте .. салентблоки только верхние на М-2140

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

получается если я правильно понял есть продукция но не в полном ассортименте .. салентблоки только верхние на М-2140

Так правильно..

Виробник поступово запускає продукцію на Москвич, відповідно я зразу ж в темі буду про це писати..

Все що є можна подивитись або в каталозі або в прайс листі, який є на кожній сторінці сайту

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так правильно..

Виробник поступово запускає продукцію на Москвич, відповідно я зразу ж в темі буду про це писати..

Все що є можна подивитись або в каталозі або в прайс листі, який є на кожній сторінці сайту

ок спасибо за ответ .. думаю когда будет полный комплект он многих заинтересует ... а то как-то брать только верх сам понимаешь не рационально *(

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ок спасибо за ответ .. думаю когда будет полный комплект он многих заинтересует ... а то как-то брать только верх сам понимаешь не рационально *(

Погоджуюсь.. :)

Які тільки буде вся інформація буде тут виставлена..

П.С. Ну крім 2140 є ще 2141/Святогор - по них весь передок закриваємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Чет у вас там с ценами творится, на Львовщине!!!! Я вчера купил новые ресоры, на комбика, и втулки мне обошлись в 50грн. Тоже Россия, тоже полиуретан. Салейнтблоки 4 верх - 4 низ по 30гр за штуку!!!????

Ну разве что вы от России дальше и плюсуете доставку? Или в вас буянит межнациональный конфликт и вы таким образом пытаетесь сбить спрос на их продукцию, запугав покупателя ценой :lucky: :lucky: :lucky:

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Чет у вас там с ценами творится, на Львовщине!!!! Я вчера купил новые ресоры, на комбика, и втулки мне обошлись в 50грн. Тоже Россия, тоже полиуретан. Салейнтблоки 4 верх - 4 низ по 30гр за штуку!!!????

не верю(с)

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Чет у вас там с ценами творится, на Львовщине!!!! Я вчера купил новые ресоры, на комбика, и втулки мне обошлись в 50грн. Тоже Россия, тоже полиуретан. Салейнтблоки 4 верх - 4 низ по 30гр за штуку!!!????

Ну разве что вы от России дальше и плюсуете доставку? Или в вас буянит межнациональный конфликт и вы таким образом пытаетесь сбить спрос на их продукцию, запугав покупателя ценой :lucky: :lucky: :lucky:

Может быть! Если не полиуретан, а силикон!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

r-styling

Вітання сусідам :) Я з Тернополя )))

Цікавлять нижні сайлетблоки на Москвич-412. Ціна і коли можуть бути. При хорошій ціні узяв би два комплекта.

Напишіть будь-ласка у ПП як появляться!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Может быть! Если не полиуретан, а силикон!!!

Может быть, даже если и полиуретан - но украинский... ;)

Глядите тут: (это не реклама магазина!)

http://moskvichavtozapchast.com.ua/products/51/1/220/?brand=11

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Чет у вас там с ценами творится, на Львовщине!!!! Я вчера купил новые ресоры, на комбика, и втулки мне обошлись в 50грн. Тоже Россия, тоже полиуретан. Салейнтблоки 4 верх - 4 низ по 30гр за штуку!!!????

Ну разве что вы от России дальше и плюсуете доставку? Или в вас буянит межнациональный конфликт и вы таким образом пытаетесь сбить спрос на их продукцию, запугав покупателя ценой :lucky: :lucky: :lucky:

Що тут можна сказати Вам повезло :)

А тепер трохи інформації..

Поліуретан як сировина буває різний.. Vtulka.ru використовує як сировину Англійський Дуотан..

Те що ви купили і те що написав Tapyrr - це полійретан або для взуття, або для підлоги, або для промисловості.. В основному сировина Російська і коштує копійки

Проблема в тому що покупець не розбирається. кажуть поліуретан - знач підходить :)

Ось тому така різниця в цінах..

r-styling

Вітання сусідам :) Я з Тернополя )))

Цікавлять нижні сайлетблоки на Москвич-412. Ціна і коли можуть бути. При хорошій ціні узяв би два комплекта.

Напишіть будь-ласка у ПП як появляться!

Нажаль нижніх поки що не має в каталогах..

Як тільки будуть напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если коллега купил втулки в рессоры светло коричневые полупрозрачные - что недавно появились на рынке...

То это такой же полиуретан, как я английская королева...

Но они немного лучше обычных белоцерковских резиновых, тех то на одну хорошую загрузку только хватало.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если коллега купил втулки в рессоры светло коричневые полупрозрачные - что недавно появились на рынке...

То это такой же полиуретан, как я английская королева...

Но они немного лучше обычных белоцерковских резиновых, тех то на одну хорошую загрузку только хватало.

Проблема в тому що покупці не вкурсі, що є варіанти поліуретану.. а продавці в більшості навіть не знають різницю.. і просто продають :)

У мене клієнт хотів купити втулку на ресору УАЗ по ціні 5 грн/шт бо він на ринку в Харкові такі бачив.. У нас продажка +- 50 грн/шт

Напевне думав, що у нас така накрутка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Подушка штанги стабилизатора 2141-2906040 / 29-01-004/ - 133 грн/2 шт
Шарнир штанги стабилизатораи 2141-2906044 / 29-06-005 / 370 грн/4 шт
Сайлент-блок рычага 2141-2904046 / 29-06-006/ 169 грн/2 шт
х2

Если я правильно посчитал, комплект полиуретана на переднюю подвеску 41-го выходит 841 грн., правильно?

Цена более менее приемлемая, знать бы ещё какое качество...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

На початку теми я дав ссилку на 2108 форум.. ми на ньому продаєм поліуретан з 2008 року, у них просто наша тема десь 2010 пропала тому створили нову..

Ну і 133+370+169 = 672 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Может быть! Если не полиуретан, а силикон!!!

Да я непротив!!! Покупают и продают кому-что ннравится. И доказывать разницу качества той или иной резины никому не буду. Скажу лишь что я сам работаю на заводе Резино-технических изделий, и в резине кое-что понимаю.

С ув. удачи всем москвичеводам.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если я правильно посчитал, комплект полиуретана на переднюю подвеску 41-го выходит 841 грн., правильно?

Ну і 133+370+169 = 672 грн :)

:punish: От говорил мне отец в детстве, "Учи, сына, математику!"

То я посчитал, что на рычаги надо 4 сайлента :fool:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ребята, а как же наш клубный полиуретан? Даже у меня на него цены лояльнее, чем здесь в теме.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну не всі повизції є в клубному..

+ якщо порахувати із теперішнім курсом євро ціна не сильно і відрізняється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • космич відкріпив і закріпив тему

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...